Препарати для відновлення мікрофлори кишечника, шлунку
Мікрофлора шлунково-кишкового тракту і її вплив на здоров'я людини
У шлунково-кишковому тракті кожної людини є багато мікроорганізмів, які беруть участь в травному процесі. Їх налічується більше 500 найменувань, в здоровому організмі домінують лакто-і біфідобактерії. Коли кількість домінуючих бактерій зменшується, запускається хвороботворний процес кишечника - дисбактеріоз. До останнього найчастіше призводить порушення мікрофлори, так як флора стає дуже вразливою. Тому якщо гастроентеролог діагностує дана недуга, необхідно вживати заходів для її відновлення і підтримки.
Існує безліч симптомів і ознак порушення бактеріального балансу: запор, діарея, відрижка, печія, запах з рота, поява неприємного присмаку під час або після їди, метеоризм, сухість шкіри, прояв алергічних реакцій, стомлюваність, порушення сну, інше. Дана симптоматика супроводжується більш серйозними проблемами, пов'язаними з порушенням функцій бактерій, за які вони відповідають.
При появі будь-яких скарг, слід негайно звертатися до фахівця, щоб той прописав недорогий засіб для відновлення мікрофлори кишечника, лікарські препарати з групи пробіотиків (пребіотик, пробіотик), ціни на які в аптеці залежать від виробника, форми випуску («живі» бактерії випускаються в ампулах, капсулах, порошку, таблетках), але ефект в пробіотичних препаратах один: відновити, нормалізувати дорослим і дітям флору, налагодити і поліпшити травлення ШКТ, тому цілком реально купити недорого бюджетні відновлюючі мікроорганізми, що випускаються фармацевтичними компаніями в ліках.
Найбільш популярні причини розладу бактеріального балансу
Забезпечення організму поживними речовинами, регулювання перистальтики кишечника, підтримування іонного балансу і імунітету всього організму - головна функціональність нормальної кишкової флори. Причин для порушення даних функцій може бути безліч:
- тривалий прийом антибіотиків, гормонів;
- хірургічні операції;
- незбалансований раціон харчування;
- інфекції шлунково-кишкового тракту;
- постійні стреси, недосипання;
- порушення обміну речовин;
- захворювання ендокринної системи.
До збоїв в системі організму може привести навіть звичайна подорож, а саме відвідування країни з іншим кліматом. Нерідко негативно на флору впливає вживання певних продуктів: солодкого, мучного, фаст-фудів. Розмноженню дріжджових грибків сприяють тривалі монодієти, вживання алкоголю, куріння.
Детальніше про корисні про- і пребіотики
Пробіотик є комплексом бактерій, здатних значно як посилити, так і поліпшити життя кожної людини. Антибіотики істотно порушують мікрофлору, проте множинні хвороби неможливо вилікувати, не застосовуючи їх. Головне - зважувати плюси і мінуси застосування, дотримуючись рекомендації фахівця. У свою чергу пробіотики, пребіотики (сімбіотики, турбіотики) здатні відрегулювати бактеріологічний дисбаланс. Перші, потрапляючи в кишечник, позитивно впливають на процес роботи шлунково-кишкового тракту і всього організму. Функція пребіотиків - допомагати виживати їм, тому при вживанні даних бактерій в їжу, вони не всмоктуються і не переробляються, а доходять до потрібної мети, щоб ферментуватися. Дане поєднання називається симбіотиком. Препарат відновлює, а не посилює, про це необхідно знати всім, адже не дарма bios переводитися, як жити.
Ключові методи створення нормального травного середовища
Організм кожної людини еволюціонує і пристосовується до певних умов. Динамічний спосіб життя, проживання у великих містах значно вплинули на розвиток захворювань, в тому числі і дисбактеріозу. Запор, діарея, зниження маси тіла, інші розлади травлення - часті скарги пацієнтів. Саме тому щоденний раціон повинен полягати в прийомі їжі, що містить природні мікроорганізми.
Корисні пробіотичні ліки, які нормалізують роботу в кишечнику і відновлюють кишкову флору дорослих, дітей можна придбати в аптеках України, тому для поліпшення, відновлення, нормалізації, підтримки мікрофлори шлунка, всього шлунково-кишкового тракту іноді досить ознайомитися з пробіотиками, пребіотики, вивчивши склад, список, форму випуску препарату з «живими» бактеріями, що містять біфідо-і лактобактерії - краплі, таблетки, суспензії, капсули, сироп, від чого буде варіюватися ціна.
Коли не слід відкладати відвідування фахівця?
Неприємні відчуття, пов'язані зі збоєм роботи шлунково-кишкового тракту, можуть проявлятися по-різному, в деяких випадках вони негативно позначаються на якості життя. Тривалі розлади, запори, наявність неперетравленої їжі при дефекації, зниження артеріального тиску, постійне відчуття втоми, спазми, болі, блювота - ті причини, коли слід невідкладно відвідати кабінет гастроентеролога. Діагностика проходить в кілька етапів:
- спілкування з пацієнтом;
- фізикальний огляд;
- здача лабораторних аналізів.
Тільки після повного обстеження лікар призначає лікування: комплекс симбіотиків два в одному (пробіотик плюс пребіотик), недорогий препарат з одним типом бактерій, відновлює стінки кишечника, таблетки-мікробіотики, що поліпшують і нормалізують бактеріальні дисбаланс, вартість яких завжди відповідає ефективності.
Лікувальний комплекс завжди включає також профілактику дисбактеріозу. Кращим профілактичним методом є дієта, а саме вживання продуктів, що містять природні кишкові мікроорганізми: деякі сорти хлібобулочних виробів, каші, кисломолочні продукти. У деяких випадках потрібно тимчасово виключити бобові, молоко, вуглеводи, що порекомендує фахівець після проведеної діагностики.
Відновлення нормальної мікрофлори кишечника з онлайн-аптекою «Зі»
Якщо необхідна нормалізація мікрофлори кишечника, онлайн-аптека «Зі» (Україна) є чудовою нагодою купити відновлюючі ліки з корисними бактеріями, переглянувши перелік препаратів та вибравши недорогі засоби, головна функція яких - це нормалізація флори, створення ідеального бактеріального балансу прибіотиків в організмі. Каталог сайту включає Йогурт-капсули, Лінекс, Лактовіт, Хілак Форте, Нормагут, Ентерожерміна, Ентерол. Крім основного призначення, дані добавки допомагають впоратися з низкою інших проблем. Їх застосовують при лікуванні бактеріальних інфекцій, алергічних реакцій, анемії, а також при ускладненнях вагітності, інших недугах. Існує також окрема серія для дітей, відповідно до вікової категорії. В нашому каталозі також представлені бактерицидні лампи, глюкометри, тонометри та інша медтехніка. Більш детальну інформацію можна отримати, зв'язавшись з нашими фахівцями.
Ми відправляємо замовлення в будь-який регіон країни. Також наші аптеки розташовані в багатьох областях, що дозволяє купувати товари для здоров'я, самостійно відвідуючи їх. Сервіс «Зі» створений з турботою про кожного жителя України!