0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU

Caudalie (Кодалии) Vinoclean Лосьон тонизирующий 400мл (44537)

Кодалі
Caudalie (Кодалии) Vinoclean Лосьон тонизирующий 400мл (44537)-0
Caudalie (Кодалии) Vinoclean Лосьон тонизирующий 400мл (44537)-1
Caudalie (Кодалии) Vinoclean Лосьон тонизирующий 400мл (44537)-thumb0
Caudalie (Кодалии) Vinoclean Лосьон тонизирующий 400мл (44537)-thumb1
Код товара: 5189231
Наличие в аптеках
Главная информация
Отзывы
Инструкция
Наличие в аптеках
Главная информация
От 994.73 До 1012.5 грн.
Цены дествительны только при заказе на сайте!
Производитель Кодалі
Признак производителя Импортный
Страна производителя Франция
Бренд CAUDALIE
Условия отпуска Без рецепта
Температура хранения не выше 25 С
Чуствительность к свету Нет

Опис

Зволожуючий Тонік, завершальний процес ідеального зняття макіяжу, прибирає залишки забруднень і сліди макіяжу, при цьому тонізуючи шкіру. Заспокійливі та зволожуючі властивості винодріжджів в поєднанні з матуючим ефектом органічної рожевої води забезпечують свіжість і чистоту шкіри, дарують їй комфорт і готують її до подальших процедур догляду для їх більш ефективної дії.

На 99% складається з інгредієнтів природного походження і внаслідок відсутності в складі спиртів не порушує природний баланс шкіри.

Завдяки ніжному аромату органічної рожевої води процедура зняття макіяжу перетворюється в приємний і розслаблюючий ритуал.

Переваги:

  • завершує процес зняття макіяжу;
  • тонізує шкіру;
  • зволожує і заспокоює.

Спосіб застосування

Виконуйте процедуру вранці та ввечері. Трьома натисканнями змочіть ватяний диск зволожуючим тоніком. За допомогою цього ватного диска м'яко проведіть по очищеній шкірі обличчя і шиї. Не змивати.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість інгредієнтів.

Умови зберігання

Зберігати в сухому прохолодному місці при температурі не вище 25°C і відносній вологості не більше 85%.

Склад

AQUA/WATER/EAU, BUTYLENE GLYCOL, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER, SACCHARIDE ISOMERATE, METHYLPROPANEDIOL, SODIUM BENZOATE, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID, PHENYLPROPANOL, SODIUM CARBOXYMETHYL BETA- GLUCAN, SODIUM CITRATE.(265/007)

Отзывы

ОТЗЫВЫ Caudalie (Кодалии) Vinoclean Лосьон тонизирующий 400мл (44537)

Отзывов пока нет

Инструкция