0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU

ДИФЕРЕЛІН порошок по 3,75мг та розчинник для суспензії для ін'єкцій пролонгованого вивільнення №1

За рецептом ІПСЕН ФАРМА БІОТЕК
ДИФЕРЕЛІН порошок по 3,75мг та розчинник для суспензії для ін'єкцій пролонгованого вивільнення №1-0
Код товару: 3335
Ціна від:
2437.56 грн.
Ціни дійсні тільки при замовленні на сайті!
Доставка
Самовивіз
Наявність в аптеках
Основна інформація
Відгуки
Інструкція
Наявність в аптеках
Основна інформація
Виробник ІПСЕН ФАРМА БІОТЕК
Ознака виробникаІмпортний
Країна виробникаФранція
Бренд ДИФЕРЕЛІН
Первинна упаковкафлакон
Форма випускупорошок
Кількість в упаковці1
Діюча речовина Трипторелін
Можна дорослимМожна
Можна дітямможна
Можна вагітнимНі
Можна годуючимНі
Можна алергікамЗ обережністю
Можна діабетикамЗ обережністю
Можна водіямЗ обережністю
Спосіб застосуванняін'єкції
Взаємодія з їжеюНе має значення
Умови відпускуЗа рецептом
Температура зберіганняне вище 25 С
Чутливість до світлаНі

Фармакотерапевтична група

Аналоги гонадотропін-рилізинг гормону. Код АТХ L02A Е04.

Показання

  • Рак передміхурової залози

Лікування високоризикованого локалізованого або місцевопоширеного раку передміхурової залози, у поєднанні з радіотерапією (див. розділ «Фармакодинаміка»).

Лікування місцевопоширеного або метастатичного раку передміхурової залози.

Сприятливий результат лікування є більш виражений та спостерігається частіше, якщо раніше пацієнт не отримував будь–якої іншої гормональної терапії.

  • Центральне передчасне статеве дозрівання у дітей (у дівчаток віком до 8 років та у хлопчиків віком до 10 років).
  • Генітальний та екстрагенітальний ендометріоз (І–ІV стадій)

Терапію не проводити довше 6 місяців (див. розділ «Побічні реакції»). Проведення повторного курсу лікування триптореліном або іншим аналогом гонадотропін–рилізинг гормону (ГнРГ) не рекомендовано.

  • Жіноче безпліддя

Додаткове лікування у поєднанні з гонадотропінами (менопаузальний гонадотропін людини (МГЛ), фолікулостимулюючий гормон (ФСГ), хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ)), для штучного відтворення умов овуляції з метою запліднення in vitro і подальшої трансплантації ембріона (I.V.F.E.T).

  • Лікування фіброміоми матки перед оперативним втручанням
  • у зв’язку з анемією (рівень гемоглобіну нижче або дорівнює 8 г/дл);
  • як допоміжний і коригуючий лікарський засіб при оперативному лікуванні у разі необхідності зменшення розміру фіброміоми: ендоскопічна операція, трансвагінальна операція.

Тривалість лікування обмежується трьома місяцями.

  • Рак молочної залози

Як ад’ювантна терапія у поєднанні з тамоксифеном або інгібітором ароматази для лікування гормончутливого раку молочної залози ранньої стадії з високим ризиком рецидиву після завершення хіміотерапії у жінок з підтвердженим статусом передменопаузи (див. розділи «Протипоказання», «Особливості застосування», «Побічні реакції» та «Фармакодинамика»).

Протипоказання

  • Гіперчутливість до ГнРГ, його аналогів або до будь–яких допоміжних речовин цього лікарського засобу, вказаних у розділі «Склад» (див. розділ «Побічні реакції»).
  • Період вагітності або годування груддю.
  • Жінкам в передменопаузі, хворим на рак молочної залози: застосування інгібітора ароматази до досягнення у них адекватного пригнічення функції яєчників триптореліном (див. розділи «Спосіб застосування та дози» та «Особливості застосування»).

Спосіб застосування та дози

Дози

  • Рак передміхурової залози

Одна внутрішньом’язова ін’єкція Диферелін® (3,75 мг) кожні 4 тижні.

Тривалість лікування

При лікуванні високоризикованого локалізованого або місцевопоширеного гормонзалежного раку передміхурової залози, коли лікарський засіб застосовують як супутню терапію та після радіотерапії, клінічні дані продемонстрували, що радіотерапія з подальшою довготривалою антиандрогенною терапією є більш прийнятною, ніж радіотерапія з подальшою короткостроковою антиандрогенною терапією (див. розділ «Фармакодинаміка»).

Тривалість антиандрогенної терапії, рекомендована медичними посібниками пацієнтам з високоризикованим локалізованим або місцевопоширеним раком передміхурової залози, які проходять радіотерапію, становить 2–3 роки.

