0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU
Каталог товарів

Вітаміни групи В

ВІТАКСОН розчин для ін'єкцій по 2мл №5
ВІТАКСОН розчин для ін'єкцій по 2мл №5 ФАРМАК
ВІТАКСОН таблетки №60
ВІТАКСОН таблетки №60 ФАРМАК
ВІТАЦЕРТИН розчин для ін`єкцій по 2мл №5
ВІТАЦЕРТИН розчин для ін`єкцій по 2мл №5 ЛЕКХІМ-ХАРКІВ
ДІАГАМА розчин для ін`єкцій по 2мл №5
ДІАГАМА розчин для ін`єкцій по 2мл №5 ЛЕКХІМ-ХАРКІВ
ДІАКОБАЛ таблетки по 500мкг №30
ДІАКОБАЛ таблетки по 500мкг №30 КУСУМ ХЕЛТХКЕР ПВТ. ЛТД
КОКАРБОКСИЛАЗА Гідрохлорид розчин для ін`єкцій по 50мг/2мл по 2мл №10
КОКАРБОКСИЛАЗА Гідрохлорид розчин для ін`єкцій по 50мг/2мл по 2мл №10 БІОФАРМА
МІЛЬГАМА розчин для ін'єкцій по 2мл №10
МІЛЬГАМА розчин для ін'єкцій по 2мл №10 СОЛЮФАРМ ФАРМАЦОЙТІШЕ ЕРЦОЙГНІССЕ ГМБХ
МІЛЬГАМА розчин для ін'єкцій по 2мл №5
МІЛЬГАМА розчин для ін'єкцій по 2мл №5 СОЛЮФАРМ ФАРМАЦОЙТІШЕ ЕРЦОЙГНІССЕ ГМБХ
МІЛЬГАМА таблетки №30
МІЛЬГАМА таблетки №30 МАУЄРМАНН АРЦНАЙМИТЕЛЬ КГ
Докладніше
МІЛЬГАМА таблетки №60
МІЛЬГАМА таблетки №60 МАУЄРМАНН АРЦНАЙМИТЕЛЬ КГ
НЕВРОЛЕК розчин для ін'єкцій по 2мл №5
НЕВРОЛЕК розчин для ін'єкцій по 2мл №5 ЛЕКХІМ-ХАРКІВ
НЕЙРАКОРД розчин для ін'єкцій по 2мл №5
НЕЙРАКОРД розчин для ін'єкцій по 2мл №5 ЛЕКХІМ-ХАРКІВ
НЕЙРОБІОН розчин для ін'єкцій по 3мл №3
НЕЙРОБІОН розчин для ін'єкцій по 3мл №3 МЕРК КГАА
НЕЙРОБІОН таблетки №20
НЕЙРОБІОН таблетки №20 МЕРК КГАА
НЕЙРОКОБАЛ таблетки по 500мкг №90
НЕЙРОКОБАЛ таблетки по 500мкг №90 КУСУМ ХЕЛТХКЕР ПВТ. ЛТД
НЕЙРОМАКС розчин для ін'єкцій по 2мл №10
НЕЙРОМАКС розчин для ін'єкцій по 2мл №10 ЗДОРОВ'Я ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ ТОВ
НЕЙРОМАКС таблетки №60
НЕЙРОМАКС таблетки №60 ЗДОРОВ'Я ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ ТОВ
НЕЙРОМУЛЬТИВІТ таблетки вкриті плівковою оболонкою №20
НЕЙРОМУЛЬТИВІТ таблетки вкриті плівковою оболонкою №20 Г.Л. ФАРМА ГМБХ
Докладніше
НЕЙРОРУБІН розчин для ін'єкцій по 3мл №5
НЕЙРОРУБІН розчин для ін'єкцій по 3мл №5 МЕРКЛЕ ГМБХ
НЕЙРОРУБІН Форте Лактаб таблетки №20
НЕЙРОРУБІН Форте Лактаб таблетки №20 АЦИНО ФАРМА

Вітаміни групи B: що вони собою являють?

Вітаміни групи Б, будучи представниками класу водорозчинних мікронутрієнтів, не накопичуються в тканинах «із запасом», тому людина повинна регулярно отримувати їх ззовні. Дані речовини беруть участь у багатьох процесах, від яких залежить життєдіяльність організму, включаючи продукування енергії. Також вони незамінні для правильної роботи печінки, серцево-судинної системи, головного мозку, імунітету. Їх можна легко купити в найближчій аптеці.

Вітаміни B представлені групою мікронутрієнтів, в яку входять:

 • В1 - тіамін;
 • В2 - рибофлавін;
 • В3 - ніацин;
 • В5 - пантотенова кислота;
 • В6 - піридоксин;
 • В7 - біотин;
 • В9 - фолат;
 • В12 - кобаламін.

