0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU
Каталог товарів

Гормональні препарати від нежиті

Гормональні препарати від нежиті

Нежить (риніт) являє собою запальне захворювання слизової оболонки носової порожнини. Його головним провокуючим фактором служить хвороботворний інфекційний агент, який потрапляє в організм разом з повітрям. Найбільш часто нежить виникає як прояв ГРЗ, найпоширенішими збудниками інфекції є віруси грипу, адено-, рино-, ентеровіруси, респіраторно-синцитіальний вірус (пневмовірус), а також стрептококи, гемофільні палички, гриби.

Різні запальні захворювання пазух носа є формою синуситу, розвиваються як ускладнення нежиті. Ускладнення, до яких здатний привести нежить, пояснюються особливостями будови носоглотки. Навколоносові пазухи є повітропрохідними порожнинами, покритими слизовою оболонкою, яка виконує захисну, зігріваючу, зволожуючу функції, вони порівнюють тиск атмосферний і внутрішньочерепний, здійснюють резонаторну функцію, покращують тембр голосу.

Запалення навколоносових пазух виражається закладеним носом, скупченням носового слизу і виведенням гнійного ексудату. Гострий запальний процес, риносинусит супроводжується розладом нюху, хворобами в області носа, болем в скроневій області, зоні перенісся, лихоманкою, зниженням уваги, погіршенням пам'яті, підвищеною стомлюваністю, зниженою працездатністю.

Особливості препаратів

Гормональні препарати покликані усувати причину, що викликала важкі форми риніту. Часто гормональні засоби призначають при різних формах алергічного нежитю, при гострому і хронічному синуситі.

Гормональний засіб проявляє виражений протизапальний і протиалергічний ефект, а також сприяє зняттю набряклості. На відміну від препаратів з судинозвужувальною дією, гормональні засоби не викликають звикання, залежності, але мають широкий перелік побічних реакцій організму, поєднуються не з усіма ліками. Їх відпуск проводиться за рецептом лікаря. Придбати їх можна в аптеках вашого міста.

До лікування запального процесу в навколоносових пазухах необхідно приступати на початковій стадії, так як процес може прийняти ускладнені форми, спровокувати захворювання органів слуху, зорової системи, зачіпати верхньощелепні пазухи носа, ротоглотки, у пацієнтів зі зниженим імунітетом може викликати запальні процеси в легенях. Нежить може протікати в гострій або хронічній формах. Гострий синусит має на увазі запальний процес слизової носа. Хронічний процес має на увазі ураження кісток, підслизової оболонки верхньощелепних пазух. Найчастіше процес запалення активується в холодну пору року (осінньо-зимовий період, початок весни).

Гормональний засіб забезпечує поєднаний ефект, що включає антифлогістичну, антигістамінну дію, володіє муколітичною і розріджуючою мокротиння дією, стимулює відтік слизу з носових пазух, зміцнює місцевий імунітет, має противірусний вплив, а також проводить профілактику ускладнень.

Купити гормональний препарат від нежиті в Україні за доступною ціною

У мережі аптек «3i» представлено великий асортимент якісних гормональних препаратів, що призначаються проти нежитю, ліків для очищення навколоносових пазух при лікуванні ринітів, противірусних препаратів, а также вітамінно-мінеральних комплексів, а також вітамінно-мінеральних комплексів, виробів медичного призначення для дорослих і дітей, які можна купити онлайн за доступною ціною з доставкою по всій території України.

Перед тим, як купити необхідний препарат, ви можете звернутися в аптеку «3i» (Україна) до наших професійних співробітників, які допоможуть дізнатися особливості застосування препаратів, актуальні ціни.

За рейтингом
За назвою А-Я
За назвою Я-А
Від дешевих до дорогих
Від дорогих до дешевих
12
20
50
100