0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU
Каталог товарів

Препарати від високого артеріального тиску

АЛАДИН-Фармак таблетки по 5мг №50
АЛАДИН-Фармак таблетки по 5мг №50 ФАРМАК
Докладніше
АЛОТЕНДИН таблетки по 10мг/5мг №30
АЛОТЕНДИН таблетки по 10мг/5мг №30 ЕГІС ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ ЗАВОД ЗАТ
Докладніше
АЛОТЕНДИН таблетки по 5мг/10мг №30
АЛОТЕНДИН таблетки по 5мг/10мг №30 ЕГІС ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ ЗАВОД ЗАТ
Докладніше
АЛОТЕНДИН таблетки по 5мг/5мг №30
АЛОТЕНДИН таблетки по 5мг/5мг №30 ЕГІС ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ ЗАВОД ЗАТ
Докладніше
АМ-АЛІТЕР таблетки по 4мг/5мг №30
АМ-АЛІТЕР таблетки по 4мг/5мг №30 МІКРОХІМ НВФ ТОВ
Докладніше
АМ-АЛІТЕР таблетки по 8мг/10мг №30
АМ-АЛІТЕР таблетки по 8мг/10мг №30 МІКРОХІМ НВФ ТОВ
Докладніше
АМЛЕССА таблетки по 4мг/10мг №30
АМЛЕССА таблетки по 4мг/10мг №30 КРКА
Докладніше
АМЛЕССА таблетки по 4мг/5мг №30
АМЛЕССА таблетки по 4мг/5мг №30 КРКА
Докладніше
АМЛЕССА таблетки по 8мг/10мг №30
АМЛЕССА таблетки по 8мг/10мг №30 КРКА
Докладніше
АМЛЕССА таблетки по 8мг/5мг №30
АМЛЕССА таблетки по 8мг/5мг №30 КРКА
Докладніше
АМЛОДИПІН Сандоз таблетки по 10мг №30
АМЛОДИПІН Сандоз таблетки по 10мг №30 ЛЕК ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ Д.Д.
Докладніше
АМЛОДИПІН таблетки по 10мг №60
АМЛОДИПІН таблетки по 10мг №60 ТЕХНОЛОГ ПРАТ
Докладніше
АМЛОДИПІН таблетки по 10мг №90
АМЛОДИПІН таблетки по 10мг №90 ТЕХНОЛОГ ПРАТ
Докладніше
АМЛОДИПІН таблетки по 5мг №90
АМЛОДИПІН таблетки по 5мг №90 ТЕХНОЛОГ ПРАТ
Докладніше
АМЛОДИПІН-Дарниця таблетки по 10мг №20
АМЛОДИПІН-Дарниця таблетки по 10мг №20 ДАРНИЦЯ
Докладніше
АМЛОДИПІН-Дарниця таблетки по 5мг №20
АМЛОДИПІН-Дарниця таблетки по 5мг №20 ДАРНИЦЯ
Докладніше
АМЛОДИПІН-КВ таблетки по 10мг №30
АМЛОДИПІН-КВ таблетки по 10мг №30 КВЗ
Докладніше
АМЛОДИПІН-КВ таблетки по 5мг №30
АМЛОДИПІН-КВ таблетки по 5мг №30 КВЗ
Докладніше
АМЛОДИПІН-КМП таблетки по 5мг №30
АМЛОДИПІН-КМП таблетки по 5мг №30 КИЇВМЕДПРЕПАРАТ ПАТ
Докладніше
АМЛОДИПІН-Тева таблетки по 10мг №30
АМЛОДИПІН-Тева таблетки по 10мг №30 ТЕВА
Докладніше

Якими бувають ліки для стабілізації тиску при гіпертонії і чи варто приймати препарати, якщо артеріальний тиск підвищений незначно?

