0 800 50 95 95

Засіб для волосся Parasidose (Паразідоз) протипедикульозний 100 мл

ЛАБОРАТОРІЯ ГІЛБЕРТ
Засіб для волосся Parasidose (Паразідоз) протипедикульозний 100 мл-0
Доставка
Самовивіз
В наявності
Наявність в аптеках
Основна інформація
Відгуки
Інструкція
Наявність в аптеках
Місто
Кількість
Основна інформація
ВиробникЛАБОРАТОРІЯ ГІЛБЕРТ
Ознака виробникаІмпортний
Країна виробникаФранція
БрендPARASIDOSE
Первинна упаковкафлакон
Форма випускурозчин
Кількість в упаковці100
Можна дорослимМожна
Можна дітям3 3 місяців
Можна вагітнимМожна
Можна годуючимМожна
Можна алергікамМожна
Можна діабетикамМожна
Можна водіямМожна
Спосіб застосуваннязовнішні
Взаємодія з їжеюНе має значення
Умови відпускуБез рецепту
Температура зберіганняне вище 25 С
Чутливість до світлаНі
Відгуки

ВІДГУКИ Засіб для волосся Parasidose (Паразідоз) протипедикульозний 100 мл

Валентина
20 октября 2022
Для дітей особливо дуже маленьких і навіть для вагітних можу порадити препарат Парпазідоз. Нам його порадив фармацевт в аптеці. Немає неприємного запаху, в основі натуральні компоненти, але вбиває навіть гнид з першого застосування. Тільки потрібно наносити дуже ретельно.
Валентина
09 ноября 2022
Ми вивели і вошей, і гнид саме цим французьким лосьойном Паразідоз. Але намастили дуже ретельно, тримали 15 хв. Ніякого неприємного запаху. Як нанести маску для волосся.
Ольга
26 ноября 2022
Дуже допомогло донці зберегти красу її довгого волосся. Після процедури гніди та воші зникли, а волосся не плуталося, не зажирніло, лупа не з'явилася
Алевтина
08 декабря 2022
Моїй дитині теж допоміг цей лосьйон. Після застосування зникли і воші, і гниди. При цьому волосся не зіпсувалося, не сплуталося і не з'явилася лупа. Це дуже важливо для дівчинки.
Світлана
15 декабря 2022
У нас спрацював з першого разу, досить густа консистенція, щоб покрити довге волосся, волосся трошки намочили та промокнули рушником, так засіб розподілявся краще і ми змогли покрити все волосся, як написано в інструкції. У нас залишився гребінець зі старого Парадоза, то цей, новий пахне приємніше і працює скоріше, посиділи 20 хв з шапочкою(хоча в інструкції написано 15), потім вичісували, вичісали пару і такі маленькі яйця теж були, і вже ніхто не рухався, зібрали то в салфетку та викинули , потім и помили волосся звичайним шампунем, волосся розчісується , тиждень перевіряли, гнид нових не з'явилось, та замінили постіль і шапку в пакеті в морозилку поклали на 3 дні, щоб точно нікого там не залишилось. Я взагалі не розумію звідки то все береться?
Інструкція