0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU
Каталог товарів

Кварцові лампи

Опромінювач Kvartsiko (Квартіско) Кварц-125
Опромінювач Kvartsiko (Квартіско) Кварц-125 ФОП ЛАТИШЕВ О.Ю.
Докладніше
Опромінювач Kvartsiko (Квартіско) Кварц-125-1
Опромінювач Kvartsiko (Квартіско) Кварц-125-1 ФОП ЛАТИШЕВ О.Ю.
Докладніше
Опромінювач Kvartsiko (Квартіско) Кварц-240
Опромінювач Kvartsiko (Квартіско) Кварц-240 ФОП ЛАТИШЕВ О.Ю.
Докладніше
Опромінювач бактерицидний BactoSfera (Бактосфера) 360 U36 RC-Timer White
Опромінювач бактерицидний BactoSfera (Бактосфера) 360 U36 RC-Timer White БАКТОСФЕРА
Докладніше
Опромінювач бактерицидний BactoSfera OBB 25P Metal Eco 100%
Опромінювач бактерицидний BactoSfera OBB 25P Metal Eco 100% БАКТОСФЕРА
Докладніше
Прилад бактирицидної дії Новатор УФИТ-СМ "Сонечко" Бебі
Прилад бактирицидної дії Новатор УФИТ-СМ "Сонечко" Бебі НОВАТОР
Докладніше
Прилад бактирицидної дії Новатор УФИТ-СМ "Сонечко" Максі
Прилад бактирицидної дії Новатор УФИТ-СМ "Сонечко" Максі НОВАТОР
Докладніше
Прилад Уфіт-СМ Юні
Прилад Уфіт-СМ Юні НОВАТОР
Докладніше
Синя лампа Kvartsiko (Квартсіко) Кварц ІК СЛ Н настільна
Синя лампа Kvartsiko (Квартсіко) Кварц ІК СЛ Н настільна ФОП ЛАТИШЕВ О.Ю.
Докладніше
Синя лампа Kvartsiko (Квартсіко) Кварц ІК СЛ Р ручна
Синя лампа Kvartsiko (Квартсіко) Кварц ІК СЛ Р ручна ФОП ЛАТИШЕВ О.Ю.
Докладніше
Стерилізатор дезінфектор портативний  ультрафіолетовий UV-C MedLed (2 лампи)
Стерилізатор дезінфектор портативний ультрафіолетовий UV-C MedLed (2 лампи) ФОП ДИРЕНКО А.П.
Докладніше
Стерилізатор дезінфектор портативний  ультрафіолетовий UV-C мах MedLed (18 ламп)
Стерилізатор дезінфектор портативний ультрафіолетовий UV-C мах MedLed (18 ламп) ФОП ДИРЕНКО А.П.
Докладніше
Тубус-кварц BactoSfera (БактоСфера) Sun Universal
Тубус-кварц BactoSfera (БактоСфера) Sun Universal БАКТОСФЕРА
Докладніше
Червона лампа Kvartsiko (Квартсіко) Кварц ІК-КР Н настільна
Червона лампа Kvartsiko (Квартсіко) Кварц ІК-КР Н настільна ФОП ЛАТИШЕВ О.Ю.
Докладніше
Червона лампа Kvartsiko (Квартсіко) Кварц ІК-КР Р ручна
Червона лампа Kvartsiko (Квартсіко) Кварц ІК-КР Р ручна ФОП ЛАТИШЕВ О.Ю.
Докладніше

Купити кварцову лампу в аптеці «3і» (Україна) - медобладнання для знезараження приміщень

В умовах пандемії важливо дотримуватися гігієни, створювати антимікробний простір не тільки в лікарнях, дитячих та дошкільних закладах, але і в домашніх умовах. Для цього потрібно регулярно кварцувати приміщення з використанням бактерицидної (ультрафіолетової, кварцової) медичної лампи, яку пропонує купити в Києві, Харкові, Дніпрі, Запоріжжя мережа аптек «3і». Наша аптека надає послуги представникам всіх регіонів України, зацікавленим в тому, щоб на вигідних умовах, за демократичною ціною купити з доставкою в Київ, Харків бактерицидну лампу для кварцування. Медична кварцувальна лампа коштує недорого, але в залежності від потужності та інших параметрів, дозволяє очистити простір від бактерій, створити антибактеріальну ауру.

Кварцова лампочка - різновиди

Кварцовий апарат (прилад) - медобладнання, що дозволяє провести вдома кварцування не тільки повітря, а й води, людини. Кварцування в кімнаті виконується за допомогою УФ-променів кварцової (УФО, бак) лампи - антибактеріальну лампочку доступно купити за прийнятною вартістю в побутовому виконанні. Ультрафіолетові антибактеріальні (антибактерицидні) лампи для дезінфекції діляться на дві категорії:

  • озонові - повинні застосовуватися в приміщеннях, де немає людей і рослин, при попаданні випромінювання на шкіру провокують опіки. Максимально ефективні при обробці простору з максимально можливим вмістом бактерій в повітрі;
  • безозонову - на відміну від першого типу, це пристрої закритого формату, при виготовленні використовується увіолеве скло. Модель підходить для обробки приміщень, де присутні люди, домашні вихованці, рослини. Але вони не настільки ефективні як озонові аналоги, скорочують чисельність мікробів в просторі, але не знищують їх повністю.

Ці характеристики приладів потрібно враховувати, приймаючи остаточне рішення "куплю кварц для дезінфекції квартири або окремої кімнати". Доцільно звернути увагу на технічні параметри, розміри та інші характеристики приладу.

Як користуватися?

