0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU

Скраб Rene Furterer (Рене Фуртерер) Детокс очищуючий для шкіри голови 150мл

РЕНЕ ФУРТЕРЕР
Скраб Rene Furterer (Рене Фуртерер) Детокс очищуючий для шкіри голови 150мл-0
-20%
Код товару: 5195121
Наявність в аптеках
Основна інформація
Відгуки
Інструкція
Наявність в аптеках
Основна інформація
Вiд 1037.85 До 1037.85 грн.
Ціни дійсні тільки при замовленні на сайті!
Виробник РЕНЕ ФУРТЕРЕР
Ознака виробника Імпортний
Країна виробника Франція
Бренд RENE FURTERER
Умови відпуску Без рецепту
Температура зберігання не вище 25 С
Чутливість до світла Ні

Очищаючий скраб – це натуральний СПА-аромат для шкіри голови з трьома ефірними оліями: апельсином, лавандою та евкаліптом. Він застосовується перед шампунем і глибоко очищає за 3 хвилини, при цьому відновлює здоров'я волосся, і дозволяє рідше користуватися шампунем. Його текстура, що тане відлущує, з натуральним ароматом перетворюється на пінку, яка легко змивається під час масажу. Використовуйте один раз на тиждень, щоб видалити стійкі забруднення та очистити пори голови. Волосся стає красивішим, сильнішим і не так швидко жирніє. Рекомендовано для дорослих та підлітків від 16 років. Відчуйте натуральний SPA ритуал з ефірними оліями вже вдома!

Призначення:

Очищення, детоксикація, розслаблення

Активні компоненти:

Морська сіль - популярний інгредієнт для догляду за шкірою, відомий своїми властивостями, що відлущують. Він очищає та видаляє омертвілі клітини шкіри голови.
Рослинне вугілля є потужним магнітом для домішок. Його губчаста структура дозволяє йому проникати глибоко в пори шкіри голови та вбирати найстійкіші забруднення, такі як забруднення, хімічні речовини та т.д.
99% інгредієнтів натурального походження

Результат:

+56% миттєвий блиск
Більше обсягу 82%
Більш сильне волосся 85%
Видалення лупи: 100%
Не так швидко жирніють: 94%

Спосіб застосування:

Раз на тиждень наносьте на вологу шкіру голови. Втирайте пальцями протягом 3 хвилин. Змийте, потім приступайте до миття шампунем

Не використовуйте на подразненій шкірі голови

Відгуки

ВІДГУКИ Скраб Rene Furterer (Рене Фуртерер) Детокс очищуючий для шкіри голови 150мл

Відгуків ще немає

Інструкція