0 800 50 95 95

Чи потрібен тонометр вдома?

На жаль, потрібний. І не обов'язково це має бути сім'я людей старшого або похилого віку. Захворювання серця і судин, а з ними і артеріальна гіпертензія, стрімко «молодіють» і все частіше виявляються у людей до 30 років по всьому світу, і Україна - не виняток. Небезпечно і те, що підвищується тиск в кровоносній системі поступово. Організм пристосовується, задіє наявні ресурси, тому хвороба часто протягом місяців і років протікає безсимптомно, але не безслідно для здоров'я.

Купити апарат, яким можуть міряти тиск всім члени сім'ї, - це найпростіший засіб раннього виявлення проблеми. Вартість тонометра в Україні робить доступною покупку для людей з будь-яким рівнем достатку. Ціна приладу, щоб міряти тиск, якщо його купити і користуватися, в довгостроковій перспективі з лишком окупається, якщо розглядати не тільки фінансову сторону питання. Своєчасний початок медикаментозної корекції підвищеного тиску дозволяє зберегти хороше самопочуття і високий рівень життя, уникнути серцево-судинних катастроф.

Який тонометр вибрати?

Наш інтернет-магазин в Україні дає можливість купити механічні та електронні тонометри. Всі вони можуть ефективно міряти тиск, але електронні є кращими за цілою низкою причин. Вони:

  • паралельно визначають частоту серцевих скорочень, мають індикатори аритмії;
  • контролюють правильність проведення вимірювання завдяки індикаторам руху і правильності фіксації манжети;
  • простіші у використанні в порівнянні з механічними, що особливо важливо для людей з порушеннями слуху або інтенсивним шумом у вухах;
  • «запам'ятовують» показники попередніх вимірювань, що зручно для тих, кому ліньки вести щоденник кардіологічного пацієнта.

Можна купити електричний тонометр або пристрій на батарейках. Але з досвіду наших фахівців краще замовляти тонометр, апарат для вимірювання тиску на «змішаному харчуванні». Він, як і будь-який інший електроприлад, має провід і вилку, яким підключається для підзарядки до мережі. При перебоях з електрикою у апарату підключається живлення від батарейок.

Звичайно, хочеться купити електронний тонометр, апарат для автоматичного вимірювання артеріального тиску в Україні за розумною ціною в грн і так, щоб прилад був надійний, довговічний і точний. І тут немає нічого неможливого. В аптеках мережі «3i» здійснюється продаж оригінальних апаратів, щоб міряти тиск за оптимальними цінами, в наявності завжди є необхідні аксесуари. Так що не треба чекати, поки мама або батько, бабуся або дід куплять собі з пенсії апарат, щоб міряти тиск, незважаючи на ціну. Проявіть турботу.

Як замовити і оплатити покупку?

Купити препарат для вимірювання тиску за хорошою ціною можна в аптеці мережі «3i» або на нашому сайті. Ми пропонуємо найкращі ціни на якісні товари. Ми контролюємо надходжені до нас ліки і медичну техніку, простежуючи весь її шлях від виробника до наших полиць. Тому потрапляння до нас контрафактного товару виключено.

Мережа аптек «3i» надає послуги в багатьох регіонах України, так що купити вимірювач артеріального тиску за доступною ціною можна фактично в будь-якій частині країни. Ми маємо власний склад і тому завжди знаємо, в яких умовах зберігається продукція. Дотримання умов зберігання - гарантія того, що техніка прослужить довго і буде добре працювати. У нас є власна служба доставки, так що товари доставляються в аптеки акуратно і дбайливо.

Ну що, ви вже вирішили для себе «Куплю! »? Тоді зверніть увагу на знижки і акції на продаж тонометрів, а також на ряд соціальних програм, які ми активно підтримуємо. Це дозволить вам зробити важливе придбання з фінансовою вигодою для себе.