0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU

РИХТЕР ФЕРРОБИО таблетки №40

ГЛОБИФЕР ИНТЛ.
РИХТЕР ФЕРРОБИО таблетки №40-0
РИХТЕР ФЕРРОБИО таблетки №40-1
РИХТЕР ФЕРРОБИО таблетки №40-thumb0
РИХТЕР ФЕРРОБИО таблетки №40-thumb1
Код товара: 3782621
Цена от:
772.77 грн.
Цены дествительны только при заказе на сайте!
Доставка
Самовивоз
Наличие в аптеках
Главная информация
Отзывы
Инструкция
Наличие в аптеках
Город
Аптека
Главная информация
ПроизводительГЛОБИФЕР ИНТЛ.
Признак производителяИмпортный
Страна производителяБельгия
БрендРИХТЕР ФЕРРОБИО
Первичная упаковкаБлистер
Форма выпускаТаблетки
Количество в упаковке40
Можно взрослымМожно
Можно детямС 12 лет
Можна беременнымПо назначению врача
Можно кормящимПо назначению врача
Можно аллергикамС осторожностью
Можно диабетикамМожно
Можно водителямМожно
Способ примененияВнутренне
Взаимодействие с пищейНе имеет значения
Условия отпускаБез рецепта
Температура храненияне выше 25 С
Чуствительность к светуНет

Склад

На одну порцію (1 таблетка):

гемоглобін (Bovine Haemoglobin)

519 mg (мг)

заліза сульфат (ІІ) (Ferrous sulfate)

81 mg (мг)

Інші компоненти: кальцію гідрофосфат, целюлоза мікрокристаліча, магнію стеарат, кремнію діоксид, полівінілполіпіролідон; склад оболонки: титану діоксид (Е 171), гідроксипропілметилцелюлоза, заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксид чорний (Е 172); OPADRY II white 85G58923 (спирт полівініловий, титану діоксид (Е 171), тальк, поліетиленгліколь, лецитин, індиготин (Е 132)); OPADRY II 45U25141 red brownish (гідроксипропілметилцелюлоза, полідекстроза, заліза оксид червоний (Е 172), тальк, мігліол (Miglyol® ) 810).

Рекомендації щодо застосування

Приймати як додаткове джерело заліза.

Дієтична добавка РІХТЕР ФерроБіо розроблена спеціально для використання в ситуаціях коли звичайне харчування не дозволяє отримати достатню кількість заліза яке необхідне для повноцінного функціонування організму людини. Саме за допомогою заліза, що входить до складу гемоглобіну, відбувається транспортування кисню та утилізація вуглекислого газу.

В організмі людини залізо відіграє важливу роль в процесах метаболізму і вироблення енергії. Достатня кількість заліза необхідна для підтримки міцного здоров'я та гарного самопочуття.

Організм людини не здатний самостійно виробляти залізо тому потребує регулярного постачання його з продуктами харчування. У деяких випадках організм не отримує достатньої кількості заліза зі звичайним харчуванням, що призводить до дефіциту цього мікроелемента з проявом таких симптомів як: втома, синдром неспокійних ніг, брак енергії, випадіння волосся, ламкість нігтів, головний біль, задишка, блідість, порушення імунної функції, зменшення фізичної та інтелектуальної працездатності у тому числі на роботі та в школі, знервованість, депресія, безсоння, прискорене серцебиття, відчуття холоду в руках/ногах, запаморочення та можливо недорозвинення пізнавальної діяльності (недорозвиненість різних функцій, у тому числі уповільненість, вузькість сприймання; неточність мовлення; порушення пам'яті та довільної уваги).

Дієтичну добавку РІХТЕР ФерроБіо використовують у ситуаціях, коли існує підвищена потреба у залізі. РІХТЕР ФерроБіо особливо підходить вагітним жінкам, в стадії планування вагітності; жінкам у пременопаузі, при менструаціях або в інших випадках втрати крові; особам похилого віку, дітям в період активного росту, спортсменам, а також в ситуаціях, коли існують певні обмеження в харчуванні, наприклад при втраті ваги або поганому апетиті у осіб, які отримують протипухлинне лікування.

Перед споживанням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб застосування та дози

Дорослим і дітям старше 12 років по 1 - 2 таблетки 1 раз на день, запиваючи склянкою води, незалежно від прийому їжі. Добова максимальна доза 2 таблетки. Мінімальний рекомендований курс споживання - три місяці. Можливість іншого дозування слід узгодити з лікарем.

Застереження

Не перевищувати рекомендовану кількість. У разі випадкового передозування слід негайно припинити застосування дієтичної добавки і звернутися по медичну допомогу. Продукт не є замінником для різноманітного та збалансованого харчування. Використовуйте тільки як доповнення до повноцінного раціону харчування.

При вагітності та періоді лактації потрібна консультація з лікарем. Вживання заліза може призвести до фарбування калу в темний або зелений відтінок, що є нормальним явищем і не повинно викликати занепокоєння. У разі розвитку будь-яких небажаних ефектів зверніться до свого лікаря чи фармацевта. РІХТЕР ФерроБіо можна приймати одночасно з лікарськими засобами. Щоб отримати докладні поради щодо застосування РІХТЕР ФерроБіо з лікарськими засобами, радимо звернутися до свого лікаря чи фармацевта.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів продукту, діти віком до 12 років. Анемія не пов’язана з дефіцитом заліза, надлишок заліза чи порушення засвоєння заліза. З обережністю людям які страждають на системний мастоцитоз, зі слабкою здатністю зв'язувати залізо і/або дефіцитом фолієвої кислоти.

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)

Харчова цінність (поживна) (порція, 1 таблетка): білки – 519,0 mg (мг); жири – 2,5 mg (мг); вуглеводи – 0,0 mg (мг).

Харчова цінність (поживна) g (г)/100 g (г): білки – 57,67 g (г); жири – 0,28 mg (мг); вуглеводи – 0,0 mg (мг).

Енергетична цінність (калорійність) (порція, 1 таблетка): 2,1 kcal (ккал) (8,8 kJ (кДж)).

Енергетична цінність (калорійність) (100 g (г)): 234 kcal (ккал) (978 kJ (кДж)).

Отзывы

ОТЗЫВЫ РИХТЕР ФЕРРОБИО таблетки №40

Отзывов пока нет

Инструкция