0 800 50 95 95

ОЛАЗОЛЬ аерозоль по 60 г

Стома АТ
ОЛАЗОЛЬ аерозоль по 60 г-0
Кількість
Ціна від: 62.64 грн.
Доставка
Самовивіз
В наявності у 95 аптеках
Наявність в аптеках
Основна інформація
Відгуки
Інструкція
Наявність в аптеках
Місто
Кількість
Основна інформація
Кількість в упаковці 60
Кому можна
Дітям з 2 років
Дорослим можна
Водіям можна
Алергіки з обережністю
Вагітним Ні
Діабетики можна
Годуючі мами Ні

Фармакотерапевтична група. Засоби для лікування ран і виразкових уражень.

Показання для застосування. Застосовують для лікування у дорослих та дітей старше 2-х років інфікованих ран, у тому числі опіків, які довго не гояться, трофічних виразок, а також при вільній шкірній   пластиці, мікробних екземах; у гінекології і проктології бактеріальний вагіноз (гострий та хронічний рецидивуючий), ерозія шийки матки, проктит, хронічний проктит різної етіології, анальні тріщини.

Спосіб застосування та дози. Перед застосуванням аерозольний балон струшують 10-15 разів, знімають захисний ковпачок, на шток клапана надягають розпилюючу насадку та здійснюють повільне натискання на її головку, внаслідок чого з балона виходить препарат у вигляді піни.   Перед і після застосування препарату розпилюючу насадку потрібно промити перевареною водою.

При зовнішньому застосуванні. Ранову поверхню, по можливості, очищають від гною, некротичних тканин і вкривають рівномірним шаром (1-1,5 см) піни кожен день або через день, при відкритому лікуванні ран і опіків дорослим 1-4 рази на добу, дітям старше 2-х років – 1-2 рази на добу залежно від характеру запалення та стадії регенерації ушкоджених тканин. Для покриття усієї ранової поверхні піну наносять з відстані 1-5 см. Натискають на головку розпилюючої насадки до упору і негайно припиняють натиск, із балона виділяється 7 мл піни (приблизно 1,4 г препарату), що достатньо для покриття рани площею поверхні приблизно 100 см2.

При застосуванні у порожнину. При гінекологічних захворюваннях (бактеріальний вагіноз, ерозія шийки матки) перед введенням препарату до піхви з метою видалення слизу проводять спринцування антисептичним розчином (відвар ромашки або розчином фурациліну 1:5000, хлоргексидину біглюконату 0,02%, натрію бікарбонату 2%). Після чого у піхву, на глибину 1,5-2 см, вводять вільний кінець розпилюючої насадки,   натискують на її головку до упору і негайно припиняють натиск.   При гінекологічних захворюваннях процедуру повторюють 2 рази на добу. Курс лікування становить 8 - 30 діб. При проктитах   спочатку роблять очищуючу клізму з відваром ромашки або календули, після чого у пряму кишку на глибину 2-4 см вводять вільний кінець розпилюючої насадки,   натискають на її головку до упору і негайно припиняють натиск. Процедуру проводять 1 раз на добу. Курс лікування – 2-3 тижні.

Побічна дія. Рідко - алергічні реакції. Незначне тимчасове (2-3 хв) посилення дискомфорту в анальній ділянці після введення препарату, можливі позиви до дефекації.

Протипоказання. Гіперчутливість до левоміцетину та інших компонентів, які входять до складу препарату. Дитячий вік до 2-х років.

Відгуки

ВІДГУКИ ОЛАЗОЛЬ аерозоль по 60 г

Відгуків ще немає

Інструкція