0 800 50 95 95

ОКТЕНІСЕПТ розчин по 250 мл

Шюльке і Майр Гмбх
ОКТЕНІСЕПТ розчин по 250 мл -0
Кількість
Ціна від: 667.45 грн.
Доставка
Самовивіз
В наявності у 6 аптеках
Наявність в аптеках
Основна інформація
Відгуки
Інструкція
Наявність в аптеках
Місто
Кількість
Основна інформація
Торгівельна назва Дезінфікуючий засіб для обробки рук і шкіри
Діючи речовини дигідрохлорид
Кількість в упаковці 250
Форма випуску розчин
Кому можна
Дітям можна
Дорослим можна
Водіям можна
Алергіки з обережністю
Вагітним можна
Діабетики можна
Годуючі мами можна

Фармакотерапевтична група. Антисептичні та дезінфекційні засоби.

Показання для застосування. Антисептична обробка слизових оболонок та прилеглих до них тканин, шкіри; оброблення ранових поверхонь (включаючи пупочну рану новонародженого, гнійні рани в хірургічній та акушерській практиці), пролежнів, виразок (включаючи гангренозні), обробка операційного поля, перед-, в процесі та після проведення хірургічних, діагностичних та інших медичних маніпуляцій, при травмах (включаючи переломи), опіках (глибоких та поверхневих), оброблення саднин, тріщин (наприклад сосків молочних залоз при годуванні груддю), після операційних швів; лікування та запобігання запаленню статевих органів, сечовивідного каналу (включаючи захворювання, які передаються статевим шляхом); попередження і лікування інфекцій ротової порожнини, носоглотки, очей, антисептичного промивання порожнин (включаючи гайморові, лобні придаткові пазухи); загальне миття всього тіла у пацієнтів змультирезистентним золотистим стафілококом (MRSA). Препарат застосовується також для гігієнічної та хірургічної обробки рук медичного персоналу.

Спосіб застосування та дози. Перед застосуванням препарату рекомендується очистити ділянки шкіри, слизових оболонок, що підлягають обробці. Антисептик рівномірно наноситься на поверхню шкіри і слизові оболонки, ранові поверхні за допомогою тампона, змоченого в достатній кількості розчину, або зрошують за допомогою розпилювача. Поверхня повинна бути повністю змочена. Після обробки перед накладанням пов’язок, наклейок необхідно дати обробленій поверхні повністю висохнути. При обробці тіла перед антисептичними операційними втручаннями спочатку протирається місце запланованого розтину, а потім прилеглі ділянки шкіри . При септичній операції обробка починається з периферії. Антисептична обробка операційного поля повинна проводитись мінімум двічі.

З метою обробки ран (включаючи пупочну рану новонароджених), опіків, пролежнів Октенісепт застосовується в нерозведеному вигляді. При цьому застосовується обробка препаратом шляхом протирання змоченим у ньому тампоном, зрошення з пульверизатора або накладання марлевих пов’язок, змочених Октенісептом.

З метою профілактики та місцевого лікування запальних процесів для полоскання ротової порожнини, носоглотки Октенісепт необхідно розвести дистильованою (кип’яченою) водою 1 : 3, повторно полоскання слід проводити через 20 сек; для промивання порожнин (включаючи лобні, гайморові придаткові пазухи), носових ходів; при стоматитах, запаленні слизової оболонки очей, для санації носіїв дифтерії і стафілококів препарат розводять дистильованою (кип’яченою) водою 1 : 6. Хворим на дифтерію препарат рекомендується застосовувати методом розпилювання.

Для промивання статевих органів з метою профілактики запальних процесів (включаючи інфекційного походження) Октенісепт розводять дистильованою (кип’яченою) водою 1 : 6. У комплексному лікуванні запальних процесів (включаючи інфекційні захворювання) статевих органів препарат застосовується в нерозведеному вигляді або за необхідності розводиться дистильованою (кип’яченою) водою 1: 2, 1 : 3. При гострих і хронічних уретритах, уретропростати тах розчин вводять у сечовивідний канал в об’ємі 2 - 5 мл, процедуру повторюють 2 - 3 рази на добу. З метою профілактики венеричних захворювань рекомендується застосування Октенісепту після статевого акту.

Для загального миття пацієнтів з мультирезистентним золотистим стафілококом (MRSA) розчин Октенісепту, розведений дистильованою (кип’яченою) водою 1 : 2, 1 : 6, можна зігріти до температури тіла.

Для профілактики (наприклад у спортсменів) та лікування грибкових захворювань шкіри ніг і стоп обробку препаратом вказаної поверхні проводять 2рази на добу (вранці і ввечері) методом розпилювання. Поверхня, якаоброблається, при цьому повинна бути сухою. Кратність застосування Октенісепту – 2 - 3 рази на добу, за необхідності – до 6 разів на добу. Не застосовувати в ділянці барабанних перетинок.

Побічна дія. Можливо короткочасне печіння у місці застосування; при полосканні порожнини рота – гіркий присмак.

Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату.

Відгуки

ВІДГУКИ ОКТЕНІСЕПТ розчин по 250 мл

Відгуків ще немає

Інструкція