0 800 50 95 95

ДЕРМАТІКС УЛЬТРА гель по 15г

Хансон Медикал Инк.
ДЕРМАТІКС УЛЬТРА гель по 15г-0
Кількість
Ціна від: 861.6 грн.
Доставка
Самовивіз
В наявності у 3 аптеках
Наявність в аптеках
Основна інформація
Відгуки
Інструкція
Наявність в аптеках
Місто
Кількість
Основна інформація
Кількість в упаковці 15
Форма випуску гель
Кому можна
Дітям можна
Дорослим можна
Водіям можна
Алергіки можна
Вагітним По призначенню лікаря
Діабетики можна
Годуючі мами По призначенню лікаря

Дерматікс Ультра сприяє підтримці рівномірної зволоженості шкіри, покращуючи зовнішній вигляд рубців. Дерматікс гель має здатність згладжувати і пом'якшувати виступаючі рубці, полегшувати пов'язані з ними свербіж і відчуття дискомфорту, а також зменшувати при формуванні рубців порушення пігментації шкіри.

Показання для застосування. Поліпшення косметичного виду сформувалися рубців; загоєння ран; для запобігання утворенню і лікування келоїдних і гіпертрофічних рубців після хірургічних операцій, опіків або інших травм на ранніх стадіях безпосередньо після загоєння ран.

Побічна дія. У рідкісних випадках можливе почервоніння, больові відчуття або роздратування на шкірі.

Спосіб застосування. Гель наноситься тільки на суху чисту шкіру. Гель слід нанести дуже тонким шаром на уражену ділянку і дати йому висохнути на повітрі протягом 4 - 5 хвилин. Надлишок гелю слід видалити. Дерматікс гель можна застосовувати у дітей. Мінімальна тривалість терапії - 2 місяці, якщо лікар не рекомендував інший термін лікування.

Протипоказання. Дерматікс гель не слід застосовувати при відкритих, свіжих панах, що не зажили. Дерматікс гель не слід наносити поверх дерматологічних препаратів, що містять антибіотики, а також поверх будь-яких фармацевтичних продуктів для профілактики і лікування рубцевої / або косметичних продуктів.

Відгуки

ВІДГУКИ ДЕРМАТІКС УЛЬТРА гель по 15г

Відгуків ще немає

Інструкція