0 800 50 95 95
Каталог товарів

Прилади для очищення повітря парами солі

Сольова лампа являє собою невеликий пристрій, що складається з кристала солі і нагрівального елементу. Як правило, в якості нагрівача використовується звичайна лампочка, яка одночасно підсвічує кристалізовану сіль. Такий прилад буде мати гарний вигляд у будь-якому інтер'єрі і заспокоювати своїм м'яким, теплим світлом. Але в першу чергу соляна лампа - це корисний пристрій для очищення повітря. Під час нагрівання кристала солі в повітря виділяються негативно заряджені з'єднання йоду, цинку, селену та інших мікроелементів. Вони наповнюють приміщення корисними парами, які зміцнюють імунітет, а також усувають бактерії і різні сторонні молекули, що містяться в повітрі. Також для захисту будинку або квартири можна придбати у нас в аптеці кварцові лампи.

 

Одні з найкращих кристалів для соляних ламп поставляє Україна. Залежно від кількості домішок мікроелементів кристали солі можуть бути пофарбовані в рожевий, рудий, жовтий, білий, сірий або зелений відтінок. Щоб недорого купити соляний нічник, вам не доведеться довго шукати підходящий магазин з хорошим асортиментом ламп, досить звернутися в інтернет-аптеку «Зi», де ви зможете вибрати сольовий світильник за вигідною ціною і оформити доставку замовлення в такі міста, як Одеса, Харків, Київ, Запоріжжя, Миколаїв, Черкаси, Дніпро і по всій Україні.

Способи підключення приладів

Сольові світильники працюють від електроенергії і можуть оснащуватися:

  • вилкою;
  • роз'ємом USB.

У першому випадку прилади включаються в стаціонарну розетку. Підключення до електромережі з великою напругою дозволяє світильникові працювати з максимальною ефективністю. Лампочки, оснащені USB-роз'ємами, працюють від набагато меншої напруги і можуть підключатися до портативних акумуляторів або ноутбуків. Такі пристрої займають вкрай мало місця, підходять для частих перевезень, але не здатні очистити велику кімнату. Якщо вам знадобиться допомога у виборі підходящої моделі, зателефонуйте за телефоном, вказаним у верхній частині сторінки. Досвідчені провізори мережі аптек «Зi» докладно розкажуть про переваги різних моделей світильників, представлених в асортименті, і допоможуть вибрати оптимальну сольову ламу з урахуванням площі приміщення.

Вибір відповідної моделі зі зручною доставкою

Вибираючи соляний світильник в магазині або онлайн, багато покупців в першу чергу цікавляться, скільки коштує лампа в гривнях (грн) і приймають остаточне рішення про покупку з урахуванням ціни різних моделей. Вартість соляної лампи буде залежати від якості і розмірів кристала. Великі кристали солі здатні швидко очистити приміщення з великою площею, але ціна таких приладів буде дуже високою. Тому якщо ви плануєте використовувати соляну лампу в маленькій кімнаті, немає сенсу переплачувати за її розміри і потужність.

Якщо ви вирішили для себе: "Куплю соляний світильник з доставкою по Києву або по всій країні", зробіть замовлення на нашому сайті та виберіть доставку ламп в одну з аптек мережі «Зi» або на пункт видачі транспортної компанії. Співробітники аптечної мережі ретельно упакують ваше замовлення і відправлять його в найкоротші терміни. Доставка через транспортну компанію в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та по всій країні доступна тільки для тих товарів, які не відносяться до медикаментів. Соляні лампи якраз підходять під категорію немедичних засобів і тому ви зможете легко замовити вподобану модель і забрати її на найближчому пункті видачі в вашому місті.

За назвою А-Я
За назвою Я-А
Від дешевих до дорогих
Від дорогих до дешевих
12
20
50
100