0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU
Каталог товарів

Вітаміни для дітей і підлітків

Як вибрати вітамінно-мінеральний комплекс для дітей і підлітків?

Кожна мама завжди намагається віддати своїй дитині все найкраще. Якщо говорити про харчування малюків, то батьки намагаються складати раціон таким чином, щоб дитина отримувала з їжі максимум корисних речовин. Свіжі овочі, фрукти, м'ясо та риба - це досить непогані джерела вітамінів і мікроелементів. Але навіть самий вдало складений раціон не зможе повністю заповнити дефіцит корисних речовин. Тому, педіатри рекомендують кожній дитині хоча б один раз на рік приймати вітамінні комплекси згідно віку. Їх легко можна знайти в аптеках або замовити онлайн.

Різновиди вітамінів

Всі препарати ділять на моно- і полівітаміни, а також вітамінно-мінеральні комплекси. До першої групи належать засоби, у складі яких є тільки одна діюча речовина, наприклад, вітамін С, або аскорбінова кислота. Група полівітамінів представлена препаратами, в складі яких присутній від двох і більше діючих речовин. Представником цих засобів є Ундевіт. Комплексні препарати мають в своєму складі вітаміни і мінерали. Ця група показана дітям середнього шкільного віку, підліткам та молоді.

Сучасна фармацевтична промисловість щорічно розширює асортимент вітамінних препаратів. Сьогодні на полицях аптек можна зустріти засоби для профілактики і лікування авітамінозу у дітей різних вікових груп. Крім цього, деякі виробники розробили комплекси окремо для хлопчиків і дівчаток. Такий поділ дуже важливий в підлітковому віці, коли йде активний розвиток всіх систем організму. Тому, вітаміни для хлопчиків і дівчаток підлітків мають різний кількісний вміст діючих речовин.

Вітамінний комплекс для дітей різного віку

Діти у віці до двох років активно ростуть і розвиваються. Тому, будь-який збій в харчуванні і дефіцит корисних речовин в організмі можуть спричинити за собою серйозні наслідки. Якщо дитина перебуває на грудному вигодовуванні, то педіатри радять батькам давати йому комплекс вітамінів, до складу якого входять D, В2, В3, В6, В12 і аскорбінова кислота. Діти, що знаходяться на штучному вигодовуванні, як правило, в додаткових джерелах вітамінів не потребують. Але, іноді їм можуть бути призначені препарати заліза або кальцію у формі сиропів. Дитячий комплекс вітамінів для дитини до двох років повинен підбирати педіатр, виходячи з таких показників, як вік, маса тіла, стан внутрішніх органів.

Діти у віці 3-5 років потребують додаткових джерел вітамінів і мінералів, незалежно від режиму харчування. Крім вікових особливостей, у таких малюків проявляються і поведінкові «гойдалки». Діти в цьому віці часто стають розбірливими в їжі і можуть просто відмовлятися від запропонованих корисних продуктів. Крім цього, для більшості малюків 3-5 років починається відвідування дитячих дошкільних установ. А це означає, що потрібно приділити особливу увагу профілактиці захворювань, викликаних вірусами.

Вік від 6 до 10 років - це період, коли у дитини починається більш активне життя. На цьому етапі діти відвідують не тільки школу, а й всілякі спортивні секції або вибирають інші заняття до душі. У цьому віці потрібні не тільки вітаміни, які зміцнюють імунітет, але також підтримуючі загальний фізичний стан. Комплексні препарати, показані дитині віком 6-10 років, обов'язково повинні містити вітаміни А, В, С D, а також, кальцій, фосфор і магній.

Комплекси вітамінів для підлітків 11-16 років розроблені таким чином, щоб покрити дефіцит корисних речовин, викликаний віковими змінами організму. У цьому віці йде активне становлення ендокринної та нервової системи, активне зростання кісткової тканини, встановлюється психоемоційна рівновага. Іноді у підлітка може спостерігатися розумове або фізичне виснаження, наслідки яких також усуваються за допомогою полівітамінів.

Вітаміни для молоді від 16 до 21 років мають в своєму складі більш широкий спектр діючих речовин. Їх дозування розраховані з урахуванням становлення репродуктивної системи юнаків і дівчат. Також, для цієї вікової категорії розроблені препарати, які застосовують в комплексній терапії вугрової висипки, гормональних порушень і проблем з шкірою, волоссям і нігтями. Підліткам також рекомендовано пити вітаміни для зору, препарати при фізичному та розумовому навантаженні.

Де купити вітаміни для дітей і підлітків?

Всілякі вітамінно-мінеральні комплекси можна купити в мережі аптек "Зі". Кожен клієнт може бути на 100% впевнений у високій якості продукції, яка підтверджена відповідними сертифікатами. Мережа охоплює 10 областей України. На сьогоднішній день на їх території діють понад 300 аптечних закладів. Завдяки наявності власного автопарку, препарати максимально швидко доставляються від складів до торгових точок. А це значить, що всі препарати транспортуються без порушень правил зберігання.

За рейтингом
За назвою А-Я
За назвою Я-А
Від дешевих до дорогих
Від дорогих до дешевих
12
20
50
100