0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU

Для зміцнення імунітету

Надійний захист від застуди та грипу

У наш неспокійний час люди постійно чують про спалахи вірусних інфекцій в різних місцевостях. А останні два роки Україна, і не тільки, знаходиться під загрозою вкрай небезпечного патогена - Ковід-19. Щоб убезпечити себе під час епідемії, необхідно серйозно зайнятися фізичним станом свого тіла. 

Наші захисні системи постійно піддаються атакам з боку чужорідних речовин. Через неправильний розпорядок дня, постійні стреси, несприятливі кліматичні умови наш організм може сильно ослабнути і перестати захищатися від хвороб. Ознаками такого ослаблення є часті респіраторні інфекції, патології легень, висипання на шкірі, грибкові ураження нігтів, повільне загоєння ран. Також погане імунне здоров'я стає причиною хронічної слабкості, занепаду сил, погіршення настрою і самопочуття. 

Такі стани можуть виникати на тлі перенесених травм, важких операцій, хіміотерапії, зараження ВІЛ і т.д. В факторі ризику люди, котрі ігнорують принципи ЗСЖ. Велика кількість жирів і вуглеводів в раціоні, недостаня кількість води, зловживання алкоголем і куріння - все це призводить до погіршення здоров'я.

Підтримка організму за допомогою правильного способу життя

В першу чергу, при зниженому імунітеті необхідно скоригувати спосіб життя, а також замінити всі шкідливі продукти харчування на корисні. Регулярні навантаження, повноцінний сон, велика кількість фруктів в раціоні - все це справляє стимулюючий ефект на імунний бар'єр. Особливо добре піднімають здатність боротися з інфекціями цитрусові, ягоди, зелень і інші продукти з високим вмістом вітаміну С.

Щоб забезпечити надходження в кров всіх необхідних поживних речовин, важливо спланувати досить різноманітний раціон. Щоденне меню повинно включати в себе продукти з 4 основних категорій: молочка, крупи, рослинна їжа, м'ясо або риба. При цьому різні снеки та солодощі, такі як печиво, тортики або цукерки, краще виключити.

Сприятливий вплив на захисну систему нашого тіла, безсумнівно, надає рухова активність. Фізичні вправи сприяють рівномірному руху лімфи і своєчасному виведенню шлаків і токсинів. Статистика показує, що ті, хто постійно займається спортом, менш схильні до сезонних захворювань, ніж ті, хто більшу частину часу проводить в сидячому положенні.

Ще з дитинства ми знаємо, що основою системи ЗСЖ є загартовування за допомогою повітряних ванн і вологих обтирань. Піднімаючі захисний бар'єр водні процедури також ефективно знімають нервову напругу і є хорошою профілактикою хвороб серця і судин.

Прийом медикаментозних препаратів, що дозволяють поліпшити імунітет

Крім цих аспектів здорового способу життя, допомогти в підтримці організму можуть аптечні медпрепарати. Найнадійнішим загальнозміцнюючим противірусним лікарським засобом при зниженому імунітеті для його підвищення, зміцнення і підтримки, а також нормалізації роботи імунної системи стануть призначені лікарем аптечні прерапати, які стимулюють до роботи захисний бар'єр організму людини, збільшують його працездатність і посилюють здатність до боротьби із захворюваннями, за рахунок чого досягається загальне зміцнення і відновлення організму, підвищується здатність боротися з хворобами. 

Особливо важливо приймати загальнозміцнюючі препарати для підвищення імунітету взимку, так як в холодну пору року імунітет знижується набагато активніше і частіше, тому його варто посилити за допомогою імунозміцнюючих лікарських засобів, гомеопатичних препаратів, противірусних ліків та інших медпрепаратів, здатних зміцнювати, підтримувати і підвищувати імунітет людини , а також забезпечувати підняття працездатності захисного бар'єру. Замовити ліки для підтримки імунітету можна на нашому сайті.

Які бувають імунозміцнюючі і підтримуючі ліки?

