0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU
Каталог товарів

Препарати від алкогольної залежності

Алкозалежність

Алкоголізм є психічним захворюванням, заподіює непоправної шкоди всьому організму, погіршує роботу мозку, руйнує клітини внутрішніх органів, головного мозку і викликає неконтрольовану тягу до міцних алкогольних напоїв, залежність від алкоголю, алкогольні психози.

Психічне захворювання характеризується втратою контролю над кількістю доз випитого, організм втрачає сприйнятливість у підвищенні стійкості до міцних напоїв, супроводжується синдромом абстиненції, токсичним ураженням печінки, провалами у пам'яті, втратою працездатності та ін.

Негативний вплив неконтрольованого вживання міцних напоїв на людину є визначальним фактором використання лікарських засобів в процесі терапії і реабілітації алкоголіків. Медпрепарати від алкоголізму дозволяють нормалізувати психологічний, фізичний стан організму і позбавити людину від згубної пристрасті.

Лікарські препарати: основне призначення

Алкоголь впливає на наявність ферментів в крові, провокуючи поступове руйнування організму. Сильніше за все страждає центральна нервова система. Застосовуючи спеціальні ліки від п'янки, препарати проти алкозалежності, таблетки для алкоголіка, любитель випити поступово відмовляється від випивки (горілки та ін.).

Успішне лікування від захворювання, зниження згубної пристрасті, вироблення неприйняття до міцних напоїв залежать від комплексного прийому ліків, медикаментів, які є безпечними і мають мінімум побічних ефектів.

Медичні засоби при алкоголізмі

Всі аптечні засоби поділяються на кілька категорій:

  • аверсивні. Фармпрепарати (таблетки, гель) використовуються для підвищення чутливості до токсичного впливу спиртного, провокуючи реакцію відрази до алкоголю. Ліки (Тетурам, Еспераль та ін.) не дають спирту розпадатися, створюючи умови для накопичення в організмі токсичного ацетальдегіду, який провокує нудоту, блювоту, дискомфорт, зниження тиску, тривожність, страх смерті. Так як подібні відчуття деякий час супроводжуються прийомом напоїв, у хворого формується рефлекс - організм відмовляється від вживання, згадуючи про погане самопочуття. Такі фармзасоби дозволяють досягти короткочасного неприйняття до міцних напоїв, вони тільки блокують чутливість до них;
  • блокатори. Засіб пригнічує чутливість нервових закінчень, що відповідають за задоволення, на які впливає міцний напій;
  • фармпрепарати, безпосередньо впливають на тягу до міцних напоїв. Ефект препаратів забезпечується завдяки взаємодії антитіл і спеціального білка, який відповідає за проведення нервових сигналів між нейронами в головному мозку, поєднання антитіл і білка пригнічує діяльність нервових закінчень, відповідальних за пристрасть, призводять до зниження потягу до розпивання міцних напоїв;
  • психотропні медзасоби. До цієї категорії входять фармпрепарати, коригуючі психічні функції хворого, протитривожні медзасоби, що поліпшують настрій, нормалізують роботу мозку, коректори поведінки і т.д. При абстинентному синдромі клінічними симптомами є тривожність, нервозність, надмірне занепокоєння, загрозлива дратівливість, нездатність концентрації, порушення сну і т.д. Такі психічні розлади вимагають обов'язкової лікарської корекції. Якщо не коригувати психічні патології, симптоми підсилюють потяг випити, призводять до зриву, відновлення вживання неконтрольованих доз, знову повертають до алкоголізму;
  • БАДи, таблетки на травах від алкоголю можуть бути ефективні тільки в складі комплексної терапії алкоголізму, мають незначний вплив на стан і зовнішній вигляд людини.

Приймати ліки проти алкоголізму, алкогольної залежності необхідно за призначенням і під контролем нарколога. Самостійне лікування без рекомендацій лікаря здатне погіршити ситуацію, привести до серйозних патологій шлунково-кишкового тракту, судинної системи, захворювань серця, інших незворотних наслідків.

Сучасні аптеки «3i» мають в своєму арсеналі величезний асортимент засобів, що володіють ефективним впливом на організм при грамотному застосуванні, комплексної, ретельно підібраною терапії. Лікарська терапія усуває наслідки синдрому абстиненції, знижує, усуває потяг до спиртного, лікує деякі психічні порушення і їх ускладнення, змінює фактори впливу міцного напою на організм людини.

Купити засоби для зняття алкогольної залежності, таблетки, ліки проти алкоголізму в аптеках «3i» за вигідною ціною

У мережі аптек «3i» є великий список таблеток, лікарських засобів, медичних препаратів, ліків при алкоголізмі. Спеціаліст визначає, які фармпрепарати є оптимальними і найефективнішими у кожному конкретному випадку.

Аптеки «3i» в Україні пропонує високоякісні ліки (Алкодез,Ліверія, Медихронал, Тетурам, Еспераль і ін.) для лікування, засоби проти залежності від алкоголю. Ми гарантуємо доступні ціни на препарати від алкоголізму і високу якість аптечних засобів для зниження алкогольної залежності. На сайті аптеки ви можете забронювати таблетки, медикаменти від залежності до алкоголю і купити лікарські препарати проти пияцтва, алкоголізму, ціна - доступна. Отримати їх можна в найближчій аптеці «3i» (Україна) або скористатися послугою доставки за допомогою кур'єра.

Тривалий час велика мережа аптек «3i» успішно співпрацює з надійними постачальниками лікарських препаратів і супутніх медичних виробів, пропонує клієнтам фармакологічні препарати відмінної якості за прийнятними цінами.

За рейтингом
За назвою А-Я
За назвою Я-А
Від дешевих до дорогих
Від дорогих до дешевих
12
20
50
100