0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU

ДЕНТОКІНД таблетки №150

ДОЙЧЕ ХОМЕОПАТІ-УНІОН ДХУ-АРЦНАЙМІТТЕЛЬ ГМБХ & КО. КГ
ДЕНТОКІНД таблетки №150-0
Код товару: 3454
Наявність в аптеках
Основна інформація
Відгуки
Інструкція
Наявність в аптеках
Основна інформація
Виробник ДОЙЧЕ ХОМЕОПАТІ-УНІОН ДХУ-АРЦНАЙМІТТЕЛЬ ГМБХ & КО. КГ
Ознака виробника Імпортний
Країна виробника Єгипет
Бренд ДЕНТОКІНД
Первинна упаковка флакон
Форма випуску таблетки
Кількість в упаковці 150
Діюча речовина Красавка
Можна дорослим Можна
Можна дітям з 0 років
Можна вагітним По призначенню лікаря
Можна годуючим По призначенню лікаря
Можна алергікам З обережністю
Можна діабетикам Можна
Можна водіям По призначенню лікаря
Спосіб застосування внутрішньо
Взаємодія з їжею Після прийому їжі
Умови відпуску Без рецепту
Температура зберігання не вище 25 С
Чутливість до світла Ні

Фармакологічні властивості

Активні компоненти препарату зменшують болісні явища при прорізуванні зубів, що супроводжуються оталгією (вушним болем), болісною чутливістю ясен, пропасницею і діареєю.

Показання

Болісні явища при прорізуванні зубів, що супроводжуються оталгією (вушним болем), болісною чутливістю ясен, пропасницею і діареєю.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату.

Спосіб застосування та дози

Дітям від народження до 1 року: при гострих симптомах приймати протягом перших двох днів по 1 таблетці щогодини, але не більше 6 таблеток на добу; після ослаблення симптоматики – по 1 таблетці 3 рази на добу.

Дітям віком від 1 року до 6 років: при гострих симптомах приймати протягом перших двох днів по 2 таблетки щогодини, але не більше 12 таблеток на добу; після ослаблення симптоматики – по 2 таблетки 3 рази на добу.

Курс лікування: 2-4 дні для кожного випадку прорізування зубів. Залежно від кожного індивідуального випадку прорізування зубів можливі безперервні переходи від курсу до курсу або повторення курсів.

Таблетки приймати за півгодини до або через півгодини після їди, даючи їм розчинитися у роті. При лікуванні дітей грудного віку таблетки можна розчиняти у невеликій кількості води (наприклад, у чайній ложці).

Діти. Препарат призначати дітям від народження до 6 років.

Відгуки

ВІДГУКИ ДЕНТОКІНД таблетки №150

Відгуків ще немає

Інструкція