Як видно з назви, імунозміцнюючі, імуноукріпляючі або імунопітримуючі лікарські препарати призначені для поліпшення імунітету, підвищення і відновлення працездатності імунної системи і зміцнення здоров'я людини. Всі ці речовини діляться на:

  • гомеопатичні (Аконіт, Белладонна, Фосфор);
  • природні (Спіруліна, Ехінацея);
  • з бактеріофагами (Бронхо-муна, Ісміген);
  • з інтерфероном (Циклоферон, Аміксин);
  • вітамінні;
  • на основі вилочкової залози (Тималін, Полиоксидоний).

Гарна підтримка для людини - це медикаменти рослинного походження. Трави, які нас оточуюють, мають відновлюючі компоненти в складі, які стимулюють імунні клітини. Чаї, настої, відвари і трав'яні краплі, що поліпшують здоров'я і підсилюють наш природний фільтр, особливо корисні при відновленні сил після хвороби або сильного стресу.

Принцип дії препаратів різних типів

На окрему увагу заслуговують противірусні препарати з бактеріями. Вони містять у складі фрагменти клітин, що мають особливу імунну активність. Потрапляючи в кров, імунозміцнюючий лікарський засіб не тільки підвищує здатність системи боротися з вірусами, але і бере участь у знищенні осередків ураження. Саме тому зміцнюючі бактеріальні лізати призначають вже під час хвороби для підтримки стану хворого і стимуляції вироблення лейкоцитів. 

Речовини, що містять інтерферон, використовуються при боротьбі з вірусами. Однак даний активний компонент не тільки допомагає усувати патогени, але і робить благотворний вплив на кістковий мозок, який бере безпосередню участь в кровотворенні.

Додаткове введення в раціон вітамінних і мінеральних комплексів посилить регенерацію клітин і зменшить наслідки від постійних стресів і навантажень. Кращим періодом для здійснення профілактичних заходів є кінець весни і початок літа. Якщо добре насититися усіма необхідними речовинами в цю пору року, восени і взимку неприємних сюрпризів у вигляді застуди вдасться уникнути.

Вживання пептидів на основі вилочкової залози провокує більш багате вироблення гормонів, таких як тимопоетин, тімулін і тимозин. Це, в свою чергу, сприяє появі нових лімфоцитів - дуже важливих клітин, що відповідають за вироблення антитіл.

Найпоширеніші народні методи

Для досягнення кращого ефекту можна поєднувати прийом таблеток з деякими домашніми способами, які придумали ще задовго до появи традиційної медицини. Наприклад, можна ввести в свій раціон ромашковий чай, який підвищує захисні сили, володіє протизапальною і седативною дією.

Також буде корисний свіжовичавлений апельсиновий сік вранці, який містить велику кількість вітаміну С. Добре вживати в зимову пору року чаї і варення з додаванням лимона, імбиру і меду. При цьому відвари краще заливати не окропом, а просто гарячою водою. Це дозволить зберегти в лікувальних компонентах найбільше число корисних речовин. Відмінною вітамінною бомбою є паста Амосова - суміш сухофруктів і горіхів, перетерта в блендері. Сушені фрукти краще насичені вітамінами, ніж ті, що знаходяться в джемах і компотах. Відповідно, і користі від них більше.

Де придбати якісні засоби, що підвищують імунітет?

Купити недорогі лікарські препарати та медикаменти в формі крапель для підняття, підтримки, посилення і зміцнення імунітету людини за найвигіднішими цінами в Україні можна в одному з відділень аптечної мережі "3i", в яких продаються якісні, але дешеві ліки, що стимулюють роботу всіх систем організму , в тому числі імунної, і забезпечують підняття рівня працездатності, підвищення стійкості до захворювань горла та інших органів і систем. У Києві та інших містах України можна замовити якісний лікарський препарат або медикамент, який здатний не тільки відновити і підняти клітинний імунітет, але і зміцнити здоров'я, підвищити працездатність, забезпечити підтримку, поліпшення, стимуляцію і посилення імунної системи на період пандемії так, що не доведеться купувати інші ліки.

На сайті компанії відображені реальні ціни на всі медикаменти для імунітету, а також є інформація про їх наявність в тій чи іншій аптеці. За допомогою карти можна визначити місце розташування найближчого до вашого будинку відділення. Аптеки "3i" вже відкрилися в 10 областях нашої країни, серед яких Київська, Івано-Франківська, Волинська та інші.