0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU

Відмова від відповідальності

Медично інформаційна система 3i.ua публікує актуальні матеріали (інструкції до препаратів, опис товарів, статті блогу і новин), які надав нашими партнерами. Фахівці фармацевтичної справи перевіряють перевіряють публікації для розміщення тільки достовірних і надійних даних. При цьому ми не можемо дати ніякої гарантії щодо розміщених матеріалів і не несемо відповідальність за подальше використання цих матеріалів клієнтами сайту.

Жодна інформація, розміщена на нашому сайті незаміняє консультації лікаря. Інструкції, статті, описи несуть лише загальний ознайомлювальний характер або короткий витяг з офіційної інструкції.

Пам'ятайте, що навіть ретельне вивчення інструкції не є приводом замінити візит до лікаря самолікуванням. Вся відповідальність за наслідки лікування без призначення лікаря лежить на Вас.

При зміні самопочуття, симптомів протікання того чи іншого стану, зверніться до свого лікаря. Не використовуйте інформацію, отриману на нашому сайті або через інше джерело отримання даних для того, щоб прийняти рішення про зміну дозування, лікарського препарату або про скасування лікування. Адміністрація сайту 3i.ua не несе відповідальності за нецільове використання інформації на сайті.
У разі виникнення питань або сумнівів з приводу будь-яких станів або захворюваньта/або погіршення самопочуття необхідно звернутися до лікаря. Тільки назначення кваліфікованих лікарів повинна впливати на зміну призначення або дозувань лікарських препаратів.

Зверніть УВАГУ!
Ціни актуальні лише при оформленні замовлення в електронній медичній інформаційній системі 3i.ua. Ціни на товари при купівлі безпосередньо в аптечних закладах-партнерах можуть відрізнятися від тих, що зазначені на сайті!