Гіпертонія сьогодні є дуже поширеним захворюванням. Хвороба супроводжується стійким підвищенням кров'яного тиску, що призводить до зміни функціонування організму - порушення роботи органів і систем. Захворювання негативно відбивається на якості життя людини і має прогресуючий характер, що робить необхідним звернення до фахівця при наявності перших симптомів. У зоні ризику знаходяться жінки і чоловіки старше 55 років, а також ті, хто веде малорухливий, нездоровий спосіб життя і люди, які страждають ожирінням, цукровим діабетом, які мають підвищений рівень холестерину в крові або генетичну схильність до недуги.

При незначних відхиленнях від норми можлива немедикаментозна корекція стану, яка передбачає зміну способу життя - дієти, рівня фізичної активності та інших нюансів. У більшості випадків необхідний комплексний підхід, що включає медикаментозну терапію. Збивати (нормалізувати) високий артеріальний тиск необхідно за допомогою ліків, прописаних  лікарем - правильно підібраний препарат допоможе швидко нормалізувати кров'яний тиск і усунути всі неприємні супутні симптоми. Ліки для зниження артеріального тиску можуть мати накопичувальний ефект - такий препарат необхідно приймати регулярно, інакше засіб не зробить очікуваного ефекту. Замовити ліки для лікування гіпертонії ви можжете на нашому сайті.

Загальна симптоматика

Спільними симптомами, незалежно від ступеня розвитку хвороби, є головний біль, запаморочення, шум у вухах, набряклість, почервоніння шкіри обличчя, підвищена тривожність, відчуття оніміння пальців, пульсації в скронях, озноб, посилене потовиділення і серцебиття. Пацієнти скаржаться на зниження мозкової активності, порушення пам'яті, концентрації уваги. Якщо своєчасно не почати лікування гіпертонії, то можуть виникнути й інші, більш важкі симптоми, такі як порушення координації, зору, крім того, багато гіпертоніків скаржаться на зниження чутливості, слабкість в кінцівках, а також наявність супутніх захворювань. При наявності симптомів гіпертонії рекомендується регулярно вимірювати тиск за допомогою тонометра.

Стадії гіпертонії і їх симптоматика

Гіпертонія, як і багато інших захворювань, має кілька стадій, для кожної з яких характерні певні симптоми:

 • на першій стадії артеріальний тиск піднімається в межах 160-180/95-105, а загальні симптоми неяскраво виражені і виявляються епізодично - можуть спостерігатися порушення сну, носові кровотечі;
 • гіпертонія другого ступеня передбачає підвищення тиску до 180-200/105-115, яке супроводжується головними і болями в зоні серця, змінами очного дна, ішемією, порушеннями роботи нирок, серця;
 • для третьої стадії характерно стійке підвищення артеріального тиску до 220-230/130-150, в результаті чого порушується кровообіг, можуть простежуватися ознаки енцефалопатії, стенокардії, аритмії, ураження очей і нирок.

Таким чином, варто розуміти всю серйозність захворювання і не затягувати з візитом до лікаря для своєчасного початку лікування.

Основні види ліків і особливості їх дії

Сьогодні є п'ять видів протигіпертонічних препаратів, що відрізняються особливостями дії:

 • інгібітори АПФ - дія речовини направлена на блокування утворення ангіотензину - біологічно-активної речовини, що володіє судинозвужувальною дією - подібні препарати також супроводжують зниження маси серцевого м'яза і захищають інші внутрішні органи від ушкоджень;
 • АРА/БРА - розширюють кровоносні судини і мають усі ті ж позитивні дії, що попередня група, при цьому мають знижений ризик і менший перелік побічних ефектів;
 • діуретики - сприяють виведенню рідини з організму, за рахунок чого істотно знижується навантаження на серцево-судинну систему;
 • бета-блокатори - знижують частоту скорочень серця за рахунок блокування гормонів стресу;
 • антагоністи кальцію - перешкоджають входженню іонів кальцію в клітини судин і волокна серця, що надає розслабляючу дію на серцево-судинну систему.

Сьогодні можна придбати і комбіновані препарати, що включають в себе відразу кілька активних компонентів, що відрізняються різним механізмом дії.

Де купити медичні препарати для зниження, стабілізації підвищеного артеріального тиску?

