0 800 50 95 95

ЕНТЕРОЖЕРМІНА ФОРТЕ суспензія оральна по 5мл №10

САНОФІ ВІНТРОП ІНДАСТРІА
ЕНТЕРОЖЕРМІНА ФОРТЕ суспензія оральна по 5мл №10-0
Кількість
Ціна від: 386.5 грн.
Доставка
Самовивіз
В наявності
Наявність в аптеках
Основна інформація
Відгуки
Інструкція
Наявність в аптеках
Місто
Кількість
Основна інформація
ВиробникСАНОФІ ВІНТРОП ІНДАСТРІА
Ознака виробникаІмпортний
Країна виробникаФранція
БрендЕНТЕРОЖЕРМІНА
Первинна упаковкафлакон
Форма випускусуспензія
Кількість в упаковці10
Діюча речовинаБацили
Можна дорослимМожна
Можна дітямпо призначенню лікаря
Можна вагітнимМожна
Можна годуючимМожна
Можна алергікамЗ обережністю
Можна діабетикамЗ обережністю
Можна водіямМожна
Спосіб застосуваннявнутрішньо
Взаємодія з їжеюНе має значення
Умови відпускуБез рецепту
Температура зберіганняне вище 30 С
Чутливість до світлаНі

Фармакотерапевтична група. Антидіарейні мікробні препарати.

Показання для застосування. Лікування та профілактика дисбактеріозу кишечнику та пов’язаного з ним ендогенного дисвітамінозу. Допоміжна терапія, спрямована на відновлення нормальної мікрофлори кишечнику, що порушується під час лікування антибіотиками або хіміотерапевтичними препаратами. Гострі та хронічні шлунково-кишкові захворювання у немовлят, пов’язані з інтоксикацією або дисбактеріозом кишечнику та дисвітамінозом.

Спосіб застосування та дози. Вміст флакона приймають без розведення або розводять у воді чи інших напоях (наприклад у молоці, чаї або в апельсиновому соку). Цей лікарський засіб призначений лише для перорального застосування. Не вводити парентерально і не застосовувати іншим способом. Доза для дорослих – 5 мл (1 флакон) на добу. Діти. Препарат можна застосовувати дітям віком від 28 днів. Препарат застосовують немовлятам і дітям у дозі 5 мл (1 флакон) на добу. Термін лікування встановлює лікар залежно від стану пацієнта та перебігу захворювання: лікування та профілактика дисбактеріозу кишечнику та пов’язаного з ним ендогенного дисвітамінозу – 5–7 днів; допоміжна терапія, спрямована на відновлення нормальної мікрофлори кишечнику, що порушується під час лікування антибіотиками або хіміотерапевтичними препаратами – протягом антибіотикотерапії (у середньому 5–10 днів); гострі та хронічні шлунково-кишкові захворювання у немовлят, пов’язані з інтоксикацією або дисбактеріозом кишечнику та дисвітамінозом: гострі – 5–7 днів, хронічні – до 30 днів.

Побічна дія. Розлади з боку шкіри та підшкірних тканин. Частота невідома: реакції гіперчутливості, в тому числі висипання, кропив’янка та ангіоневротичний набряк. Інфекційні та паразитарні захворювання. Частота невідома: бактеріємія (у пацієнтів з ослабленим імунітетом). Повідомлення про підозрювані побічні реакції. Дуже важливо повідомляти про підозрювані побічні реакції, що виникли після реєстрації препарату, оскільки це дає змогу постійно відстежувати співвідношення користь/ризик застосування цього лікарського засобу. Медичних працівників закликають повідомляти про будь-які підозрювані небажані реакції через національну систему фармаконагляду.

Протипоказання. Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин препарату.

Відгуки

ВІДГУКИ ЕНТЕРОЖЕРМІНА ФОРТЕ суспензія оральна по 5мл №10

Відгуків ще немає

Інструкція