0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU

ЗОЛМІГРЕН таблетки по 2,5мг №10

За рецептом ФАРМАК
ЗОЛМІГРЕН таблетки по 2,5мг №10-0
ЗОЛМІГРЕН таблетки по 2,5мг №10-1
ЗОЛМІГРЕН таблетки по 2,5мг №10-thumb0
ЗОЛМІГРЕН таблетки по 2,5мг №10-thumb1
Код товару: 869541
Ціна від:
359.87 грн.
Ціни дійсні тільки при замовленні на сайті!
Доставка
Самовивіз
Наявність в аптеках
Основна інформація
Відгуки
Інструкція
Наявність в аптеках
Місто
Аптека
Основна інформація
ВиробникФАРМАК
Ознака виробникаВітчизняний
Країна виробникаУкраїна
БрендЗОЛМІГРЕН
Первинна упаковкаблістер
Форма випускутаблетки
Кількість в упаковці10
Діюча речовинаЗолмітриптан
Можна дорослимМожна
Можна дітямні
Можна вагітнимПо призначенню лікаря
Можна годуючимНі
Можна алергікамМожна
Можна діабетикамНі
Можна водіямЗ обережністю
Спосіб застосуваннявнутрішньо
Взаємодія з їжеюНе має значення
Умови відпускуЗа рецептом
Температура зберіганняне вище 25 С
Чутливість до світлаНі

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються при мігрені. Селективні агоністи 5НТ1-рецепторів серотоніну. Золмітриптан. Код ATХ N02C C03.

Спосіб застосування та дози

Лікарський засіб не призначений для застосування з метою профілактики нападу мігрені. Ефективність лікування не залежить від того, через який час після початку нападу мігрені був прийнятий лікарський засіб Золмігрен®, проте рекомендується застосовувати якомога раніше після виникнення нападу мігрені.

Дорослим призначати по 1 таблетці (2,5 мг золмітриптану). Якщо симптоми зберігаються або знову виникають протягом 24 годин, може знадобитися прийом повторної дози 1 таблетки (2,5 мг золмітриптану). У разі необхідності повторну дозу можна приймати не раніше ніж через 2 години після першої дози.

При недостатній ефективності дози 2,5 мг допускається збільшення разової дози до 5 мг (максимальна разова доза). Максимальна добова доза – 10 мг.

У пацієнтів з відповіддю на лікування значна ефективність проявляється протягом 1 години після прийому лікарського засобу.

Печінкова недостатність

При печінковій недостатності метаболізм золмітриптану знижується. Для пацієнтів з легкими порушеннями функції печінки корегування дози не потрібне. Для пацієнтів з помірними і тяжкими порушеннями функції печінки добова доза препарату не має перевищувати 5 мг.

Ниркова недостатність

При кліренсі креатиніну понад 15 мл/хв дозу корегувати не потрібно.

Пацієнти віком від 65 років

Безпека та ефективність застосування золмітриптану пацієнтам віком від 65 років не досліджувались. Тому золмітриптан не рекомендується для лікування зазначеної вище категорії пацієнтів.

Взаємодії, що потребують корекції дозування (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»)

Пацієнтам, які застосовують інгібітори MAO-A, приймати золмітриптан рекомендується в дозі не більше 5 мг на добу.

Максимальна рекомендована добова доза золмітриптану для пацієнтів, які застосовують циметидин, становить не більше 5 мг на добу.

Максимальна добова доза золмітриптану 5 мг рекомендується для пацієнтів, які приймають специфічні інгібітори CYP1A2, такі як флувоксамін та хінолони (наприклад ципрофлоксацин).

Діти.

Не рекомендовано застосування для лікування дітей (віком до 18 років).

Передозування

Симптоми. У добровольців, які приймали одноразово золмітриптан у дозі 50 мг, спостерігався седативний ефект.

Лікування. Період напіввиведення золмітриптану складає від 2,5 до 3 годин, тому слід спостерігати за пацієнтом після передозування принаймні 15 годин або до зникнення симптомів. Специфічного антидоту немає.

У випадку тяжкої інтоксикації рекомендуються процедури інтенсивної терапії, у т. ч. забезпечення прохідності дихальних шляхів, адекватної оксигенації та вентиляції, моніторинг і підтримання функцій серцево-судинної системи.

Невідомо, як гемодіаліз та перитонеальний діаліз впливає на концентрацію золмітриптану у сироватці крові.

Побічні ефекти

Побічні ефекти зазвичай мають легкий характер, як правило, є минущими, з’являються протягом 4 годин після прийому лікарського засобу, не частішають після його повторного застосування та зникають спонтанно без жодного додаткового лікування.

За частотою виникнення побічні ефекти класифікуються таким чином: дуже часто (≥ 1/10); часто (≥ 1/100 < 1/10); нечасто (≥ 1/1000 < 1/100); рідко (≥ 1/10000 < 1/1000); дуже рідко (< 1/10000), невідомо (не можна оцінити з наявних даних).

З боку імунної системи: рідко – реакції гіперчутливості ангіоневротичний набряк та анафілактичні реакції.

З боку серця: часто – відчуття серцебиття; нечасто – тахікардія; дуже рідко – інфаркт міокарда, стенокардія, коронароспазм.

З боку судин: нечасто – тимчасове підвищення системного артеріального тиску, незначне підвищення артеріального тиску.

З боку нервової системи: часто – порушення чутливості, запаморочення, головний біль, гіперестезії, парестезії, сонливість, відчуття жару.

З боку шлунково-кишкового тракту: часто – біль у животі, нудота, блювання, сухість у роті, дисфагія; дуже рідко – діарея з домішками крові, інфаркт або некроз кишечника, ішемічні явища з боку шлунково-кишкового тракту, ішемічний коліт, інфаркт селезінки.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: рідко – ангіоневротичний набряк, кропив’янка.

З боку нирок та сечовидільної системи: нечасто – поліурія, збільшення частоти сечовипускання; дуже рідко – імперативні позиви до сечовипускання.

З боку скелетно-м’язової системи та сполучної тканини: часто – м’язова слабкість, біль у м’язах.

Загальні розлади і стан на ділянці застосування: часто – астенія, відчуття важкості, стискання, болю або тиску у горлі, шиї, грудній клітці та кінцівках.

Відгуки

ВІДГУКИ ЗОЛМІГРЕН таблетки по 2,5мг №10

Відгуків ще немає

Інструкція