Сучасні ефективні регулюючі засоби допоможуть не тільки збити підвищений артеріальний тиск, але і запобігти його стрибкам надалі. Саме тому важливо дотримуватися рекомендацій щодо прийому препаратів, які дає лікуючий лікар. Накопичувальні медикаменти нормалізують стан в довгостроковій перспективі і важливо не забувати вчасно і регулярно їх приймати,  а не тільки при високому тиску. Так, при підвищеному артеріальному тиску може призначатися один нормалізуючий, стабілізуючий засіб, що знижує показник, або кілька - на другій, третій стадії захворювання найчастіше призначаються і інші лікарські препарати, тому що важливо не тільки знизити артеріальний тиск, але і усунути симптоми супутніх захворювань.

Нормалізація АТ дозволить відчути повноту життя - сьогодні нормалізуючі, стабілізуючі, знижуючі тиск медпрепарати високої якості можна придбати зовсім недорого. Завдяки зручній формі випуску і оптимальному дозуванні нормалізуючі, знижуючі АТ медикаменти легкі в застосуванні і дуже дієві. Ефективний засіб знижує, нормалізує кров'яний тиск менш ніж за годину. Якщо у вас часто буває підвищено АТ, його складно регулювати, знижувати, стабілізувати, то варто купити сучасний, ефективний, легкий лікарський препарат під язик для зниження, нормалізації верхнього АТ - засіб проти підвищеного артеріального (серцевого) тиску з сечогінним ефектом, який дозволяє знижувати, нормалізувати високий показник швидше, через інтернет-магазин 3i - в каталозі представлений великий список ліків нового покоління, показаних при гіпертонії і перелік інших медикаментів.

Чому варто замовити медпрепарат, що знижує артеріальний тиск через 3i?

На сучасному ринку представлено безліч препаратів, здатних знизити артеріальний тиск, але в каталозі 3i зібрані кращі медикаменти, показані при підвищеному артеріальному тиску, від провідних світових виробників. Серед інших переваг:

 • багатий досвід роботи - ми на фармакологічному ринку України давно, тому маємо безліч постійних клієнтів, кількість яких постійно зростає;
 • взаємодія з клієнтами - аналіз ринку і попиту дозволяє складати асортимент таким чином, щоб кожен зміг знайти саме те, що йому потрібно;
 • висока якість - реалізуємо тільки сертифіковані, оригінальні, перевірені ліки;
 • висококласний сервіс - при необхідності надаємо консультації щодо товару за телефоном, вказаним на сайті, швидко обробляємо замовлення і висилаємо в найкоротші терміни;
 • комфорт - можна здійснювати самовивіз з аптек мережі або замовити доставку провідною транспортною компанією країни, крім того, ми надаємо на вибір комфортні способи оплати.

Ми регулярно оновлюємо, розширюємо асортимент, співпрацюючи з кращими фармакологічними торговими марками. Саме це дозволило нам заслужити репутацію надійного постачальника ліків, медичних, дитячих і косметичних товарів.

Чому не можна ігнорувати прояви гіпертонії?

Більшість людей відкладає похід до лікаря до тих пір, поки захворювання не приймає незворотний характер. Протигіпертонічна терапія важлива, так як вона дозволяє запобігти такі серйозні наслідки, як інфаркт, інсульт, які можуть привести навіть до летального результату. Своєчасне лікування дозволить повернути якість життя, прекрасне самопочуття, настрій, знизити ризик розвитку численних патологій.

Щоб медикаментозне лікування мало швидкий, яскраво виражений ефект, важливо також дотримуватися правильного раціону харчування, відмовитися від шкідливих звичок, таких як надмірне вживання алкоголю і куріння, вести рухливий спосіб життя - отримувати регулярні помірні фізичні навантаження і по можливості знизити рівень стресу.

Коригування способу життя разом з правильно підібраними медикаментами допоможе вам насолоджуватися життям, забувши про недугу!

За рейтингом
За назвою А-Я
За назвою Я-А
Від дешевих до дорогих
Від дорогих до дешевих
12
20
50
100