0 800 50 95 95
Каталог товарів

Венотоніки і поліпшуючі кровообіг

АтероКлін капсули тв. желат. по 400 мг №60 (10х6)
АтероКлін капсули тв. желат. по 400 мг №60 (10х6) ЕЛЕМЕНТ ЗДОРОВ'Я ТОВ
Веновітал капсули №60 (20х3)
Веновітал капсули №60 (20х3) ЮНІВЕРС ФАРМ
ВЕНОДІОЛ таблетки №30
ВЕНОДІОЛ таблетки №30 УОРЛД МЕДИЦИН ІЛАЧ САН. ВЕ ТІДЖ. A.Ш
Докладніше
Венодіол таблетки №30 (10х3)
Венодіол таблетки №30 (10х3) WORLD MEDICINE
Венолія №60 табл.
Венолія №60 табл. ПП МАРИНА
Віноксин Форте капсули №60
Віноксин Форте капсули №60 ФАРМА СТАРТ
Грацивен №30 капс.
Грацивен №30 капс. ФОРСАЖ ПЛЮС
Дієтична добавка VITAGEN (ВІТАДЖЕН) Капилярис Суппорт капсули флакон №60
Дієтична добавка VITAGEN (ВІТАДЖЕН) Капилярис Суппорт капсули флакон №60 БІОДЕАЛ ФАРМАЦЕВТІКАЛС
Докладніше
Дієтична добавка VITAGEN (ВІТАДЖЕН) Підтримка Вен та Капілярів таблетки флакон №60
Дієтична добавка VITAGEN (ВІТАДЖЕН) Підтримка Вен та Капілярів таблетки флакон №60 БІОДЕАЛ ФАРМАЦЕВТІКАЛС
Докладніше
КАНТАЛІН МІКРО таблетки вкриті плівковою оболонкою №64
КАНТАЛІН МІКРО таблетки вкриті плівковою оболонкою №64 МЕДОКЕМІ ЛТД
КАПІЛЕКС №30 капс.
КАПІЛЕКС №30 капс. ХАРКІВСЬКА ФАРМАЦЕВТИЧНА ФАБРИКА ТОВ
Докладніше
КРИШТАЛЬ фітоконцентрат по 30мл
КРИШТАЛЬ фітоконцентрат по 30мл ЕКОМЕД НВО
Докладніше
ПРОВЕН фітоконцентрат по 30мл
ПРОВЕН фітоконцентрат по 30мл ЕКОМЕД НВО
Флего 15мл розчин для перор. заст. №20
Флего 15мл розчин для перор. заст. №20 АЛЬПІФЛОР С.Р.Л.
Церебровін таблетки №30 (15х2)
Церебровін таблетки №30 (15х2) ПРІМЕА ЛІМІТЕД
Церебровітал капсули №30 (10х3)
Церебровітал капсули №30 (10х3) НУТРІМЕД

Венотоніки, вазодилататори, судинорозширювальні ліки - сучасні судинні препарати для поліпшення кровообігу

Серцево-судинна система людини включає в себе серце і всі кровоносні судини. Це велика за площею судинна сітка, завдяки якій кров досягає всіх органів і тканин організму і відходить від них. Кров доставляє кисень і корисні речовини, а відводить - відпрацьовані токсини і шлаки.

Постійна, злагоджена циркуляція крові в замкнутій системі є кровообіг в організмі.

Повноцінна робота органів залежить від нормального кровообігу, кровопостачання всього тіла. При порушенні циркуляції крові органи не отримують в необхідній кількості поживні речовини і кисень, при дефіциті якого знижується працездатність, когнітивні функції. Під час посилених навантажень, коли потрібна підвищена діяльність мозку природних ресурсів недостатньо, мозок вимагає підживлення. Якщо є порушення в кровопостачанні органів і систем, така потреба підвищується в кілька разів.

Особливості фармпрепаратів

У таких випадках зможуть допомогти уколи, ін'єкції, орієнтовані на розширення просвіту судин, судинорозширювальні препарати, ліки, що знімають спазм судин, покращують кровообіг, стимулюють складні процеси, що протікають в головному мозку (раціональне осягнення зовнішнього світу, взаємодія з навколишнім середовищем і т.д. ), підвищують мозкову діяльність.

