0 800 50 95 95

Суміш для новонароджених

З появою малюка в будинку життя всієї родини змінюється. Маленький чоловічок ще зовсім безпорадний і постійно потребує любові і турботі. Одним з важливих аспектів, які впливають на його здоров'я і самопочуття, а також сприяють повноцінному розвитку, є харчування. Незважаючи на те, що грудне молоко вважається найбільш повноцінним раціоном для немовляти, можливість годувати ним є далеко не завжди.

Відмінним замінником стане спеціальна дитяча молочна суміш для годування новонароджених, вона може використовуватися як в якості повноцінного харчування для немовлят, так і для прикорму дітей більш старшого віку. При виборі обов'язково звертайте увагу на склад, у деяких новонароджених може бути індивідуальна непереносимість лактози, в таких випадках підбираються дитячі безмолочні суміші.

В  Аптеці 3і ви зможете купити молочну дитячу суміш для годування немовлят з народження (від 0 до 6 місяців), а також харчування для новонародженої дитини до року, ціна залежить від виробника.

Молочні суміші для дітей

При виборі дитячого харчування для немовляти необхідно керуватися його потребами. Крім необхідності отримання певної кількості білків, жирів, вуглеводів, амінокислот, вітамінів, які потрібні для повноцінного росту і правильного розвитку, у немовлят можуть бути специфічні потреби. До них може відноситися непереносимість лактози, алергія на окремі компоненти, підвищена чутливість травної системи, запори і т.д.

З огляду на те, що організм немовляти є дуже крихким і уразливим, молочну або безмолочну суміш для нього повинен підбирати педіатр. При цьому бажано пройти повне обстеження і здати аналізи в разі потреби.

В каталозі Аптека 3і представлено дитяче харчування наступних торгових марок:

 • Friso;
 • Nan;
 • Nestogen;
 • Беллакт;
 • Kabrita;
 • Peptamen;
 • Hipp;
 • Milupa;
 • малюк;
 • Nutrilon;
 • Humana;
 • Малютка і ін.

Це молочні та безмолочні суміші, які призначені для дітей різного віку. Ви зможете підібрати варіант для малюка з перших днів його життя, а також склад, який можна додавати в якості прикорму з 4-5 місяців.

Суміші випускаються в сухому вигляді, для приготування вміст необхідно змішати з теплою водою. Співвідношення пропорцій, а також більш точні правила приготування вказані виробником на упаковці, тому ми рекомендуємо обов'язково попередньо з ними ознайомитися. Незважаючи на те, що всі компоненти знаходяться в сухому вигляді, необхідно строго дотримуватися рекомендацій по способу і терміну зберігання продукту. У більшості випадків відлік часу необхідно починати після розтину банки.

Ви можете підібрати раціон, що включає лактобактерії або пребіотики, що сприяють повноцінному функціонуванню травної системи, а також суміш, яку можна давати при порушеннях її роботи або алергічних реакціях.

Де можна купити дитяче харчування?

Якщо вам потрібна якісна дитяча суміш для вашого немовляти, купити її ви зможете в Аптеці 3і. У нас представлені молочні та безмолочні склади, а також продукція, яка відповідає особливим потребам малюка. Також у нас ви можете замовити дитячі пляшечки, памперси, соски і багато іншого.

 

 Вся продукція має високу якість і ліцензії. В Аптеці 3і строго дотримуються всіх правил зберігання та перевезення товарів.

З'явилися питання? Необхідна професійна консультація або допомога в оформленні замовлення? Наші співробітники завжди на зв'язку і готові відповісти на всі ваші запитання. Наша мережа представлена в десяти областях України, з точною картою ви зможете ознайомитися на сайті.