0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU

АЛМАГЕЛЬ М таблетки для розсмоктування зі смаком м'яти №24

АЛМАГЕЛЬ М таблетки для розсмоктування зі смаком м'яти №24-0
Код товару: 4943821
Ціна від:
167.4 грн.
Ціни дійсні тільки при замовленні на сайті!
Доставка
Самовивіз
Наявність в аптеках
Основна інформація
Відгуки
Інструкція
Наявність в аптеках
Місто
Аптека
Основна інформація

Фармакотерапевтична група. Препарати для лікування кислотозалежних захворювань. Антациди. Комбіновані препарати та комплексні сполуки алюмінію, кальцію та магнію.

Показання для застосування. Симптоматична терапія захворювань травного тракту, які супроводжуються підвищеною кислотністю шлункового соку, з печією або без печії, таких як: виразкова хвороба, гастрит, рефлюкс-езофагіт або грижа стравохідного отвору діафрагми.

Спосіб застосування та дози. Дорослі та діти віком від 12 років:по 1-2 таблетки 4-6 разів на день, приблизно через 1 годину після їди, а також увечері перед сном (не більше 8 таблеток на добу). Термін лікування – не більше 6 днів, якщо лікар не призначить інакше. При печії застосовується у такому ж дозуванні незалежно від часу прийому їжі. Не застосовувати препарат понад 6 днів поспіль без рекомендації лікаря. Якщо виникає необхідність частого вживання препарату, слід звернутися до лікаря. Таблетки препарату Алмагель® М слід повільно смоктати і ні в якому разі не ковтати цілими. Порушення функції нирок.У пацієнтів з легким та помірним порушенням функції нирок необхідно дотримуватися обережності, уникати тривалого застосування і високих доз. У пацієнтів з тяжким порушенням функції нирок застосування протипоказане. Пацієнти літнього віку. У пацієнтів літнього віку необхідно дотримуватися обережності при застосуванні. Діти. Не рекомендується застосовувати Алмагель® М дітям віком до 12 років. У дітей рекомендується застосовувати нижчі дози лікарського засобу і коротші терміни лікування.

Побічна дія. З боку шкіри та підшкірної клітковини: реакції гіперчутливості (кропив’янка, дерматит, свербіж, ангіоневротичний набряк та анафілактичні реакції). З боку травного тракту: нудота, блювання, діарея, запор, зміна кольору калових мас, біль у животі. З боку метаболізму та харчування:гіпермагніємія (спостерігається після тривалого застосування магнію гідроксиду у пацієнтів з порушенням функції нирок). При застосуванні рекомендованих доз ці побічні явища виникають дуже рідко. Можливе зменшення вмісту фосфору в організмі при тривалому застосуванні препарату або при його застосуванні у високих дозах, або навіть при застосуванні звичайних доз препарату у пацієнтів, раціон харчування яких характеризується низьким вмістом фосфору, посилення процесів резорбції у кістковій тканині, гіпофосфатемія, гіперкальціурія, остеомаляція, оскільки цей лікарський засіб містить алюміній; гіпералюмініємія, гіпермагніємія. У пацієнтів з нирковою недостатністю спостерігаються підвищені плазмові концентрації як алюмінію, так і магнію. У таких пацієнтів тривале застосування високих доз солей алюмінію та магнію може призводити до розвитку енцефалопатії, деменції, мікроцитарної анемії або погіршити перебіг остеомаляції, індукованої діалізом. Алюмінію гідроксид може бути небезпечним для пацієнтів з порфірією, які отримують гемодіаліз.

Протипоказання. Гіперчутливість до солей магнію та алюмінію або до інших компонентів лікарського засобу. Тяжка ниркова недостатність (гостра та хронічна), хвороба Альцгеймера, гіпофосфатемія, звичний запор, хронічна діарея, тяжкий біль у животі неуточненого генезу.

Відгуки

ВІДГУКИ АЛМАГЕЛЬ М таблетки для розсмоктування зі смаком м'яти №24

Відгуків ще немає

Інструкція