0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU

ЛАТАСОПТ капли глазные по 0,05мг/мл по 2,5мл

По рецепту УОРЛД МЕДИЦИНА ИЛАЧ САН. ВЕ ТИДЖЕЙ. A.Ш
ЛАТАСОПТ капли глазные по 0,05мг/мл по 2,5мл-0
Код товара: 4954221
Цена от:
221.33 грн.
Цены дествительны только при заказе на сайте!
Доставка
Самовивоз
Наличие в аптеках
Главная информация
Отзывы
Инструкция
Наличие в аптеках
Город
Аптека
Главная информация
ПроизводительУОРЛД МЕДИЦИНА ИЛАЧ САН. ВЕ ТИДЖЕЙ. A.Ш
Признак производителяИмпортный
Страна производителяТуреччина
БрендЛАТАСОПТ
Первичная упаковкаФлакон
Форма выпускаКапли
Количество в упаковке1
Можно взрослымМожно
Можно детямС 1 года
Можна беременнымНет
Можно кормящимНет
Можно аллергикамС осторожностью
Можно диабетикамМожно
Можно водителямС осторожностью
Способ примененияДля глаз
Взаимодействие с пищейНе имеет значения
Условия отпускаПо рецепту
Температура храненияот 2 до 8 с
Чуствительность к светуДа

Фармакотерапевтична група

Офтальмологічні препарати. Протиглаукомні препарати та міотичні засоби. Аналоги простагландинів. Код ATХ S01E E01.

Спосіб застосування та дози

Лікарський засіб призначений для місцевого застосування (у кон’юнктивальний мішок).

Дорослі (у тому числі особи літнього віку).

Рекомендована доза становить по 1 краплі в уражене око 1 раз на добу. Оптимальний ефект досягається при застосуванні лікарського засобу ввечері.

Лікарський засіб не слід застосовувати частіше, ніж 1 раз на добу, оскільки показано, що при частішому застосуванні зменшується ефективність зниження внутрішньоочного тиску.

У разі пропуску дози слід продовжити лікування, прийнявши наступну дозу у звичайний час.

Як і для будь-яких крапель очних, для зменшення можливої системної абсорбції при закапуванні рекомендується впродовж 1 хвилини стискати слізний мішок у ділянці медіального кута ока (оклюзія слізних точок). Це необхідно робити одразу ж після закапування кожної краплі.

Перед закапуванням крапель очних слід знімати контактні лінзи, одягати їх знову можна через 15 хвилин.

При застосуванні кількох офтальмологічних засобів місцевої дії препарати слід застосовувати з інтервалом щонайменше 5 хвилин.

Діти.

Лікарський засіб можна застосовувати пацієнтам дитячого віку у такому ж дозуванні, як і дорослим.

Дані щодо ефективності та безпеки застосування лікарського засобу у віковій групі до 1 року дуже обмежені (4 пацієнти) (див. розділ «Фармакологічні властивості»). Відсутні доступні дані щодо застосування недоношеним немовлятам (народженим раніше 36-го тижня вагітності).

У дітей вікової групи від народження до 3 років, які страждають головним чином на первинну вроджену глаукому, хірургічне втручання (наприклад, трабекулотомія/гоніотомія) залишається першочерговим методом.

Довгострокова безпека застосування латанопросту дітям не встановлена.

Передозування

Симптоми.

Окрім подразнення ока та кон’юнктивальної гіперемії, інших побічних ефектів з боку очей при передозуванні латанопросту не зафіксовано.

Лікування.

Нижчезазначена інформація може бути корисною у разі випадкового проковтування лікарського засобу. В одному флаконі міститься 125 мкг латанопросту. Більше 90 % метаболізується при першому проходженні через печінку. Внутрішньовенна інфузія латанопросту у дозі 3 мкг/кг здоровим добровольцям не спричиняла появи будь-яких симптомів, однак у дозі 5,5–10 мкг/кг спричиняла нудоту, біль у животі, запаморочення, підвищену втомлюваність, припливи та пітливість.

