0 800 50 95 95

КЕТОТИФЕН СОФАРМА таблетки по 1мг №30

Софарма АТ
КЕТОТИФЕН СОФАРМА таблетки по 1мг №30-0
Кількість
Ціна від: 25.79 грн.
Доставка
Самовивіз
В наявності у 144 аптеках
Наявність в аптеках
Основна інформація
Відгуки
Інструкція
Наявність в аптеках
Місто
Кількість
Основна інформація
Діючи речовини кетотифену гідрофумарат
Кількість в упаковці 30
Форма випуску таблетки
Кому можна
Дітям з 3 років
Дорослим можна
Водіям з обережністю
Алергіки з обережністю
Вагітним не можна
Діабетики з обережністю
Годуючі мами не можна

Фармакотерапевтична група. Антигістамінні засоби для системного застосування.

Показання для застосування. Як додатковий засіб при тривалому лікуванні атопічної бронхіальної астми. При симптоматичному лікуванні алергічних станів, включаючи алергічний риніт і кон’юнктивіт.

Спосіб застосування та дози. Таблетки приймають внутрішньо під час їжі, запиваючи водою. Дозування: Дорослі: по 1 таблетці (1 мг) 2 рази на день, вранці та ввечері, під час їжі. Для пацієнтів, у яких спостерігається значний седативний ефект, рекомендується повільне підвищення дози протягом першого тижня, починаючи з 0,5 мг ввечері перед сном до поступового досягнення терапевтичної дози. Діти, старше 3 років: по 1 таблетці (1 мг) 2 рази на день, вранці та ввечері, під час їжі. Діти віком від 6 місяців до 3 років: препарат у формі таблеток не призначають дітям до 3-річного віку. Рекомендується лікування кетотифен сиропом.

Побічна дія. Під час лікування кетотифеном можливе виникнення таких побічних реакцій: найчастіше – сонливість, сухість у роті, запаморочення, відчуття стомлюваності, нудота, блювання, біль у животі, констипація, які звичайно спонтанно зникають під час лікування. Можливе збільшення ваги через підвищення апетиту. Зрідка спостерігаються: підвищена чутливість, симптоми збудження, роздратованість, безсоння і неспокій, судоми, особливо у дітей. Дуже рідко: цистит, темна сеча, гепатит, підвищення показників рівня ферментів печінки, жовтяниця. У поодиноких випадках повідомляється про складні реакції шкіри – мультиформна еритема, синдром Стівенса-Джонсона.

Протипоказання. Підвищена чутливість до діючої або допоміжних речовин препарату. Перший триместр вагітності, період годування груддю.

Відгуки

ВІДГУКИ КЕТОТИФЕН СОФАРМА таблетки по 1мг №30

Відгуків ще немає

Інструкція