0 800 50 95 95
Каталог товарів

Ліки при сухому кашлі

АНТИТУСИН таблетки № 10
АНТИТУСИН таблетки № 10 ТЕРНОФАРМ
АСКОРИЛ таблетки №20
АСКОРИЛ таблетки №20 ГЛЕНМАРК ФАРМАСЬЮТИКАЛЗ ЛТД
Докладніше
АСКОРИЛ таблетки №50
АСКОРИЛ таблетки №50 ГЛЕНМАРК ФАРМАСЬЮТИКАЛЗ ЛТД
БРОНХОЛІТИН сироп по 125мл
БРОНХОЛІТИН сироп по 125мл СОФАРМА АТ
БРОНХОЛІТИН ТАБ таблетки вкриті оболонкою по 40мг №20
БРОНХОЛІТИН ТАБ таблетки вкриті оболонкою по 40мг №20 СОФАРМА АТ
ЕКСТРАТЕРМ таблетки №24
ЕКСТРАТЕРМ таблетки №24 ФІТОФАРМ ПРАТ
Докладніше
ЛІБЕКСИН таблетки по 100мг №20
ЛІБЕКСИН таблетки по 100мг №20 ХІНОЇН ЗАВОД ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ТА ХІМІЧНИХ ПРОДУКТІВ ПРАЙВІТ КО. ЛТД
Мукотек 100мл сироп
Мукотек 100мл сироп ЮНІК ФАРМАСЬЮТИКАЛ ЛАБОРАТОРІЗ
Докладніше
ПЕКТОЛВАН Фіто Ісландський Мох екстракт рідкий по 50 мл
ПЕКТОЛВАН Фіто Ісландський Мох екстракт рідкий по 50 мл ФАРМАК
Докладніше
ПЕКТУСІН таблетки №20 пдв
ПЕКТУСІН таблетки №20 пдв БІОСТИМУЛЯТОР ТОВ
Докладніше
Пульмозим 2,5мг/2,5мл №6 амп. розчин для інг.
Пульмозим 2,5мг/2,5мл №6 амп. розчин для інг. Ф.ХОФФМАНН-ЛЯ РОШ ЛТД
Докладніше
РАПІТУС сироп по 120 мл
РАПІТУС сироп по 120 мл МАКЛЕОДС ФАРМАСЬЮТИКАЛС ЛІМІТЕД
Докладніше
СТОПТУСИН-Тева таблетки №20
СТОПТУСИН-Тева таблетки №20 ТЕВА ЧЕХ ІНДАСТРІЗ
ТОС-МАЙ таблетки №16
ТОС-МАЙ таблетки №16 ЛАБОРАТОРІОС АЛКАЛА ФАРМА С.Л.

Кашель - захисна функція організму

Носоглотка, бронхи, легені можуть вражатися чужорідними агентами - віруси, мікроби, алергени, пил. В результаті їх осідання на слизовій в організмі відбуваються рефлекси, спрямовані на позбавлення від даних подразників у вигляді відкашлювання. Кашель буває мокрим (продуктивний) і сухим (непродуктивний). Продуктивний кашель, як правило, є станом полегшення. При непродуктивному рефлексі мокрота погано відходить, дихальні шляхи подразнені, людина відчуває сильний дискомфорт. У будь-якому випадку слід відрізняти різновиди симптомів, так як при вологому (мокрому) і сухому кашлі необхідно підібрати ефективне лікування з використанням відхаркувальних ліків, що розріджують мокротиння.

Дана захисна реакція організму вважається симптомом і причин його виникнення може бути безліч. Найпопулярніші - хвороби верхніх дихальних шляхів, захворювання шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, алергічні реакції, куріння, тривалий прийом медикаментів, вплив забрудненого навколишнього середовища, інше. Належне лікування, яке призначає лікар, має бути спрямоване на усунення причин сухого або мокрого кашлю, а при недугах, пов'язаних з ураженням верхніх або нижніх дихальних шляхів (бронхіти, ларингіти) призначаються ефективні від кашлю і відхаркувальні препарати, що розріджують мокротиння.