Пацієнтам з метастатичним кастраційно–резистентним раком передміхурової залози, які не проходили хірургічну кастрацію та отримують агоніст ГнРГ, наприклад трипторелін, і для яких лікування абіратерону ацетатом як інгібітором біосинтезу андрогенів або ензалутамідом як інгібітором функції рецепторів андрогенів є прийнятним, терапію агоністом ГнРГ слід продовжувати.

  • Центральне передчасне статеве дозрівання

Лікування дітей триптореліном потрібно проводити під ретельним наглядом дитячого ендокринолога, педіатра або ендокринолога з досвідом лікування передчасного статевого дозрівання центрального ґенезу.

Діти з масою тіла до 20 кг: половина (1/2) дози внутрішньом’язово кожні 4 тижні (28 днів), тобто введення половини об’єму приготованої суспензії.

Діти з масою тіла від 20 до 30 кг: дві третини (2/3) дози внутрішньом’язово кожні 4 тижні (28 днів), тобто введення двох третин об’єму приготованої суспензії.

Діти з масою тіла більше 30 кг: 1 доза внутрішньом’язово кожні 4 тижні (28 днів), тобто введення повного об’єму приготованої суспензії.

Лікування слід припинити за умови фізіологічної статевої зрілості хлопчиків та дівчаток, і не рекомендується подовжувати лікування дівчаток віком понад 12–13 років з дозріванням кісток. Щодо хлопчиків такі дані обмежені. Оптимальний час для припинення лікування хлопчиків з кістковим дозріванням – досягнення ними віку 13–14 років. 

  • Ендометріоз

Одна внутрішньом’язова ін’єкція Диферелін® (3,75 мг) кожні 4 тижні.

Лікування необхідно розпочинати у перші п’ять днів менструального циклу.

Тривалість лікування залежить від початкового ступеня тяжкості ендометріозу та зменшення клінічних проявів (функціональних і анатомічних) під час лікування. Курс лікування має становити щонайбільше 6 місяців (див. розділ «Побічні реакції»). Не рекомендовано розпочинати другий курс лікування триптореліном або іншим аналогом ГнРГ. Було продемонстровано, що у пацієнток, які отримували аналоги ГнРГ з приводу ендометріозу, додаткова замісна гормонотерапія (ЗГТ), тобто щоденний прийом естрогенного і прогестагенного препаратів, зменшувала втрату мінеральної щільності кісткової тканини і вираженість вазомоторних симптомів. Отже, застосування додаткової ЗГТ одночасно з аналогом ГнРГ слід обмірковувати у кожному окремому випадку та розпочинати терапію, лише якщо позитивний ефект перевищує ризик згідно з ретельно проведеною оцінкою.

  • Жіноче безпліддя

Звичайна терапевтична схема базується на застосуванні одного флакона Диферелін® (3,75 мг), який застосовують внутрішньом’язово на другий день менструального циклу. Поєднання з гонадотропінами слід розпочинати після досягнення гіпофізарної десенсибілізації (рівень плазмового естрогену не перевищує 50 пг/мл), зазвичай на 15–й день після ін’єкції Диферелін® (3,75 мг).

  • Лікування фіброміоми матки перед оперативним втручанням

Одна внутрішньом’язова ін’єкція Диферелін® (3,75 мг) кожні 4 тижні.

Лікування необхідно розпочинати у перші п’ять днів менструального циклу.

Тривалість лікування обмежується 3 місяцями.

  • Рак молочної залози

Одна внутрішньом’язова ін’єкція кожні 4 тижні в поєднанні з тамоксифеном або інгібітором ароматази.

Терапію триптореліном розпочинають після завершення хіміотерапії, відразу після підтвердження статусу передменопаузи (див. розділ «Особливості застосування»).

Лікування триптореліном обов’язково розпочинають щонайменше за 6–8 тижнів до початку лікування інгібітором ароматази. Перш ніж розпочинати лікування інгібітором ароматази необхідно провести щонайменше дві ін’єкції триптореліну (з інтервалом 4 тижні між ін’єкціями).

Під час лікування інгібітором ароматази терапію триптореліном переривати не можна з метою уникнення «рикошетного» підвищення рівнів циркулюючих естрогенів у жінок в передменопаузі.

Рекомендована тривалість лікування у разі ад’ювантної терапії разом з іншою гормонотерапією становить не більше 5 років.

Слід суворо уникати випадкових внутрішньосудинних ін’єкцій через те, що Диферелін® (3,75 мг) є мікросферичною суспензією для ін’єкцій.

