0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU
Каталог товарів

Препарати для зниження холестерину в крові

Препарати від холестерину

Холестерол або холестерин є органічною сполукою, природним жиророзчинним спиртом, який входить до складу клітинних структур, міститься в кожній клітині організму, передається по системі кровообігу. Природний жиророзчинний спирт в організмі існує у вигляді ліпопротеїнів високої та низької щільності. Холестерол є характерним показником обміну ліпідів в організмі, дуже важливо оцінювати його вміст у комбінації з іншими характеристиками спектра крові.

Знижена кількість ліпопротеїнів низької щільності може свідчити про різні захворювання або стати причиною депресії.

Підвищений рівень жиророзчинного спирту призводить до розвитку атеросклеротичного ушкодження судинних стінок. Високий вміст холестеролу вважається детермінантою розвитку серйозних хвороб серцево-судинної системи, причиною більшості яких є атеросклероз судин, що є наслідком високого вмісту ліпопротеїнів низької щільності. Їхня висока концентрація формує скупчення ліпідів, що викликають звуження просвіту артерії, дрібних судин, через що стінки кровоносних судин стають дуже щільними і втрачають еластичність. В результаті відбувається порушення кровопостачання органів та систем.

Зі збільшенням віку людини зростає і ризик розвитку холестеринемії. У середньому віці перевищення жиророзчинного спирту частіше діагностується у чоловіків, але зі зміною гормонального фону жінки піддаються цьому захворюванню нарівні з чоловічим населенням.

Багато фахівців вважають, що робота в сидячому положенні, гіподинамія, відсутність систематичного фізнавантаження на відкритому повітрі, неправильне харчування є характерними факторами, що сприяють ранньому розвитку атеросклерозу, і причинами високого вмісту ліпопротеїнів низької щільності.

Лікування захворювань, пов'язаних з підвищеним вмістом жиророзчинного спирту, проводиться медикаментозно (терапія медикаментами), від шкідливого холестерину можуть призначати медикаменти, ліки, що знижують, зменшуючі рівень ліпопротенів низької щільності, лікарський препарат для зниження холестеролу в судинах крові - стерини, статини, фібранти, також показане вживання Омега 3, тіоктової кислоти.

Фармпрепарати призначають людям з підвищеним рівнем холестеролу у складі комплексної терапії атеросклерозу, артеріальної гіпертонії, порушення обмінних процесів, а також ефективного захисту судин від різних деструкцій.

Особливості фармпрепаратів

Рослинні стероли за своєю структурною будовою нагадують холестерол. Вони перешкоджають синтезу ліпопротеїнів низької щільності, заміщаючи їх добрим холестерином. Ліки, лікарські засоби, препарати від підвищеного холестерину крові зміцнюють стінки кровоносних судин, знижують їхню проникність, захищають печінку, сприяють зниженню жирових відкладень, зниженню маси тіла.

Медикаментозний засіб, ліки на основі фітостеринів знижують поглинання холестерину, підвищують кількість виведених ліпопротеїнів низької щільності, спрямовані на зниження ймовірності розвитку атеросклерозу, покращують структуру судин. Ліпопротеїни низької щільності (шкідливий холестерин) заміщаються необхідними для нормальної життєдіяльності організму фітостеринами. Рослинні стерини уповільнюють процес поглинання ліпопротеїнів низької щільності, статини ж знижують вміст холестеролу, пригнічують роботу ферменту, що бере участь у виробництві жиророзчинного спирту, що зменшує синтез шкідливих ліпопротеїнів низької щільності в печінці.

Рослинні стерини та статини можуть знизити ймовірність виникнення важких захворювань за рахунок зниження рівня шкідливого жиророзчинного спирту в крові.

Показання до застосування

Фармакологічний засіб, ліки, що знижують, зменшують рівень ліпопротеїнів низької щільності, препарати проти підвищеного, високого холестерину в крові застосовуються при наступних патологічних станах:

  • профілактика вікових змін судин крові;
  • атеросклероз;
  • артеріальна гіпертонія;
  • відновлення після перенесених тяжких хвороб, серцево-судинних захворювань;
  • порушення обмінних процесів у організмі.

Холестеринознижуючі судинні препарати при високому, підвищеному холестерині компенсують дефіцит мікроелементів, заповнюють нутрієнти, запобігають порушенням ліпідного обміну, розвитку атеросклерозу, патологій печінки, коли в її клітинах акумулюється жир.

Купити препарати від холестерину за доступною ціною в Україні

Продаж великого асортименту товарів медичного призначення, лікарських холестеринознижуючих засобів, препаратів для зниження, зменшення ліпопротеїнів низької щільності, якщо підвищений холестерин у крові здійснюється в мережі аптек «3i»; їх можна купити вже зараз онлайн зі швидкою доставкою у Києві, Запоріжжі та інших містах в Україні, ціна - доступна.

Перед тим, як купити медикаментозний препарат, що знижує вміст ліпопротеїнів низької щільності, фармпрепарати, що виводять високий шкідливий холестерин, ви можете звернутися до Аптеку «3i» (Україна) до наших співробітників, які допоможуть дізнатися про особливості застосування, актуальні ціни, уточнять Київ, Харків та інші населені пункти країни.

За рейтингом
За назвою А-Я
За назвою Я-А
Від дешевих до дорогих
Від дорогих до дешевих
12
20
50
100