0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU

Комплексні вітаміни і БАДи

Всім відомий вислів «в здоровому тілі - здоровий дух» абсолютно справедливо. Стежити за станом свого організму - нормально, якщо ми хочемо жити в щасті і радості, все встигати, не відволікаючись на болячки.

Людський організм, по суті, є хімічним заводом. І якщо в ньому всього вистачає, все збалансовано і працює як годинник, проблем зі здоров'ям не буде. А ось як тільки загальний баланс порушений, не вистачає якогось вітаміну, мікроелемента, мінералу, організм дає збій, спочатку непомітно, а потім - цілком відчутно сигналізуючи про це болями в суглобах, проблемами з травленням, дискомфортом, втомою, безсонням, поганим станом шкіри, волосся, нігтів і так далі.

При подібних симптомах пора збалансувати раціон харчування і подумати про поповненні нестачі життєво важливих вітамінів, мікроелементів і мінеральних речовин. Зробити це можна за допомогою біологічно активних і вітамінних добавок, що містять повний комплекс всіх вітамінів і необхідних для нормального функціонування організму поживних речовин.

Призначення і користь БАДів

Біологічно активні добавки призначені для заповнення потреб організму в різних речовинах. Сучасні виробники випускають БАДи, що відрізняються цілями використання, складами, пропорціями активно діючих речовин. Можна вибрати потужні ефективні вітамінні комплекси будь-якої спрямованості:

 • загальнозміцнюючі;
 • профілактичні;
 • сечогінні;
 • тонізуючі;
 • заспокійливі;
 • нормалізуючі роботу травної, ендокринної, серцево-судинної, опорно-рухової, дихальної, нервової систем;
 • для схуднення, що спалюють жир;
 • виводять шлаки;
 • підвищують імунітет;
 • поліпшують стан шкіри, нігтів і волосся;
 • для боротьби з шкідливими звичками.

У біологічно активні добавки включаються вітаміни (моно або комплексні), мінерали (йод, залізо, калій, магній, селен, кальцій, натрій, фосфор), незамінні жирні кислоти Омега-3. Мережа аптек «3і» пропонує для дорослих, дітей, вагітних жінок потужний ефективний вітамінний комплекс загальної, або повної, комплексної дії, в якому кожен вітамін, мікроелемент, мінерал, амінокислота, жирна кислота суворо дозовані і збалансовані. В асортименті також запропоновані різноманітні фіточаї і трав'яні збори.

Вибираючи добавки, слід дивитися, щоб в комплексі були саме ті компоненти, яких не вистачає саме вашому організму. У нашому каталозі представлено топ потужних ефективних моно- і комплексних вітамінів від кращих компаній зі світовим ім'ям (Optimum Nutrition, Universal Nutrition, BioTech, NOW, Olimp, Natrol, Scitec Nutrition, Form Labs, Solgar, Puritan'S Pride, інших).

У нас є все, що потрібно для підтримання здоров'я

Під брендом «3і» по всій Україні працюють аптеки, що забезпечують українців виключно якісними, безпечними, перевіреними інноваційними ліками, засобами, препаратами, вітамінними, мінеральними, харчовими добавками, лікувальною косметикою, іншими товарами медичної спрямованості. У нас пропонується великий вибір продукції, асортимент якої постійно розширюється, безкоштовне бронювання, оформлення замовлень на сайті, доступні ціни. Цілодобово працює аптечна довідка, можливе замовлення продуктів за рецептами.

Ми гарантуємо якість пропонованої нами продукції, належне її зберігання і транспортування.

Користуйтеся нашими зручними послугами, будьте здорові і красиві!