0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU
Каталог товарів

Вітаміни для зору

Вітаміні для зору , які необхідні для здоров'я очей

На жаль, далеко не завжди можна зберегти гостроту зору без використання корисних вітамінів. Є безліч факторів, що сприяють тому, що зір стає гіршим, особливо якщо діяльність пов'язана з роботою за комп'ютером або читанням паперів. Деколи навіть звичайний стрес може призвести до того, що зір почне знижуватися.

Але запобігти погіршенню зору можливо. Для цього достатньо знати, які вітаміни та мінерали потрібні для зміцнення зору та як підібрати препарати, що містять усі необхідні нутрієнти. Такі препарати виготовляються у різних формах: капсули, таблетки, краплі і навіть ін'єкції.

Що потрібно нашим очам?

Серед вітамінів та мінералів, корисних для очей, можна назвати такі:

  • А. Дозволяє зберегти здоров'я сітківки. Багато його можна знайти у фруктах, овочах оранжевого кольору;
  • С. Благотворно впливає судини. Міститься переважно у цитрусових та ягодах;
  • В. Підтримує в нормі стан нервових клітин;
  • Е. Потрібен для уповільнення процесів старіння. Допомагає організму позбутися шкідливих речовин;
  • кальцій. Допомагає зміцнити тканини органів зору;
  • цинк. Запобігає патології органів зору;
  • лютеїн. Нагромаджуючись у сітківці ока, створює захисний бар'єр, що запобігає розвитку очних захворювань.

У хороших вітамінах для очей, що дозволяють поліпшити зір та його гостроту, обов'язково будуть присутні всі зазначені речовини.

При виборі препарату та необхідного вітаміну потрібно враховувати власний стан. Так, якщо через діяльність доводиться багато працювати за ПК і від цього втомлюються очі, потрібно купити вітаміни для очей, у яких є рибофлавін. Якщо з настанням ночі спостерігається погіршення зору, потрібно вибрати комплекс, в якому обов'язково буде присутній вітамін А. У післяопераційний період відновити зір зможе комплекс із аскорбіновою кислотою. Якщо короткозорість чи далекозорість, краще купити вітаміни при зниженні зору з чорницею, а при катаракті — з цинком, який стримуватиме розвиток захворювання. При короткозорості обов'язково важливо зайнятися зміцненням судин. Тому у вибраному вітамінному комплексі мають утримуватися кальцій, бета-каротин, аскорбінова кислота.

Очні вітамінні краплі чи вітаміни у капсулах — препарати, які має призначити лікар. Їх не слід використовувати постійно. Як правило, рекомендується приймати курсами, між якими обов'язково має бути перерва хоча б один місяць. Зазвичай рекомендується приймати препарат протягом 3 місяців, а потім робити перерву. Важливо також не тільки приймати необхідні вітамінні комплекси, але й вживати корисні продукти, в яких міститься безліч вітамінів для здоров'я очей. Іншими словами, потрібний комплексний підхід для того, щоб зберегти зір.

Де краще купити вітаміни для очей?

Сучасний фармацевтичний ринок може запропонувати велику різноманітність комплексів вітамінів для очей для покращення гостроти зору та профілактики. Важко зрозуміти, які з них ефективніші і справді покращують зір, але достовірно відомо одне - за різних ситуацій необхідно буде приймати різні вітамінні комплекси. Тому, перш ніж ви вирішите купити той чи інший препарат, слід звернутися за консультацією до фахівця.

Де краще купувати вітаміни для очей? Наша мережа аптек «3i» представляє лише якісні медикаменти, які пройшли необхідний контроль. Ми також слідуємо за належним зберіганням медикаментів, а завдяки власному парку автомобілів ми доставляємо замовлення практично миттєво. Ми працюємо з усіма регіонами країни. Наша робота полягає насамперед у тому, щоб надати людям необхідну допомогу, тому ми також беремо участь у всіх державних програмах, пов'язаних із забезпеченням необхідними ліками певних категорій людей.

Ми маємо широкий асортимент вітамінів для очей від надійних виробників продукції. Вам необхідно лише відвідати наш інтернет-магазин, щоб купити потрібний препарат за доступною ціною.

За рейтингом
За назвою А-Я
За назвою Я-А
Від дешевих до дорогих
Від дорогих до дешевих
12
20
50
100