0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU

Спреї і краплі при закладеності носа

Одним з найбільш неприємних симптомів, який може виникнути під час респіраторного захворювання, є нежить. Закладеність носа може супроводжуватися не тільки утрудненням дихання, але і втратою нюху, в деяких випадках може боліти голова, з'являтися дратівливість та інші неприємні симптоми. Це пов'язано із запаленням і набряком слизової оболонки, який не тільки викликає дискомфорт, а й може стати причиною розвитку риніту.

Основним лікуванням, яке призначається при нежиті, застуді або ГРВІ проти закладеності носа є назальні краплі або спрей - невелика пшикалки, що містить ліки, які дозволяють зняти набряк, що є причиною появи сопель. Препарати можуть мати різний склад, принцип дії, а також допоміжні речовини. Це можуть бути, як і звичайні препарати, так і гормональні препарати від нежитю.

В Аптеці 3і ви зможете купити недорогі краплі або спрей для носа, у нас доступні як дитячі ліки від закладеності при застуді, так і препарати проти нежитю, призначені дорослим; засоби можуть бути протизапальні і судинозвужувальні, повний список ви зможете побачити в кожній категорії, ціна залежить від виробника, доставка можлива в Київ та інші міста країни.

Що ми пропонуємо?

В даному розділі нашого каталогу представлений великий перелік крапель і спреїв, які потрібно розпорошувати в ніс під час застуди та інших захворювань, що викликають набряк слизової. Засіб також можна застосовувати в період загострення алергії, при цьому важливо враховувати склад препарату.

Засоби, представлені в Аптеці 3і, діляться на дві категорії відповідно до типу основної діючої речовини:

  • гормональні;
  • судинозвужувальні.

Основною діючою речовиною гормональних препаратів часто є речовини з групи кортикостероїдів, вони дозволяють швидко зняти роздратування і набряклість носових ходів і слизової. Призначаються в разі, якщо причиною появи симптомів послужила алергічна реакція на навколишні подразники (тополиний пух, квітковий пилок і т.д.), а також дію сильного локального алергену.

У більшості судинозвужувальних засобів використовуються склади на основі ксилометазоліну або оксиметазоліну. Принцип їх дії схожий з адреналіном, який викликає підвищення тиску, звужуючи стінки судин. Основним показанням до призначення є застуда, грип та інші інфекційні захворювання.

В каталозі Аптеки 3і представлені найбільш популярні і ефективні препарати кожної з категорій. Це продукція компаній Procter&Gamble, Медан Фарма, Ядран, Фармак, Здоров'я і ін.

Важливо розуміти, що всі представлені засоби є лікарськими препаратами, їх потрібно використовувати тільки за призначенням лікаря. В процесі застосування необхідно дотримуватися призначеної дози, а також не перевищувати тривалість курсу, щоб не виникло звикання до препарату.

Де можна купити недорогий засіб від нежитю?

Якщо вам потрібні ефективні краплі або спрей, який полегшить ваш стан під час простудних захворювань або загострення алергії, купити їх можна в Аптеці 3і. У нас представлений великий перелік препаратів, замовити які можна за самою вигідною ціною з швидкою доставкою в ваш населений пункт. Ми працюємо в десяти областях України, точну карту аптек нашої мережі ви зможете побачити на сайті.

Аптека 3і - це завжди відмінна якість. Ми закуповуємо товар тільки у перевірених постачальників і виробників безпосередньо, а також дотримуємося усіх вимог зберігання та перевезення продукції. Це дозволяє нам бути впевненими в тому, що ми пропонуємо своїм клієнтам все найкраще.

За рейтингом
За назвою А-Я
За назвою Я-А
Від дешевих до дорогих
Від дорогих до дешевих
12
20
50
100