0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU
Каталог товарів

Спіралі внутрішньоматкові

Внутрішньоматкові спіралі

Питання контрацепції було і залишається актуальним як для чоловіків, так і для жінок. Дане питання викликає масу дискусій на тему того, які ж контрацептиви є найбільш ефективними і безпечними, а також про те, хто саме повинен їх використовувати - чоловік чи жінка. На ринку сучасних засобів існує маса рішень, тому знайти підходящий варіант зможе кожен.

В якості контрацепції можна використовувати класичні презервативи, однак одним із найбільш популярних різновидів жіночих контрацептивів, які пропонує сучасна гінекологія, є гінекологічна внутрішньоматкова спіраль. Вона встановлюється досить швидко і без необхідності хірургічного втручання, проте вимагає професіоналізму лікаря. Тому для того, щоб поставити протизаплідну спіраль в матку, необхідно звертатися в гінекологію, ціна послуги при цьому цілком лояльна.

Якщо вам потрібна внутрішньоматкова вагінальна спіраль (ВМС) або інші жіночі гінекологічні контрацептиви, а також інші засоби контрацепції, які дозволять уникнути небажаної вагітності та підходять для молодих дівчат і дорослих жінок, купити їх за вигідною ціною ви зможете в Аптеці 3і, вартість залежить від виробника .

Що ми пропонуємо?

У даному розділі представлені протизаплідні спіралі для установки в матці, це найбільш ефективна жіноча контрацепція, яка здатна з високим ступенем ймовірності захистити жінку від небажаної вагітності. Однак при виборі внутрішньоматкової спіралі варто врахувати, що вона не здатна захистити від венеричних, а також інших захворювань, які передаються статевим шляхом. Протизаплідна маткова спіраль - це підходящий варіант для випадків, коли ви повністю впевнені у своєму партнері; ціна самої конструкції невелика, вартість її установки необхідно уточнювати у вашого гінеколога.

Перевагою вибору даного виду контрацепції є:

  • висока ефективність - завдяки тому, що дана конструкція встановлюється всередину матки і перешкоджає проходженню сперматозоїдів, а також знижує їх активність, результативність такого методу становить не менше 98%;
  • простота процедури - внутрішньоматкову спіраль зможе встановити будь-який кваліфікований гінеколог, вам не потрібно шукати спеціалізовану клініку;
  • безпека - маткові спіралі є справжнім порятунком для жінок, які мають алергію на латекс або інші компоненти, з яких виготовлені презервативи.

Перед покупкою даного контрацептиву ми рекомендуємо проконсультуватися з вашим гінекологом, а також пройти необхідні обстеження і здати ряд аналізів. Це дозволить не тільки забезпечити надійний захист від небажаної вагітності, але і не нашкодити вашому здоров'ю. У разі, якщо ви вагітні, у вас виявлені інфекційні або інші захворювання, від проведення даної процедури доведеться відмовитися.

Де можна купити протизаплідну спіраль?

Якщо вам потрібна спіраль або інші контрацептиви, замовити все необхідне ви зможете в Аптеці 3і. У нас представлений великий вибір оригінальної продукції відмінної якості, яка має ліцензію та всі необхідні дозволи. У свою чергу, ми гарантуємо дотримання всіх правил зберігання та перевезення товарів, а також стежимо за актуальністю термінів придатності.

Аптека 3і - це завжди відмінний сервіс та вигідні ціни. Якщо вам необхідна допомога у виборі препарату або оформленні замовлення, наші співробітники завжди професійно дадуть відповіді на всі ваші запитання. Ми працюємо в десяти областях України, точна карта доступна на сайті.

За рейтингом
За назвою А-Я
За назвою Я-А
Від дешевих до дорогих
Від дорогих до дешевих
12
20
50
100