0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU

Для чого потрібні сонцезахисні креми для шкіри?

Причин тут дві: захист від надмірної засмаги, коли шкіра обгорає, а також профілактика фотостаріння. У першому випадку засоби, як правило, застосовуються тільки в літні місяці при перебуванні на відкритому сонці десь на природі, на пляжі, де хочеться зняти з себе одяг, позасмагати. У другому зволожуючий сонцезахисний крем для обличчя та тіла з високим фактором захисту SPF від 35-50 і вище рекомендується використовувати, починаючи з ранньої весни і до пізньої осені.

Ультрафіолетове випромінювання додає здоров'я всьому організму в цілому, сприяючи активному утворенню життєво необхідного нам вітаміну D3. А ось шкірі воно не завжди корисно, так як провокує утворення вільних радикалів, пошкодження колагену, відповідального за тонус, пружність тканин, порушення синтезу меланіну з утворенням пігментних плям. Отримати користь від сонячних ванн і не нашкодити собі можна за допомогою крему з відповідним фактором захисту.

Як вибрати засіб із захистом від засмаги?

Універсальних рекомендацій по підбору немає. Різні люди по різному реагують на сонце. Хтось з першого разу отримує гарну рівну засмагу, а хтось навіть в затінку обгорає до хворобливості і інтенсивного лущення шкіри. Наведемо тут деякі закономірності роботи засобів проти сонця:

  • склади з хімічними фільтрами поглинають і нейтралізують сонячне випромінювання;
  • фізичні фільтри відображають ультрафіолет;
  • ефект від нанесення молочка або крему з хімічними фільтрами триває в середньому 2 години і потім покриття слід оновлювати, з фізичними - до 10 годин;
  • всі засоби, крім водостійких, незалежно від типу фільтра необхідно наносити повторно після купання і витирання рушником.

Ідеальний сонцезахисний крем повинен зволожувати обличчя. Якщо судити про засоби за факторами захисту, то для середньої смуги в літні місяці ідеально підходять склади з SPF 35 і вище. Для тих, хто користується домашньої косметикою, космецевтичними препаратами з кислотами, проводить пілінги, лазерні і деякі інші салонні процедури, незалежно від пори року рекомендується наносити захисні склади з SPF50 і вище.

Зібралися на море? Тут вже треба щось «сильніше», а також незайвим буде спеціальний догляд після засмаги, який зволожує і заспокоює шкіру після дня на сонці. Крему для захисту шкіри обличчя проти сонця з SPF 50 явно буде недостатньо, а от для тіла такий фактор захисту цілком піде.

Як купити і оплатити?

Вибір лосьйонів, кремів, молочка для обличчя і тіла проти засмаги з фактором захисту 10, 20, 35, 50 і вище завжди є в аптеках нашої мережі «3i», особливо в сезон. В наявності є спеціальні дитячі засоби, які особливо дбайливо впливають на ніжну шкіру, а також засоби для отримання і збереження рівномірної засмаги.

Шукаєте захисний крем для шкіри обличчя від сонця з SPF 50, коли сезон вже закінчився? Ми розуміємо, що зимові місяці найкраще підходять для проведення інтенсивного догляду та омолоджуючих салонних процедур і обличчя потребує додаткового захисту навіть від неяскравого зимового сонця. Так що такі засоби є у нас в продажу і взимку. Адже ми не просто продаємо ліки і косметику, ми проявляємо турботу про людей.