0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU

КАНАВІТ розчин для ін'єкцій по 10мг/мл по 1мл №5

За рецептом ЕЙЧБІЕМ ФАРМА С.Р.О.
КАНАВІТ розчин для ін'єкцій по 10мг/мл по 1мл №5-0
Код товару: 1177891
Ціна від:
748.04 грн.
Ціни дійсні тільки при замовленні на сайті!
Доставка
Самовивіз
Наявність в аптеках
Основна інформація
Відгуки
Інструкція
Наявність в аптеках
Місто
Аптека
Основна інформація
ВиробникЕЙЧБІЕМ ФАРМА С.Р.О.
Ознака виробникаІмпортний
Країна виробникаСловакія
БрендКАНАВІТ
Первинна упаковкаампула
Форма випускурозчин
Кількість в упаковці5
Діюча речовинаФітоменадіон
Можна дорослимМожна
Можна дітямможна
Можна вагітнимПо призначенню лікаря
Можна годуючимПо призначенню лікаря
Можна алергікамЗ обережністю
Можна діабетикамМожна
Можна водіямМожна
Спосіб застосуванняін'єкції
Взаємодія з їжеюНе має значення
Умови відпускуЗа рецептом
Температура зберіганняне вище 25 С
Чутливість до світлаТак

Фармакотерапевтична група

Вітамін K та інші гемостатики, фітоменадіон.

Код АТХ B02B A01.

Спосіб застосування та дози

Внутрішньовенне та внутрішньом’язове, а також пероральне введення (для цього, після наповнення, використовувати шприц без голки).

Не рекомендоване інфузійне введення.

Дорослі та пацієнти літнього віку:

Кровотечі після терапії антикоагулянтами:

При тяжких випадках вживати від 10 до 20 мг (від 1 до 2 ампул) Канавіту, розведеного у 5–10 мл води для ін’єкцій або 5 % розчином глюкози, вводити повільно (принаймні 30 секунд) внутрішньовенно. Якщо кровотеча не зупиняється, то через 3–4 години можливе повторне введення, але не більше 40 мг на добу. У невідкладних ситуаціях обов’язкове вливання свіжої крові або замороженої плазми. У легших випадках Канавіт застосовувати внутрішньом’язово. Обов’язково потрібно пам’ятати, що дія вітаміну К1 є довготривалою, особливо при застосуванні великих доз та при супутньому припиненні антикоагулянтної терапії може досягатися максимум за 24 години, коли можливе небажане збільшення згортання крові. З цієї причини рекомендується діяти обережно, якщо це можливо, застосовувати Канавіт пероральним введенням або внутрішньом'язовим і в нижчих дозах, щоб уникнути у пацієнта нових тромбоемболічних ускладнень у зв'язку зі швидким збільшенням рівня факторів згортання крові.

Необхідний постійний нагляд за показниками згортання крові, поки вони не стабілізуються.

Профілактика та лікування кровотеч при хворобах жовчних шляхів і печінки:

При незначному зниженні факторів згортання крові застосовувати від 5 до 10 мг лікарського засобу внутрішньом’язово 3 рази на тиждень. При більш тяжкому зниженні згортання крові та при відкритих кровотечах застосовувати 1–2 мл ампули внутрішньом’язово 1–2 рази на тиждень до нормалізації рівня протромбінового комплексу. При менш розвинених стадіях цирозу печінки вводити внутрішньом’язово від 20 до 30 мг Канавіту 3 рази на тиждень.

Профілактика кровотеч перед хірургічними втручаннями у пацієнтів зі зниженим рівнем коагуляційних факторів.

Перед невідкладними хірургічними втручаннями застосовувати від половини ампули до двох ампул внутрішньовенно, у менш екстрених випадках - 5 мг внутрішньовенно. Якщо хірургічне втручання заплановане, лікарський засіб вводити за 6 - 12 годин.

Інші кровотечі.

При зниженому рівні факторів ІІ, VII та X, при кровотечах різного походження застосовувати 1–2 ампули внутрішньом’язово до коригування коагуляції та зупинення кровотечі.

Найвища разова доза становить 20 мг, найвища добова доза Канавіту — 40 мг для обох методів застосування.

Примітка. При внутрішньовенному застосуванні емульсію для ін'єкцій розводити 1:5 (водою для ін’єкцій або 5 % розчином глюкози), вводити повільно зі швидкістю близько 1 мл за 20 секунд.

Люди літнього віку більш чутливі до дії лікарського засобу, тому для цієї вікової групи потрібно назначати найменші рекомендовані дози.

Педіатрична практика (віком до 18 років).

Лікарський засіб можна вводити внутрішньом’язово, внутрішньовенно або перорально.

Не змішувати з іншими лікарськими засобами. Проте, може бути введено шляхом ін'єкції дози у нижню частину інфузійного набору, що містить 5 % декстрози або 0,9 % хлориду натрію при швидкості введення ≥ 0,7 мл/хв.

Здорові новонароджені 36 тижнів гестаційного віку або старші ‒ 1 мг ін'єкції вводиться внутрішньом’язово при народженні або незабаром після народження.