Проводити дезінфікуючі заходи в житловому приміщенні необхідно якісно і своєчасно, якщо бажаєте досягти ідеального результату. Перед процедурою потрібно подбати про відсутність пилу на меблях, побутових приладах, підлозі. Пил перешкодить проникненню УФ-променів до поверхні, що виключає її якісне опромінення. Відповідно, мікроби, які скупчилися, так і залишаться на меблях і інших поверхнях.

Рекомендований алгоритм проведення процедури:

  • розмістити прилад на столі, повісити на стіну або поставити на підлогу (в залежності від розмірів і інших характеристик);
  • звільнити приміщення від людей, тварин, птахів і рослин;
  • включити прилад і залишити кімнату на 40 хвилин;
  • після закінчення рекомендованого часу вимкнути пристрій і дати охолонути йому протягом 20 хвилин.

Обов'язково вивчіть рекомендації виробника, прочитайте інструкцію з використання. Не нехтуйте рекомендаціями виробника, дотримуйтесь правил експлуатації медтехніки в приміщеннях домашнього або офісного типу. Аналогічні поради дають експерти і по застосуванню бак пристроїв в школах і дошкільних установах - можуть бути нюанси відповідно до особливостей приладу.

Де можна купити бактерицидну (кварцову, кварц) лампу для кварцування?

Для кварцування побутових і громадських просторів ультрафіолетову (кварцевальную, кварц), кільцеву лампу купити недорого з доставкою в Київ, по Україні пропонує інтернет-аптека «3і».  Медтехніка, яку ми реалізуємо протягом тривалого періоду часу (більше 25 років), надійна і довговічна, сині кварцові світильники, лампи виготовлені відповідно до технологічного процесу, тому витримують значні робочі навантаження. Всі ртутні кварцові (бактерицидні) опромінювачі, які можна купити в аптеках і на нашому сайті, відповідають міжнародним стандартам, а оперативна доставка в Дніпро, Київ (Україна) дозволить негайно приступити до обробки кімнати. Також у нас ви можете замовити соляні лампи.

Наші постійні клієнти не шукають, де можна дешево купити кварцову лампу, де вигідно продається синя побутова, бактеріальна (антибактеріальна) кварцлампа для кварцування просторого і невеликого приміщення. Вони знають - кращі ціни в Україні на медичні кварцувальні (кварцові, кварц) лампи, бактерицидний опромінювач в нашій аптечній мережі, ми пропонуємо купити недорого корисні товари для домашнього та офісного використання.

Щоб дізнатися скільки коштує кварцова (бактерицидна, ультрафіолетова) лампа, яку часто покупці називають "кварцлампа", знайдіть в каталозі товарної позиції, яка підходить за інтенсивністю та іншими критеріями. Детально вивчіть опис товару, адже при виборі оптимального рішення не стільки важлива ціна, скільки функціональність приладу, чого можна домогтися за допомогою кварцу на території обробки. Якщо замовити кварцову лампу, враховуючи тільки вартість, не завжди можна досягти бажаного результату.

Чому клієнти обирають наші послуги?

Перші партії медобладнання наша компанія поставила на український ринок в 1992 році. Це було лабораторне обладнання для клінічних досліджень в дитячій обласній лікарні Львова та відомчому медичному закладі залізниці. Сьогодні ми реалізуємо медтехніку, лікарські препарати, медичні товари різного призначення комерційним структурам і приватним особам. Активно співпрацюємо з лікувально-профілактичними установами для дітей і дорослих, поставляючи якісні товари по всій Україні.

Наша аптечна мережа складається з 300 аптек, розташованих в Закарпатті, на Волині, в Києві, Житомирі та інших регіонах країни. Організувавши онлайн-продажу медтоварів, пропонуємо доставку вигідним для клієнта способом. Доступний самовивіз з аптек за попереднім замовленням, доставка товарів (НЕ лікарських препаратів) Новою Поштою і Укрпоштою. Тарифікація послуг залежить від обсягу вантажу і відстані між пунктами відправлення та доставки. Нова Пошта доставляє покупки швидше, її сервіс в пріоритеті у наших постійних покупців. Співробітники логістичної компанії дбайливо ставляться до посилок, тому товар будь-якого формату буде доставлений кінцевому споживачеві в цілості й збереженості.

Якої стратегії дотримуємося при роботі з клієнтами?

Головний об'єкт нашої уваги - клієнт. Протягом 25 років спільними зусиллями ми створювали позитивну репутацію, якою дорожимо, і не маємо наміру її втратити. Працюємо завжди чесно і прозоро з покупцем, незалежно від обсягу замовлених товарів, підписаних контрактів на поставку інноваційного обладнання. Не маємо наміру нести репутаційні ризики, тому дотримуємося букви закону, не порушуємо українське та міжнародне законодавство. Постійно розвиваємося і вдосконалюємо сервісне обслуговування, пропонуючи медцентру і клінікам нові послуги, укладаючи нові контракти.

Якщо ваша мета - знайти в нашій особі надійного постачальника якісних медичних товарів - одягу та засобів індивідуального захисту, приладів для вимірювання тиску і спеціального, вузькопрофільного обладнання, іншого, нам з вами по дорозі. Компанія «3і» на довгі роки стане надійним постачальником, який ніколи не зриває термінів доставки обладнання з-за кордону (Німеччина, інші країни Європи), завжди дотримується попередніх домовленостей. Ми цінуємо вашу увагу до нашого бізнесу, і готові до тривалого, плідного співробітництва.

За рейтингом
За назвою А-Я
За назвою Я-А
Від дешевих до дорогих
Від дорогих до дешевих
12
20
50
100