Флюїд сонцезахисний Dermedic (Дермедік) Sunbrella для куперозної гіперреактивної шкіри 40мл

текст
- Безпосередньо в аптеці готівкою чи карткою
- Карткою онлайн
Детальніше
Виробник | БІОДЖЕНЕТ С.А. |
Ознака виробника | Імпортний |
Країна виробника | Польща |
Бренд | DERMEDIC |
Умови відпуску | Без рецепту |
Температура зберігання | не вище 25 С |
Чутливість до світла | Ні |
Опис товару
Ультралегкий флюїд SPF 50+ поєднує в собі ніжну текстуру на водній основі з дуже високим рівнем захисту чутливої шкіри з куперозом від усього спектру сонячних променів. Завдяки термальній воді та гліцерину засіб інтенсивно зволожує, швидко вбирається, не обтяжує шкіру та не залишає білої плівки на шкірі. Містить екстракти арніки, гамамелісу, кінського каштана, плюща і винограду, які цілюще впливають на ущільнення і зміцнення капілярів.
Рекомендовано для:
Судинна шкіра, як захист від усього спектру сонячних променів.
Спосіб застосування:
Рівномірно нанесіть на шкіру принаймні за 15 хвилин до виходу на сонце. Повторно наносити часто протягом дня та після контакту з водою.
Активні компоненти: Термальна вода, UVA та UVB фільтруючий комплекс + Physavie (Advanced Protection System UV+VL+IR), екстракт арніки, екстракт гамамелісу, екстракт кінського каштана, екстракт плюща, екстракт винограду, гліцерин
ВІДГУКИ Флюїд сонцезахисний Dermedic (Дермедік) Sunbrella для куперозної гіперреактивної шкіри 40мл
Відгуків ще немає