Основною функцією таких фармакологічних препаратів є відновлення або підтримання повноцінних обмінних процесів в тканинах, органах.

Сучасна фармакологічна індустрія пропонує судинорозширювальні препарати, дія яких має різну спрямованість, розраховані на дитячу аудиторію і дорослих, різних умов життєдіяльності. Поліпшити нормальний кровообіг можна декількома методами, адекватними початкового стану здоров'я пацієнта.

Лікарські препарати для поліпшення кровообігу, венотоніки, засоби, що поліпшують роботу мозку, представлені в інтернет-аптеці «3i», призначаються для відновлення пропускної здатності кровоносних судин, вен, зміцнення судинних стінок головного мозку, вони нормалізують кровопостачання, покращують функції мозку.

Дія препаратів спрямована на підвищення працездатності центрального відділу нервової системи, головного органу кровообігу, стимулює розумову діяльність, нівелює деструкції центральної, периферичної нервової системи, підвищує резистентність до несприятливих зовнішніх впливів.

Лікарські препарати, що покращують кровообіг, ефективно підтримують повноцінне функціонування головного мозку, застосовуються при діагностованому зниженні концентрації, розумових здібностей, навичок мислити логічно, здібностей зберігати і відтворювати у свідомості колишні враження, досвід, призначаються для профілактики перевтоми при надмірних фізичних і розумових навантаженнях, а також рекомендуються при венозних патологіях, інших хворобах, пов'язаних з порушенням кровообігу.

Показання до застосування

Препарати, що поліпшують рух крові, зміцнюють, розширюють кровоносні судини, збільшуючи доставку кисню, поживних речовин до органів і тканини організму.

Основні симптоми, при яких застосовують дані лікарські препарати:

  • цефалгія, запаморочення;
  • зниження здатності зберігати і відтворювати у свідомості колишні враження, досвід, порушення мозкової діяльності;
  • інсомнія;
  • психічні розлади, порушення здатності нормально пересуватися.

У складі комплексної терапії ліки застосовують для стабілізації показників артеріального тиску, при функціональних порушеннях опорно-рухового апарату, захворювання вен, для реабілітації після травм.

Препарати для нормалізації кровообігу у дітей

Фармзасоби, що знімають спазм, які нормалізують циркуляцію крові, розширюють просвіт судин, для дітей призначаються в індивідуальному порядку, залежно від початкового діагнозу, передбачуваного прогнозу; їх застосування обгрунтовано в наступних випадках:

  • відновлення порушеного мозкового кровообігу після родових травм;
  • якщо наслідки родової травми, гіпоксії мозку спровокували виникнення важких захворювань;
  • якщо нормальному кровообігу, без наявних патологій і розладів, необхідна короткочасна підтримка - в період здачі іспитів, коли присутні надмірні розумові, фізичні навантаження, фізіологічні причини, зміна гормонального фону, активне зростання дітей.

Перед застосуванням препаратів необхідно проконсультуватися з лікарем.

Компоненти ліків покращують метаболічні процеси в головному мозку, підвищують зосередженість, пізнавальні здібності, емоційну резистентність, профілактують вікові розлади когнітивних функцій, сприяють нейропередачі, регулюють енергообмін, біохімічні реакції, захищають нервову систему від перезбудження, сприятливо впливають на серцево-судинну систему, покращують кровообіг .

Купити препарати для поліпшення кровообігу за доступною ціною в Україні

Продаж величезного асортименту лікарських препаратів, що поліпшують кровообіг, здійснюється в інтернет-аптеці «3i»: їх можна купити вже зараз з швидкою доставкою в точки нашої мережі в місті Київ та інших містах в Україні, ціна - доступна. Також у нас в асортименті представлені вітамінно-мінеральні комплекси, ліки від кашлю, жарознижуючі засоби та багато іншого.

Перед тим, як купити в Києві та інших регіонах України венотоніки, судинорозширювальний лікарський засіб від спазму, ліки для розширення, звуження, розслаблення судин (вазодилататори), ви можете звернутися в Аптеку «3i» до наших фармацевтів і уточнити актуальні ціни на препарати для поліпшення кровообігу, умови доставки у ваше місто.

За рейтингом
За назвою А-Я
За назвою Я-А
Від дешевих до дорогих
Від дорогих до дешевих
12
20
50
100