УВАГА! Важливо, щоб ін’єкція лікарського засобу пролонгованого вивільнення була виконана точно за рекомендаціями, викладеними в інструкції для медичного застосування лікарського засобу. Кожну невдалу ін’єкцію, після якої у шприці залишається лікарського засобу більше, ніж передбачено інструкцією, необхідно реєструвати.

НИЖЧЕНАВЕДЕНА ІНФОРМАЦІЯ ПРИЗНАЧЕНА ЛИШЕ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Інструкція з використання лікарського засобу

1. ПІДГОТОВКА ПАЦІЄНТА ПЕРЕД РОЗВЕДЕННЯМ ЛІКАРСЬКОГО ЗАСОБУ

Завчасно продезінфікувати місце ін’єкції, оскільки лікарський засіб після розведення вводиться негайно.

2. ПІДГОТОВКА ДО ІН’ЄКЦІЇ

Коробка містить 2 голки:

  • Голка 1: довга голка (38 мм) без системи захисту для розведення порошку.
  • Голка 2: довга голка (38 мм) із системою захисту для виконання ін’єкції.

 

 

Голка 1 (38 мм)

Голка 2 (38 мм)

  

20 G (20-й калібр)

20 G (20-й калібр)

Наявність бульбашок у верхній частині ліофілізату є нормальним зовнішнім виглядом лікарського засобу.

  • Вийняти ампулу з розчинником. У разі наявності розчину в шийці ампули постукати по ній, щоб увесь розчин перемістився в основну частину ампули.
  • Нагвинтити голку 1 (без системи захисту) на шприц, не знімаючи захисного ковпачка голки.
  • Відламати шийку ампули, тримаючи її точкою надлому до себе.
  • Зняти захисний ковпачок голки з голки 1. Вставити голку в ампулу і набрати увесь розчинник в шприц.
  • Відкласти в сторону шприц із розчинником.

  • Вийняти флакон із порошком. У разі наявності порошку у шийці флакона постукати по ній, щоб увесь порошок перемістився в нижню частину флакона.
  • Зняти пластиковий ковпачок у верхній частині флакона.
  • Взяти шприц з розчинником і проколоти голкою гумову пробку вертикально у флакон.
  • Повільно ввести розчинник, щоб, по можливості, обмити ним усю верхню частину флакона.

  • Підняти голку 1 над рівнем рідини. Не виймати голку з флакона. Розвести суспензію шляхом легкого погойдування зі сторони в сторону. Не перевертати флакон.
  • Помішувати до отримання однорідної суспензії молочно–білого кольору.

Важливо: переконатися у відсутності агломератів порошку у флаконі (при наявності грудочок порошку продовжувати перемішувати до їх зникнення).

  • Коли суспензія стане однорідною, опустити голку та набрати у шприц всю суспензію (не перевертаючи флакон). Незначну кількість суспензії, яка залишиться у флаконі, слід утилізувати. Ця кількість враховується у заявленому дозуванні.
  • Взятися за кольоровий роз’єм для приєднання голки. Зняти шприц з голки 1, що використовувалася для розведення. Нагвинтити на шприц голку 2.
  • Відвести захисний кожух від голки в напрямку циліндра шприца. Захисний кожух залишиться у встановленій Вами позиції.
  • Зняти захисний ковпачок з голки.
  • Заповнити голку, щоб усунути повітря зі шприца, та негайно виконати ін’єкцію.

3. ВНУТРІШНЬОМ’ЯЗОВА ІН’ЄКЦІЯ

Для запобігання утворенню осаду слід негайно здійснити ін’єкцію в попередньо продезінфіковане місце.

4. ПІСЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ

  • Активуйте систему захисту одною рукою.
  • Примітка: завжди тримати палець за виступом.

Два варіанти активації захисної системи

  • Метод А: натиснути на виступ пальцем

або Притиснути міцним рухом

  • Метод Б: притиснути кожух до плоскої поверхні
  • В обох випадках слід натискати міцним швидким рухом до виразно чутного клацання.
  • Візуально перевірити, що голка повністю заблокована.

Використані голки, будь–які рештки невикористаної суспензії або інші відходи мають бути утилізовані відповідно до місцевих вимог.

Діти

Диферелін® 3,75 мг призначений для лікування передчасного статевого дозрівання у дітей (початок захворювання у дівчаток віком до 8 років та у хлопчиків віком до 10 років) під ретельним наглядом дитячого ендокринолога, педіатра або ендокринолога з досвідом лікування передчасного статевого дозрівання центрального ґенезу.

Передозування

У разі передозування рекомендовано симптоматичне лікування.

Відгуки

ВІДГУКИ ДИФЕРЕЛІН порошок по 3,75мг та розчинник для суспензії для ін'єкцій пролонгованого вивільнення №1

Відгуків ще немає

Інструкція