0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU

ГІНО-ТАРДИФЕРОН таблетки пролонгованої дії №30

За рецептом П'ЄР ФАБР МЕДИКАМЕНТ ПРОДАКШН
ГІНО-ТАРДИФЕРОН таблетки пролонгованої дії №30-0
Код товару: 2020
Ціна від:
298.95 грн.
Ціни дійсні тільки при замовленні на сайті!
Доставка
Самовивіз
Наявність в аптеках
Основна інформація
Відгуки
Інструкція
Наявність в аптеках
Основна інформація
Виробник П'ЄР ФАБР МЕДИКАМЕНТ ПРОДАКШН
Ознака виробникаІмпортний
Країна виробникаФранція
Бренд ГІНО-ТАРДИФЕРОН
Первинна упаковкаблістер
Форма випускутаблетки
Кількість в упаковці30
Діюча речовина Заліза сульфат
Можна дорослимМожна
Можна дітямз 12 років
Можна вагітнимПо призначенню лікаря
Можна годуючимПо призначенню лікаря
Можна алергікамЗ обережністю
Можна діабетикамЗ обережністю
Можна водіямМожна
Спосіб застосуваннявнутрішньо
Взаємодія з їжеюДо прийому їжі
Умови відпускуЗа рецептом
Температура зберіганняне вище 25 С
Чутливість до світлаНі

Фармакотерапевтична група

Антианемічні засоби. Препарати заліза. Препарати, що містять залізо (заліза сульфат) у комбінації з фолієвою кислотою. Код АТХ B03A D03.

Показання

Профілактика та лікування фолатодефіцитних та залізодефіцитних анемій; у тому числі у жінок у період вагітності, коли не може бути забезпечене адекватне надходження в організм заліза та фолієвої кислоти разом з їжею.

Протипоказання

Гіперчутливість до діючих речовин або до будь-якого компонента лікарського засобу. Надмірний вміст заліза в організмі (гемосидероз, гемохроматоз), анемії, не зумовлені дефіцитом заліза (наприклад мегалобластна анемія, спричинена недостатністю вітамінів В9 або В12 (перніціозна анемія), гемолітична анемія, апластична анемія, сидероахрестична анемія, залізорефрактерна анемія, анемія при свинцевому отруєнні, таласемія); стеноз стравоходу та/або інші обструктивні захворювання травного тракту, дивертикул кишечнику, кишкова непрохідність; регулярні гемотрансфузії, одночасне застосування парентеральних форм заліза, злоякісні новоутворення.

Спосіб застосування та дози

Гіно-Тардиферон призначений для перорального застосування дорослим і дітям віком від 12 років.

Таблетки не слід смоктати, жувати або тримати у роті. Їх необхідно ковтати цілими, запиваючи великою кількістю води. Таблетки бажано приймати до або під час їжі залежно від шлунково-кишкової переносимості (за винятком певних харчових продуктів, що зазначені у розділі «Особливості застосування»).

Рекомендовані дози лікарського засобу

  • Профілактика дефіциту заліза та фолієвої кислоти під час вагітності: 1 таблетка на добу (вранці).
  • Лікування залізодефіцитної анемії:
  • дорослим при легкій залізодефіцитній анемії – 1 таблетка на добу (вранці);
  • дорослим при тяжкій залізодефіцитній анемії – 1 таблетка двічі на добу (вранці та ввечері);
  • дітям віком від 12 років – 1 таблетка на добу (вранці).

Тривалість лікування

  • Профілактика дефіциту заліза та фолієвої кислоти під час вагітності: протягом останніх двох триместрів вагітності (або з 4-го місяця).
  • Лікування залізодефіцитної анемії: лікування повинно бути достатнім для корекції анемії і відновлення запасів заліза. Лікування може тривати від 3 до 6 місяців і може бути продовжено після консультації з лікарем.

Контроль ефективності корисний лише через 3 місяці від початку лікування і має включати перевірку показників корекції анемії (Hb, MCV) і відновлення запасів заліза (феритин сироватки, рецептор трансферину сироватки і коефіцієнт насичення трансферину).

Діти.

Лікарський засіб можна застосовувати дітям віком від 12 років.

Передозування

Повідомлялося про випадки передозування солями заліза, особливо у дітей, через випадковий прийом дуже великих доз. Ризик інтоксикації залізом починається з дози елементарного заліза 20 мг/кг і зростає з 60 мг/кг маси тіла.

Отруєння залізом розвивається у 5 послідовних симптоматичних стадіях:

  • стадія травлення (включає ознаки подразнення шлунково-кишкового тракту або некрозу його слизової оболонки, що супроводжується у більшості випадків болем у животі, нудотою, блюванням, діареєю), стадія спокою, шок і метаболічний ацидоз з подальшою печінковою та нирковою недостатністю, стадія гепатотоксичності та стадія кишкової непрохідності.

Діагноз ґрунтується насамперед на клінічних симптомах і підтверджується високим рівнем заліза у сироватці крові, а також можливе рентгенологічне дослідження органів черевної порожнини (якщо приймали таблетки заліза).

Лікування необхідно розпочати якомога швидше:

  • Симптоматичне лікування: необхідно провести ретельний моніторинг пацієнта. Стан шоку, дегідратація і кислотно-лужні порушення лікуються відповідно до звичайної практики в спеціалізованих підрозділах (підтримка дихання, волемії, гідроелектролітного балансу і діурезу пацієнта).
  • Знезараження шлунково-кишкового тракту: для підтвердження присутності таблеток заліза у шлунково-кишковому тракті (шлунок або тонка кишка) може бути проведена абдомінальна рентгенографія. При застосуванні великої кількості таблеток заліза (вживання заліза більше 20 мг/кг маси тіла або якщо воно симптоматичне) і тільки якщо з моменту прийому минуло менше 1 години, можна видалити частину спожитого заліза шляхом шлунково-кишкової дезактивації у лікарні:
  • необхідно викликати блювання, якщо пацієнт знаходиться при свідомості;
  • також можна застосувати проносне з макроголом або кишкове зрошення (наприклад, розчин поліетиленгліколю для промивання можна вводити зі швидкістю 15–40 мл/кг/год протягом 4–8 годин). Застосовують, якщо рівень заліза у сироватці продовжує зростати, незважаючи на ефективне блювання.

Потрібно провести рентгенографію органів черевної порожнини після промивання, щоб знайти інші таблетки заліза або їх фрагменти.

Застереження: шлунково-кишкове знезараження не слід регулярно використовувати при лікуванні отруєнь залізом.

  • Лікування шляхом хелатування заліза: рекомендується використовувати хелатуючий агент, якщо отруєння є серйозним. Первинним є застосування внутрішньовенного дефероксаміну. Для отримання більш детальної інформації дивись інструкцію для медичного застосування дефероксаміну.

Димеркапрол протипоказаний у разі отруєння залізом.

Примітка: кількість фолієвої кислоти, що міститься у лікарському засобі, не призводить до ризику передозування фолієвою кислотою.

Відгуки

ВІДГУКИ ГІНО-ТАРДИФЕРОН таблетки пролонгованої дії №30

Відгуків ще немає

Інструкція