0 800 50 95 95

Алмагель М з смаком м'яти №24 табл.д/розсмоктування

БАЛКАНФАРМА-ТРОЯН АТ
Алмагель М з смаком м'яти №24 табл.д/розсмоктування-0
Кількість
Ціна від: 151.2 грн.
Доставка
Самовивіз
В наявності
Наявність в аптеках
Основна інформація
Відгуки
Інструкція
Наявність в аптеках
Місто
Кількість
Основна інформація
ВиробникБАЛКАНФАРМА-ТРОЯН АТ
Ознака виробникаІмпортний
Країна виробникаБолгарія
БрендАЛМАГЕЛЬ
Первинна упаковкаблістер
Форма випускутаблетки
Кількість в упаковці24
Можна дорослимМожна
Можна дітямз 12 років
Можна вагітнимПо призначенню лікаря
Можна годуючимНі
Можна алергікамПо призначенню лікаря
Можна діабетикамПо призначенню лікаря
Можна водіямПо призначенню лікаря
Спосіб застосуваннявнутрішньо
Взаємодія з їжеюПід час прийому їжі
Умови відпускуБез рецепту
Температура зберіганняне вище 25 С
Чутливість до світлаНі

Фармакотерапевтична група. Препарати для лікування кислотозалежних захворювань. Антациди. Комбіновані препарати та комплексні сполуки алюмінію, кальцію та магнію.

Показання для застосування. Симптоматична терапія захворювань травного тракту, які супроводжуються підвищеною кислотністю шлункового соку, з печією або без печії, таких як: виразкова хвороба, гастрит, рефлюкс-езофагіт або грижа стравохідного отвору діафрагми.

Спосіб застосування та дози. Дорослі та діти віком від 12 років:по 1-2 таблетки 4-6 разів на день, приблизно через 1 годину після їди, а також увечері перед сном (не більше 8 таблеток на добу). Термін лікування – не більше 6 днів, якщо лікар не призначить інакше. При печії застосовується у такому ж дозуванні незалежно від часу прийому їжі. Не застосовувати препарат понад 6 днів поспіль без рекомендації лікаря. Якщо виникає необхідність частого вживання препарату, слід звернутися до лікаря. Таблетки препарату Алмагель® М слід повільно смоктати і ні в якому разі не ковтати цілими. Порушення функції нирок.У пацієнтів з легким та помірним порушенням функції нирок необхідно дотримуватися обережності, уникати тривалого застосування і високих доз. У пацієнтів з тяжким порушенням функції нирок застосування протипоказане. Пацієнти літнього віку. У пацієнтів літнього віку необхідно дотримуватися обережності при застосуванні. Діти. Не рекомендується застосовувати Алмагель® М дітям віком до 12 років. У дітей рекомендується застосовувати нижчі дози лікарського засобу і коротші терміни лікування.

Побічна дія. З боку шкіри та підшкірної клітковини: реакції гіперчутливості (кропив’янка, дерматит, свербіж, ангіоневротичний набряк та анафілактичні реакції). З боку травного тракту: нудота, блювання, діарея, запор, зміна кольору калових мас, біль у животі. З боку метаболізму та харчування:гіпермагніємія (спостерігається після тривалого застосування магнію гідроксиду у пацієнтів з порушенням функції нирок). При застосуванні рекомендованих доз ці побічні явища виникають дуже рідко. Можливе зменшення вмісту фосфору в організмі при тривалому застосуванні препарату або при його застосуванні у високих дозах, або навіть при застосуванні звичайних доз препарату у пацієнтів, раціон харчування яких характеризується низьким вмістом фосфору, посилення процесів резорбції у кістковій тканині, гіпофосфатемія, гіперкальціурія, остеомаляція, оскільки цей лікарський засіб містить алюміній; гіпералюмініємія, гіпермагніємія. У пацієнтів з нирковою недостатністю спостерігаються підвищені плазмові концентрації як алюмінію, так і магнію. У таких пацієнтів тривале застосування високих доз солей алюмінію та магнію може призводити до розвитку енцефалопатії, деменції, мікроцитарної анемії або погіршити перебіг остеомаляції, індукованої діалізом. Алюмінію гідроксид може бути небезпечним для пацієнтів з порфірією, які отримують гемодіаліз.

Протипоказання. Гіперчутливість до солей магнію та алюмінію або до інших компонентів лікарського засобу. Тяжка ниркова недостатність (гостра та хронічна), хвороба Альцгеймера, гіпофосфатемія, звичний запор, хронічна діарея, тяжкий біль у животі неуточненого генезу.

Відгуки

ВІДГУКИ Алмагель М з смаком м'яти №24 табл.д/розсмоктування

Відгуків ще немає

Інструкція