0 800 50 95 95

Тести для визначення вагітності та овуляції

Тести на вагітність: види, особливості

Вагітність - одна з найважливіших подій в житті жінки, і про її настання хочеться дізнатися якомога раніше. Ще пару десятків років тому підтвердити "цікаве положення" можна було тільки на терміні в 2-3 місяці. Сьогодні це можна зробити за допомогою спеціального засобу - тесту, що визначає вагітність, який починаючи з першого дня затримки, буквально відразу після зачаття покаже, що жінка вагітна.

Принцип роботи пристрою полягає в виявленні гормону ХГЧ. Дана речовина - хоріонічний гонадотропін (крім тієї кількості, що вже є в організмі - до 5 мМО/мл) починає активно виробляти вже на 6-й день запліднення оболонка ембріона. Тому наявність гормону, що перевищує кількість в нормі - вірна ознака того, що жінка стане мамою. Потрібно відзначити, що на зазначену норму тести не реагують.

Популярними для домашнього застосування є два види тестів: струменевий і тест-смужки. Вони відрізняються різним рівнем чутливості до гормону і способом застосування. Струменевий тест не вимагає збору сечі, його, згідно з назвою, підставляють під струмінь сечі і очікують результат. Смужку потрібно опустити в ємність з сечею стороною, зазначеної в інструкції до засобу, і також кілька хвилин почекати. Якщо тест на вагітність показує дві смужки (зазвичай вони червоного кольору), значить, жінка вагітна.

Середня вартість тесту на вагітність в мережі "3i", асортимент і середня ціна в аптеках України

Аптечна мережа «3i» пропонує широкий асортимент засобів для визначення вагітності та овуляції. В електронному каталозі є такі моделі:

  • Ultra - підвищена чутливість (10 мМО / мл);
  • I-Test Plus - бюджетний варіант (25 мМО / мл);
  • Express Test - висока чутливість (10 мМО / мл);
  • HomeTest (струменевий) - для ранньої діагностики.

Ці та інші варіанти тест-смужки для визначення вагітності або струменевий варіант ви можете замовити онлайн і купити в нашій інтернет-аптеці, ціни на них досить демократичні. Тест (смужка, струменевий) на вагітність з підвищеною чутливістю на перший день затримки визначить зачаття.

Застосувати тест для визначення вашого стану можна в будь-який час доби, але найвища концентрація гормону ХГЧ вранці, відразу після сну. Перед процедурою не рекомендується вживати алкоголь, сечогінні засоби, так як це може спотворити результати аналізу. Якщо після проведення перевірки на тесті не з'явилося жодної смуги, можливо, у вас бракований засіб. Багато жінок в очікуванні вагітності поспішають з аналізом: "Не захищений статевий акт був - значить, все, куплю тест». На ранніх стадіях результат може бути негативним, краще почекати 7-10 днів після передбачуваного запліднення і застосувати ультрачутливий засіб.

Мережа аптек «3i»: ми дбаємо про здоров'я українців

Свою діяльність з надання фармацевтичних послуг населенню ми почали в 1993 році. Сьогодні наша мережа нараховує 300 аптечних закладів в 10 областях України. У нашому асортименті представлені лікарські засоби, харчові добавки та вітаміни, засоби гігієни та краси, товари для вагітних, дітей та мам, діагностична та інша медична техніка; ціна пропонованих товарів - демократична. Ми регулярно поповнюємо асортимент, відстежуємо нові, кращі ліки і товари від вітчизняних і зарубіжних виробників. Власний логістичний відділ і автопарк дозволяють нам доставляти продукцію максимально оперативно.

Кожен наш клієнт може звернутися в службу підтримки в будь-який час доби, онлайн-аптека працює 24/7. Тут ви можете дізнатися всю інформацію про той чи інший товар, про його наявність, аспекти замовлення і доставки, ознайомитися з інструкцією. В нашій мережі діє дисконтна програма, є спеціальні пропозиції зі знижкою.