При застосуванні місцево в очі доз латанопросту, які в 7 разів перевищують клінічну дозу, у пацієнтів з помірною бронхіальною астмою не спостерігалося бронхостенозу.

У разі передозування лікарського засобу слід проводити симптоматичне лікування.

Побічні ефекти

Більшість небажаних явищ пов’язана з органами зору. У відкритому 5-річному дослідженні безпеки застосування латанопросту у 33 % пацієнтів була зареєстрована зміна пігментації райдужної оболонки (див. розділ «Особливості застосування»), інші офтальмологічні небажані явища зазвичай є тимчасовими і виникають після його введення.

Небажані явища розподілені на категорії залежно від частоти, з якою вони трапляються, таким чином: дуже часто (≥ 1/10), часто (≥ 1/100, < 1/10), нечасто (≥ 1/1000, < 1/100), рідко (≥ 1/10000, < 1/1000) та дуже рідко (< 1/10000), невідомо (не можна встановити на підставі наявних даних).

Інфекційні та паразитарні захворювання:

рідко – герпетичний кератит*§.

З боку нервової системи:

нечасто – головний біль*, запаморочення*.

З боку органів зору:

дуже часто – гіперпігментація райдужної оболонки, легка або помірна гіперемія кон’юнктиви, подразнення ока (печіння з відчуттям «піску в очах», свербіж, печіння та відчуття стороннього тіла в оці), зміни у віях та пушковому волоссі повік (збільшення довжини, товщини, пігментації та кількості вій); часто – точковий кератит, переважно безсимптомний, блефарит, біль в очах, фотофобія, кон’юнктивіт*; нечасто – набряк повік, сухість очей, кератит*, нечіткість зору, макулярний набряк, включаючи кістозний макулярний набряк*, увеїт*; рідко – ірит*, набряк рогівки*, ерозія рогівки, періорбітальний набряк, трихіаз*, дистихіаз, кіста райдужної оболонки*§, місцева шкірна реакція на повіках, потемніння пальпебральної шкіри повік, псевдопемфігоїд очної кон’юнктиви*§; дуже рідко – періорбітальні зміни та зміни повік, що призводять до поглиблення складки повік.

З боку серця:

нечасто – стенокардія, прискорене серцебиття, дуже рідко – нестабільна стенокардія*.

З боку респіраторної системи, органів грудної клітки та середостіння:

нечасто – бронхіальна астма*, задишка*, рідко – загострення бронхіальної астми.

З боку шкіри та підшкірної клітковини:

нечасто – висипання на шкірі; рідко – свербіж.

З боку опорно-рухового апарату та сполучної тканини:

нечасто – міалгія*, артралгія*.

Загальні розлади та реакції у місці введення:

нечасто – біль у грудях*.

* Побічна реакція на латанопрост, виявлена в післяреєстраційному періоді.

§ Частота побічної реакції на латанопрост оцінювалася за «Правилом трьох».

Про випадки кальцифікації рогівки у зв’язку з прийомом очних крапель, що містять фосфат, деякими пацієнтами, у яких була значно пошкоджена рогівка, повідомляли дуже рідко.

Діти.

У двох короткотермінових клінічних дослідженнях (£ 12 тижнів), у яких брали участь 93 (25 та 68) пацієнти дитячого віку, профіль безпеки латанопросту був подібним до такого у дорослих та не було виявлено нових небажаних явищ. Короткострокові профілі безпеки у різних підгрупах пацієнтів дитячого віку були також подібними (див. розділ «Фармакологічні властивості»). У пацієнтів дитячого віку частіше, ніж у дорослих, спостерігаються такі небажані явища як назофарингіт та підвищення температури тіла.

 

Отзывы

ОТЗЫВЫ ЛАТАСОПТ капли глазные по 0,05мг/мл по 2,5мл

Отзывов пока нет

Инструкция