Головні джерела цих мікронутрієнтів - м'ясо, яйця, молочні продукти, листова зелень. Крім того, в асортименті багатьох фармацевтичних компаній є серії вітамінів групи Б для дітей та вітамінні комплекси для дорослих. І бувають випадки, коли без прийому аптечного вітамінного комплексу не обійтися.

Особливості препаратів на основі вітамінів групи B

Мікронутрієнти, що позначаються латинською буквою B, в загальну групу були об'єднані не випадково. Незважаючи на те, що кожному з них відведена своя роль, проте, для багатьох процесів головним фактором є наявність речовин даної групи комплексом. Дефіцит тільки одного вітаміну може стати причиною серйозних збоїв в роботі органів і систем.

В медицині препарати на основі мікронутрієнтів даного класу використовують для лікування і профілактики широкого спектру розладів. Перш за все, в неврології. Вітаміновмісні медикаменти підвищують стресостійкість організму, покращують когнітивні функції, сприяють лікуванню депресії і різних проблем з психічним здоров'ям.

Крім того, ліки з цими мікронутрієнтами застосовують для профілактики і лікування різних серцево-судинних, офтальмологічних, шкірних захворювань, анемії, себореї, для відновлення гормонального балансу і зміцнення імунітету.

Вітаміновмісні медикаменти на фармацевтичному ринку представлені різними формами і складами. Це можуть бути таблетки, капсули, розчини для ін'єкцій, в складі яких є один або кілька активних компонентів.

Кому можуть бути корисні вітамінні препарати?

Вітаміни групи Б містяться в багатьох продуктах харчування, але бувають випадки, коли натуральна їжа - недостатнє джерело цих важливих нутрієнтів. Тому деяким групам осіб лікарі рекомендують додатково приймати ліки, що містять вітаміни групи Б. Такий комплекс зазвичай потребують:

 • жінки під час вагітності та лактації - в період виношування дитини потреба в мікронутрієнтах цього класу істотно підвищується, так як дефіцит В9 і В12 може привести до порушень в розвитку малюка;
 • люди старше 50 років - з віком людський організм втрачає здатність добре засвоювати вітамін В12, що, в свою чергу, запускає безліч небажаних процесів, тому брак нутрієнта необхідно заповнювати аптечними препаратами;
 • особи з деякими хронічними захворюваннями - на тлі анорексії, хвороби Крона, онкології, гіпотиреозу, целіакії часто розвивається дефіцит нутрієнтів групи В, який неможливо усунути за допомогою продуктів харчування;
 • вегетаріанці - таким людям зазвичай призначають препарати з вітаміном В12, так як відмова від їжі тваринного походження загрожує авітамінозом;
 • особи, які приймають деякі медикаменти - для лікування багатьох захворювань застосовують ліки, побічним ефектом яких є ризик розвитку дефіциту вітамінів В, зокрема, гіповітаміноз можуть викликати протизаплідні таблетки, а також метформін, який використовується для лікування діабету.

Вітамінний комплекс (зазвичай на упаковці позначаються Complex) - це препарат, що містить або повний список вітамінів групи B, або декілька з них. Останній варіант зручний для профілактики гіповітамінозу, а також в тому випадку, якщо організм відчуває нестачу відразу декількох мікронутрієнтів. Коли в одному препараті присутня група з декількох вітамінів Б, це набагато зручніше, ніж приймати кожен з мікронутрієнтів окремо.

Де в Україні вигідно купити якісні вітаміновмісні препарати?

Якщо ви шукаєте, де в Україні купити недорогі препарати, що містять комплекс вітамінів групи Б по самій вигідній ціні, тоді в нашій аптеці ви точно знайдете все необхідне. У нас можна купити вітаміни для дітей і підлітків, вітаміни для шкіри, волосся і нігтів та багато інших вітамінів.

Аптека 3I - це 25 років досвіду на фармацевтичному ринку, більше 300 відділень по всій Україні, кілька тисяч найменувань продукції на складах і команда досвідчених провізорів, які завжди допоможуть вам відшукати потрібний препарат.

Ціна, за якою можна купити вітаміни групи B в нашій аптеці, а також препарати, в складі яких є інші мікронутрієнти, наприклад, P, A або С, доступна більшості наших клієнтів. При цьому ми подбали про те, щоб в асортименті аптеки були медикаменти-аналоги з різних цінових сегментів. Купуйте комплексні (комбіновані) препарати з вітамінами різних груп, включаючи Б і інші, в Аптеці 3I, де вам завжди запропонують ліки відмінної якості.

За рейтингом
За назвою А-Я
За назвою Я-А
Від дешевих до дорогих
Від дорогих до дешевих
12
20
50
100