Відхаркуючі препарати: їх різновиди

Основне завдання лікарського препарату - перевести сухий кашель у вологий, і для цього необхідно застосовувати розріджуючий, відхаркувальний, відкашлювальний засіб. З видділенням мокротиння з організму будуть виходити різного роду збудники. У деяких випадках, коли симптом яскраво виражений і не дає спокою, фахівці призначають ефективний лікарський препарат, що пригнічує кашльовий рефлекс. Недорогі вітчизняні ліки або закордонний препарат, ціна якого може бути вище, поділяються на кілька різновидів:

  • діючі на кашльовий центр в довгастій частині мозку (бувають центрального і периферичного впливу);
  • знижують чутливість кашльових рецепторів (місцеві анестетики, які використовуються найчастіше при інгаляціях);
  • муколітичні (діють на мокроту, сприяють її розрідженню, виведенню з організму);
  • відхаркувальні (мають рефлекторну і резорбтивну дію, спрямовані на ланцюгову реакцію від шлунково-кишкового тракту, потім рецептори передають сигнали на центральну нервову систему, після чого вони надходять в дихальні шляхи, збільшуючи кількість мокротиння).

При сухому кашлі дієвим є препарат, здатний розріджувати слиз і перевести симптом у вологий, тому фахівець може виписати рецепт з протикашльовими ліками (Кодеїн, Етілморфін, Глауцин), засіб при відхаркуванні кашлю для ефективного відхаркування і відкашлювання мокроти (Амброксол, Бромгексин, Мукалтин), комбіновані відхаркувальні мікстури (Аскор, Стоптусин, Бронхолітин). Безліч форм випуску дозволяє підібрати необхідний медпрепарат, враховуючи вік, індивідуальні показання.

Підбір правильної схеми лікування

Схема лікування залежить від багатьох чинників: виду кашлю, наявності інших симптомів, індивідуальних особливостей пацієнта. Коли кашель стає вологим, важливо додати муколітичні засоби, щоб слиз, що містить хвороботворні мікроорганізми, виводився з організму. Паралельно слід зберігати оптимальну вологість в приміщенні, провітрювати його і пити якомога більше рідини. Коли лікар після комплексної діагностики призначить ліки, щоб відкашлювати мокротиння і якомога швидше одужати, звертайтеся в надійну мережу аптек «3i», де є недорогі ефективні препарати, засоби від сухого, вологого кашлю, які забезпечать відхаркувальний і розріджуючий ефект.

Купити ефективні відхаркувальні засоби при сухому і мокрому кашлі в мережі аптек «3i»

Мережа аптек «3i» має безліч аптечних складів по Україні, які працюють для поліпшення життя населення. Турбота про клієнтів ведеться на всіх етапах: отримання, доставка, зберігання препаратів, видача людям. Всі лікарські засоби, вітаміни, БАДи, медична техніка, товари для спорту, для дітей та мам мають відповідні сертифікати, що підтверджує високу якість послуг, а також є гарантією безпеки та ефективності.

У нас ви можете замовити в зручному режимі і придбати в кілька кліків ефективні відхаркувальні недорогі засоби при бронхіті, ларингіті, інших захворюваннях верхніх і нижніх дихальних шляхів за прийнятною ціною. Тривала співпраця з надійними вітчизняними, закордонними постачальниками дозволяє удосконалювати роботу, значно розширювати асортимент, пропонуючи українцям найбільш якісні відповідні товари. Жодних неякісних лікарських засобів в нашій мережі аптек бути не може. Тільки високоякісна продукція, спрямована на збереження здоров'я і краси!

За назвою А-Я
За назвою Я-А
Від дешевих до дорогих
Від дорогих до дешевих
12
20
50
100