Або 2 мг перорально при народженні або незабаром після народження. Після оральної дози слід вводити додаткову дозу 2 мг у віці 4 - 7 днів. Ще 2 мг пероральної дози слід вводити через 1 місяць після народження. У винятково формульній групі немовлят третя оральна доза може бути відмінена.

Недоношені новонароджені (менше 36 тижнів гестаційного віку масою тіла 2,5 кг або більше) та особливо схильні до ризику народження у термін (наприклад, недоношеність, родова асфіксія, обструкційна жовтяниця, нездатність ковтати, введення антикоагулянтів або протиепілептичних засобів матері).

1 міліграм ін'єкції внутрішньом’язово або внутрішньовенно при народженні або незабаром після народження. Кількість подальших доз та їх частота повинні бути визначені на основі стану коагуляції.

При лікуванні передозування антикоагулянтами кумаринового типу, рекомендована доза 250 - 300 микрограмів/кг внутрішньовенно для дітей масою тіла більше 1.6 кг.

Для пацієнтів, які продовжують отримувати варфарин, рекомендована доза для часткового скасування антикоагуляції становить 30 мкг/кг, що вводяться шляхом внутрішньовенної ін'єкції, у дітей з масою тіла більше 13 кг.

Недоношені новонароджені (менше 36 тижнів гестаційного віку масою тіла менше 2,5 кг): 0,4 мг/кг (еквівалентно 0,04 мл/кг) ін'єкції внутрішньом’язово або внутрішньовенно при народженні або незабаром після народження. Ця парентеральна доза не повинна бути перевищена. Кількість подальших доз та їх частота повинні бути визначені на основі стану коагуляції.

Доведено, що у пацієнтів із холестатичними захворюваннями печінки, як основного захворювання, та з порушеннями всмоктування пероральна профілактика є недостатньою.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: необхідно звернути увагу на розрахунок та вимірювання доз по відношенню до маси тіла у дитини (часті помилки умов використання — таких як, у 10 разів перевищена доза).

Дози для передчасно народжених дітей у якості профілактики кровотечі при дефіциті вітаміну K наведено в таблиці:

Маса тіла дитини

Доза вітаміну K при народженні

Об'єм ін'єкції

1 кг

0,4 мг

0,04 мл

1,5 кг

0,6 мг

0,06 мл

2 кг

0,8 мг

0,08 мл

2,5 кг

1 мг

0,1 мл

>2,5 кг

1 мг

0,1 мл

Немовлятам рекомендується давати додаткову пероральну дозу, але дані, що стосуються безпечності та ефективності цих наступних доз обмежені.

Рекомендовані дози для дітей

Вік

Доза

Новонароджені

не більше 1 мг

До 1 року

1- 2,5 мг

1-6 років

2,5-5 мг

6-15 років

5-10 мг

Діти.

Лікарський засіб можна застосовувати у педіатричній практиці.

Передозування

Фітоменадіон має низьку токсичність, а його передозування зазвичай не спричиняє клінічних проблем. Внутрішньовенне введення лікарського засобу з фітоменадіонем може спричинити гостру гіперчутливість або анафілактичну реакцію, яка проявляється припливами, потовиділенням, болем у грудях, ускладненим диханням, ціанозом, звуженням бронхів та серцево-судинним колапсом. Ці реакції, імовірно, спричинені вивільненням гістаміну допоміжними речовинами, аж ніяк лікувальною речовиною.

У новонароджених, особливо недоношених дітей, висока доза може призвести до гемолітичної анемії. Також є ризик виникнення ядерної жовтяниці, спричиненої витісненням білірубіну зі зв’язків з альбуміном.

Лікування: при передозуванні лікування не потрібне, якщо немає будь-яких серйозних клінічних симптомів, оскільки біологічний період фітоменадіону є коротким (від 1,2 до 3,5 годин).

Побічні ефекти

У наступній таблиці наведено побічні реакції, які розділені на групи відповідно до термінології MedDRA (Medical Dictionary for Regulatory Activitie — Медичний словник для регулювання діяльності) із зазначенням частоти появи: дуже часто (≥1/10); часто (від ≥1/100 до <1/10); нечасто (від ≥1/1000 до <1/100); рідко (від ≥1/10000 до <1/1000); дуже рідко (<1/10000), невідомо (з наявних даних не може бути визначено).

Класи органів відповідно до MedDRA

Частота

Побічна реакція

З боку шкіри та підшкірної тканини

не часто

невідомо

висип

гіпергідроз

Загальні порушення та реакція у місці застосування

не часто

реакція в місці застосування, запалення в місці введення ін'єкції, біль в місці введення ін'єкції, венозне запалення або флебіт

З боку серцево - судинної системи

невідомо

Ціаноз, циркуляторний колапс

Респіраторні порушення, органів грудини і середостіння

невідомо

бронхоспазм

З боку крові та лімфатичної системи

невідомо

гемолітична анемія*

З боку печінки та жовчних шляхів

невідомо

жовтяниця у новонароджених

З боку імунної системи

дуже рідко

анафілактоїдні реакції

 

Відгуки

ВІДГУКИ КАНАВІТ розчин для ін'єкцій по 10мг/мл по 1мл №5

Відгуків ще немає

Інструкція