0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU

Рідкі антисептики для обробки рук

Україна - розвинена європейська країна, тому не дивно, що серед її жителів великою популярністю користуються антисептики для рук, купити які можна за цілком доступною для більшості споживачів ціною. Рідкий розчин на спиртовій основі призначений для дезінфекції шкірних покривів і знищення більшості хвороботворних мікробів. Купити спрей-антисептик для індивідуальної обробки рук сьогодні можна не тільки в аптеці або спеціалізованої компанії, але і замовити онлайн з доставкою в будь-який з населених пунктів України.

Чому варто купити антисептичний спрей для рук?

Сьогодні не тільки населення України, а й усе людство усвідомлює важливість дотримання особистої гігієни і замислюється про необхідність в ефективному антисептику, продаж яких здійснюється в наступних видах:

  • гелю;
  • спрею;
  • водного або спиртового розчину.

Такі препарати можуть мати великий обсяг або ж невелику фасовку. Якщо ви думаєте "Куплю недорого антисептичний розчин для рук в об'ємній упаковці, якого вистачить на тривалий час", то варто подбати про зручність його нанесення на шкіру. Такі фасування призначені переважно для великих колективів і організацій. При цьому цінуються саме склади в герметичній упаковці, що роблять програшною стратегію "Куплю багато і продам в невеликих фасовках".

Для індивідуального використання раціональніше всього купити недорогий антисептик-спрей для рук, ціна якого залежить переважно від хімічного складу і обсягу. В Україні придбати відповідний саме вам засіб можна без рецепта або якоїсь додаткової документації. Вартість антисептика для рук розраховується виходячи зі співвідношення грн / літр.

3i.ua - ваш надійний помічник

В інтернет-магазині 3i.ua представлений великий вибір медикаментів та засобів для дезінфекції, замовити які можна за цілком доступною для українського споживача вартості. Ми пропонуємо імпортні та вітчизняні препарати, ціни на які залишаються найнижчими на українському ринку фармакології. При цьому ви можете оформити замовлення, доставка якого в будь-який з районів України здійснюється протягом 3-5 робочих днів.

Наша компанія готова продавати антисептики в різних обсягах і типах упаковки. При цьому ми гарантуємо високу якість реалізованої продукції та її відповідність загальноприйнятим стандартам і нормам, що підтверджено сертифікатами. Для отримання кваліфікованої консультації, уточнення умов доставки і оформлення замовлення досить подзвонити нам за вказаним на сайті 3i.ua номером телефону.