0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU
Каталог товарів

Коляски інвалідні

Пересування людей з обмеженими можливостями

В Україні досить багато жителів відчувають труднощі з самостійним пересуванням. У деяких людей це пов'язано з вродженими захворюваннями (дитячий церебральний параліч та ін.), У інших неможливість самостійного пересування може виникати в результаті дорожньо-транспортних пригод, отриманих травм, складності з ходьбою відчувають літні люди. Однак на дворі двадцять перше століття і фізичні вади не повинні ставати причиною домашнього ув'язнення. Жити повноцінним соціальним життям допоможе покупка інвалідного візка.

Україна нарешті почала прагнути до того, щоб інвалід почувався повноцінним членом суспільства, міг самостійно задовольняти свої потреби, тому входи в будівлі, підземні переходи обладнуються пандусами, а міський громадський транспорт - підйомними механізмами, з'являється все більше місць, де можна купити нову інвалідний візок чи крісло для інваліда, в тому числі і недорого. Продаж інвалідних колясок в Україні відбувається не тільки в магазинах, але і мережі Інтернет, де каталог моделей крісел для інвалідів, як правило ширше, а ціни - нижче, тому замовити і купити відповідну модель можна відносно дешево і замовити доставку в Київ або будь-яке інше місто нашої країни. В нашій інтернет-аптеці ви можете вибрати товари для людей з обмеженими можливостями або засоби реабілітації, наприклад ходунки або костилі.

Скільки коштують нові інвалідні коляски і крісла для інвалідів і від чого залежить ціна?

Вартість інвалідного візка в Україні перш за все залежить від її моделі. Вони можуть бути:

  • активного типу;
  • для осіб з дитячим церебральним паралічем;
  • з ручним приводом;
  • з електроприводом;
  • важільного типу.

Нова інвалідна коляска активного типу не може бути недорогою, оскільки має полегшену конструкцію, виконану з дорогих металевих сплавів. Такі моделі добре підходять для активного відпочинку на вулиці, їх часто можна зустріти у спортсменів на паралімпійських іграх.

Дитячий церебральний параліч - захворювання, що має свою специфіку, тому інвалідне крісло обов'язково повинне мати фіксуючі ремені, обов'язково уточнюйте їх наявність перед покупкою в магазині, тому що дешеві моделі колясок часто їх не мають. Також варто звертати увагу на наявність спеціальної абдукціонної подушки. Недорогі моделі для людей з дитячим церебральним паралічем найчастіше роблять без можливості самостійного управління.

Вироби з ручним приводом мають невеликі колеса спереду і великі ззаду, вони обладнані підніжкою, яка може бути зйомною, а для додаткового комфорту ручного управління встановлюються підлокітники. У таких колясках зручно пересуватися не тільки всередині приміщень, а й здійснювати поїздки в магазин чи аптеку.

Ручне управління вимагає чималих фізичних зусиль, тому може викликати складності у багатьох людей. Для них підійдуть моделі з електричним приводом, які обладнані акумуляторними батареями і управляються за допомогою джойстика. Такі коляски можуть розвивати швидкість до 15 кілометрів на годину, тому прекрасно підходять для здійснення прогулянок. Такі коляски коштують досить дорого.

Складні крісла для інвалідів дуже часто мають важіль як елемент управління. З його допомогою відбувається як рух, так і гальмування.

На що звертати увагу при виборі крісла-коляски для інваліда?

Деякі люди невірно підходять до процесу покупки і вважають: куплю я цю дешеву коляску, все одно вони мало чим відрізняються один від одного. Такий підхід просто неприпустимий. При виборі моделі необхідно враховувати не тільки наявність і спосіб управління, а й умови майбутньої експлуатації, особливості людини, для якої купується виріб. У моделях для вулиці є амортизатори, які дозволяють комфортно пересуватися не дивлячись на нерівності поверхні, а коляски для приміщень їх позбавлені. Вироби для літніх людей розробляються з можливістю здійснення гігієнічних процедур.

Хороший вибір моделей інвалідних колясок в різних цінових категоріях представлений на сайті інтернет-магазину 3i. Оформити замовлення можна самостійно на сайті магазина, а отримати в Києві або будь-якому іншому місті нашої країни.

За рейтингом
За назвою А-Я
За назвою Я-А
Від дешевих до дорогих
Від дорогих до дешевих
12
20
50
100