0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU

Препарати для зміцнення серцево-судинної системи

Незважаючи на те, що всі органи і системи відіграють важливу роль у забезпеченні повноцінного функціонування організму, саме серце є так званим «мотором», тому за його станом потрібно стежити навіть в тому випадку, якщо вас нічого не турбує. Своєчасна діагностика навіть найменшого відхилення дозволить не тільки поліпшити ваш стан, але і уникнути розвитку більш серйозного захворювання.

При болях в серці оперативне втручання може знадобитися тільки в крайніх випадках, при більшості ж відхилень від норми призначаються спеціальні медичні препарати, що підтримують харчування і зміцнюють серцевий м'яз і судини, ліки, що поліпшують серцеву діяльність, а також знеболюючі лікарські речовини.

Купити лікарський засіб для зняття болю в серці, медичний препарат для зміцнення і живлення судин і серцевого м'яза або ліки для підтримки його справної роботи, замовити все необхідне ви зможете в інтернет Аптеці 3і.

Що ми пропонуємо?

В даному розділі нашого каталогу представлені засоби, здатні нормалізувати роботу серця, препарати, які використовуються для підтримки, забезпечують зміцнення м'яза, судин, а також знімають біль. Всі засоби мають різні склади, вони призначаються, виходячи зі стану або самопочуття людини, тому при виборі необхідно уважно вивчити не тільки склад, але і дозування діючого засобу.

В Аптеці 3і представлені засоби наступних категорій:

Це продукція високої якості виробництва фармацевтичних компаній, яка користуються довірою лікарів і споживачів у всьому світі. Сервье Індастрі, Адамед Фарма, Гедеон Ріхтер, Астрафарм, Польфарма, Байєр, Ейсіка і інші компанії мають ліцензії і всі необхідні дозволи для виробництва медичних препаратів. Якщо вашому серцю потрібна надійна підтримка або знеболююче, ліки даної категорії стануть відмінним виходом із ситуації.

Всі препарати виготовляються з високоякісної сировини на технологічних виробництвах компаній. Перед тим, як надійти в продаж, вони проходять цілий ряд перевірок і клінічних досліджень, які доводять їх ефективність.

Перед покупкою будь-якого з препаратів необхідно проконсультуватися з лікарем. Він повинен призначити не тільки самі ліки, але і правильно розрахувати дозування, частоту прийому, а також тривалість лікування.

Де можна купити ліки для серця?

Якщо вам потрібні якісні та ефективні засоби для лікування, а також профілактики серцевих захворювань, купити все необхідне ви зможете в Аптеці 3і. У нас представлений великий вибір продукції, яка відповідає українським і міжнародним стандартам.

Аптека 3і співпрацює тільки з перевіреними постачальниками і виробниками напряму, також ми дотримуємося всіх правил і рекомендації зі зберігання і транспортування препаратів. Замовляючи у нас, ви можете бути впевнені в тому, що вибираєте для себе і своїх рідних все найкраще.

Якщо у вас виникли питання або необхідна професійна консультація, наші співробітники завжди на зв'язку і готові допомогти. Наша мережа працює в десяти областях України, точну карту розташування аптек ви зможете побачити у відповідному розділі сайту.