0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU
Каталог товарів

Препарати від похмілля

ГЛУТАРГІН Алкоклін порошок для орального розчину по 1г/3г №10
ГЛУТАРГІН Алкоклін порошок для орального розчину по 1г/3г №10 ЗДОРОВ'Я ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ ТОВ
ГЛУТАРГІН Алкоклін порошок для орального розчину по 1г/3г №2
ГЛУТАРГІН Алкоклін порошок для орального розчину по 1г/3г №2 ЗДОРОВ'Я ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ ТОВ
ГЛУТАРГІН Алкоклін таблетки по 1г №10
ГЛУТАРГІН Алкоклін таблетки по 1г №10 ЗДОРОВ'Я ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ ТОВ
ГЛУТАРГІН Алкоклін таблетки по 1г №2
ГЛУТАРГІН Алкоклін таблетки по 1г №2 ЗДОРОВ'Я ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ ТОВ
Докладніше
ГЛУТАРГІН концентрат для розчину для інфузій 40% по 5мл  №10
ГЛУТАРГІН концентрат для розчину для інфузій 40% по 5мл №10 ЗДОРОВ'Я ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ ТОВ
ГЛУТАРГІН розчин для ін'єкцій 20% по 5мл №10
ГЛУТАРГІН розчин для ін'єкцій 20% по 5мл №10 ЗДОРОВ'Я ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ ТОВ
ГЛУТАРГІН розчин для ін’єкцій 4% по 5мл №10
ГЛУТАРГІН розчин для ін’єкцій 4% по 5мл №10 ЗДОРОВ'Я ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ ТОВ
ГЛУТАРГІН таблетки по 0,25г №30
ГЛУТАРГІН таблетки по 0,25г №30 ЗДОРОВ'Я ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ ТОВ
Докладніше
ГЛУТАРГІН таблетки по 0,75г №30
ГЛУТАРГІН таблетки по 0,75г №30 ЗДОРОВ'Я ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ ТОВ

Ліки від похмілля

Коли наближаються свята, люди, що вживають алкогольні напої, практично завжди турбуючись про похмілля, наступаюче на наступний після веселого застілля ранок, запасаються «чудодійними» таблетками. Очікувана реакція організму після токсичного впливу алкоголю зазвичай виражається нездужанням в різних проявах: напади головного болю, запаморочення, нудота, блювотні позиви, дискомфорт в шлунку, прискорене серцебиття, погіршення координації рухів, зневоднення організму, сухість в роті, лихоманка, млявість, втома, апатія.

У таких випадках необхідно допомагати собі, використовувати різні способи і методи відновлення здоров'я.

В аптеках «3і» (Україна), розташованих в містах Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Хмельницький, Чернівці, Житомир, можна купити перевірений аптечний засіб проти похмілля, ефективні антипохмільні ліки, детоксикаційні препарати, таблетки проти абстинентного синдрому; алкотестери; ціна доступна всім категоріям населення.

Лікування стану похмілля: народні способи, аптечні медичні препарати

Як відомо, наш народ - великий вигадник, завжди знаходить вихід із найкритичніших ситуацій. Ось і від похмільного синдрому є роками і досвідом перевірені ліки: розсіл, квашена капуста, пиво. Зауважимо, що не варто пити пиво, інакше ситуація посилиться, триватиме довше, до того ж, можна «зайти» в запій. Трохи полегшують стан отруєного організму контрастний душ, відновлюючий сили сон, прогулянка на свіжому повітрі, рясне пиття, всім відомі знеболювальні і виводячі з крові отруйні речовини таблетки ацетилсаліцилової кислоти, но-шпи, активованого вугілля.

Також фармацевтами розроблені різні антипохмільні лікарські засоби і медикаменти. Однак на сьогоднішній день універсального ефективного лікарського засобу, препарату для лікування похмілля, ліків для нормалізації стану "після бодуна" не існує в силу індивідуальних особливостей організму кожної окремо взятої людини.

Тобто кожна людина може підібрати "під себе" медикамент, медичний препарат, що допомагає при наявності дуже неприємного стану похмілля. Тільки треба пам'ятати, що організм повертається в норму довго, як мінімум, протягом дванадцяти годин. Тому - терпіння і ще раз терпіння.

Від прийому протипохмільних ліків слід очікувати таких ефектів:

  • деінтоксікаціі (видалення, виведення з організму токсичних речовин);
  • зняття посталкогольного абстинентного синдрому;
  • зменшення неприємних симптомів (головних болів, підвищеної сухості в роті, блювотного рефлексу, втоми);
  • відновлення водно-лужного балансу;
  • поліпшення самопочуття;
  • підвищення тонусу.

Сучасні фармацевтичні компанії пропонують величезну кількість ефективних антипохмільних лікарських препаратів, таблеток, сорбентів, замовити які можна в нашій аптеці.

Аптека «3і»: асортимент протипохмільних засобів

В каталозі Аптеки «3і» ви можете вибрати для себе або своєї близької людини кращі перевірені споживачами, зручні в застосуванні ліки «Глутаргін», препарат проти похмілля, похмільного синдрому «Алкоклін». Лікарський засіб від вітчизняного виробника - фармацевтичної компанії «Здоров'я» - представлено в уколах, таблетках, порошках для орального розчину, концентратах для розчину для крапельниць. «Алкоклін» відрізняється безпечним складом і швидкою ефективною дією в налагодженні роботи організму і, як наслідок, усунення неприємних симптомів.

Варто також звернути увагу на добре зарекомендувавший себе детоксикаційний препарат-суспензію «Алмагель» від болгарського виробника «Балканфарма» і високоефективний сорбент вітчизняного виробництва «Ентеросгель».

Наші послуги для жителів Києва та інших регіонів країни

Мережа аптек «3і» пропонує виключно сертифіковані, безпечні брендові медичні товари різного призначення. Вся продукція супроводжується гарантіями якості виробників, правильно зберігається на складі, транспортується в спеціальних, обладнаних для цих цілей автомобілях.

Ми працюємо по всій Україні, наші аптеки розташовані в 10 областях країни. Ви легко можете замовити і купити товар за найдоступнішою ціною. Нашими перевагами є: широкий асортимент затребуваних товарів для здоров'я та краси, швидке виконання замовлень, дисконтна програма, спеціальні акційні пропозиції, організація доставки. Є можливість самовивозу з найближчої до вас аптеки.

Користуйтеся зручними послугами Аптеки «3і»!

За рейтингом
За назвою А-Я
За назвою Я-А
Від дешевих до дорогих
Від дорогих до дешевих
12
20
50
100