0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU

Поширений симптом простудних, вірусних захворювань

Кашель є одним з найбільш поширених симптомів простудних і вірусних захворювань і являє собою захисну функцію організму - допомагає позбутися від накопиченої в результаті запального процесу рідини в дихальних шляхах. Даний симптом вимагає оперативного і правильно підібраного лікування, інакше існує ризик його переходу в хронічну форму, яка важче піддається лікуванню і може мати серйозні ускладнення.

Кашель може бути сухим або вологим. Причиною виникнення обох типів є роздратування, запалення, що призводить до активації кашльових рецепторів, розташованих в глотці, трахеї, бронхах. При цьому лікування різних видів відрізняється: так, при сухому кашлі необхідно зняти спазм - зупинити позиви, а при вологому - викликати відходження мокроти. Скупчення мокротиння може призвести до проблем з диханням, тому вивести його необхідно оперативно.

Недорогі, але ефективні медичні препарати проти кашлю

Медикаменти від кашлю випускаються в різних видах. Так, на сучасному ринку представлені:

- краплі - відрізняються високою концентрацією активно діючих речовин, надають швидку дію;

- сиропи - зручна форма випуску, яка підходить для дітей і дорослих, що зазнають труднощів з прийомом капсул - також використовується для профілактики при перших проявах симптомів застуди;

- таблетки - найбільш популярний і ефективний тип медичних препаратів, що дозволяє максимально швидко позбутися від кашлю;

- льодяники - зазвичай застосовуються не для лікування, а з метою профілактики або в комплексі з іншими медикаментами, щоб зняти подразнення, зменшити спазми;

- мазі - застосовуються зовнішньо, надають зігріваючий, заспокійливий дихальні шляхи ефект.

Таблетки заслужили найбільшу популярність завдяки дієвості, відносно невисокій вартості і зручності застосування. Сьогодні придбати хороші засоби від кашлю можна онлайн, але не варто займатися самолікування - перед прийомом будь-яких препаратів краще проконсультуватися з лікарем, який призначить необхідний по тривалості курс і найбільш відповідний склад. Купити недорогий, але діючий лікарський засіб на основі трав від будь-якого виду кашлю і інші медпрепарати за прийнятною ціною можна через онлайн-аптеку 3і.

Переваги медикаментів з каталогу 3i

Серед головних переваг лікарських препаратів від кашлю, представлених в каталозі онлайн-аптеки 3i, виділяють:

- якість - на сайті реалізуються тільки сертифіковані, перевірені медикаменти;

- широкий асортимент - великий вибір дозволяє підібрати найбільш відповідний засіб для кожного, незалежно від віку, типу кашлю;

- ціни, представлені в широкому діапазоні - можна підібрати препарат відповідно за бюджетом.

Важливо підбирати медикаменти відповідно до виду кашлю - сухий і продуктивний вимагають різного підходу до лікування.

Боротьба з сухим і продуктивним кашлем

Муколітичні засоби проти продуктивного кашлю (спреї, таблетки, сиропи) розріджують мокротиння при бронхіті, пневмонії та інших захворюваннях, препарати сприяють легкому та ефективному виведення рідини - в списку подібних ліків є як недорогі, на основі трав, так і більш дорогі медикаменти. Ціна ліків від кашлю залежить від бренду виробника, складу і навіть вікової групи (для немовлят, дітей, дорослих), тому купити лікарський препарат можна на будь-який бюджет, попередньо ознайомившись з переліком наявних.

Ефективні розріджуючі (муколітичні) ліки дозволять швидко вивести накопичену рідину. Розріджують лікарські препарати повинні призначатися лікарем - немовлятам, дітям старшого віку, дорослим підходять різні засоби. Важливо також попередньо вивчити перелік протипоказань - так ви зможете уникнути прояву побічних ефектів. Вагітним і жінкам в період лактації найчастіше призначають медикаменти на травах, рослинних екстрактах - вони діють на всі кашлі, незалежно від виду, при цьому не завдають шкоди малюкові і мамі. Список подібних медикаментів достатньо великий, тому не важко підібрати кращий варіант відповідно до індивідуальних особливостей.

Лікування сухого кашлю здійснюється медикаментами периферичної або центральної дії. Медикаменти периферичної дії призначаються першими - вони діють місцево, зменшуючи чутливість кашльових рецепторів. Подібні препарати призначаються при фарингіті, тонзиліті - захворюваннях, що викликають запалення слизової оболонки, в результаті чого відчувається першіння в горлі, дискомфорт. Замовляйте препарати через онлайн-аптеку 3і, ви зможете вибрати зручний спосіб доставки або здійснити самовивіз.