0 800 50 95 95

Препарати від алергії

Людський організм влаштований вкрай складно, при цьому однією з найбільш маловивчених систем тіла є імунітет. В оптимальних умовах імунна система безперервно аналізує різні впливу навколишнього середовища і при необхідності запускає процеси вироблення антитіл. Вони захищають організм від патогенних мікроорганізмів, токсинів і інших небезпечних факторів. Але іноді імунна система може зреагувати некоректно або занадто гостро на якійсь із зовнішніх подразників. В такому випадку в тілі людини у великих кількостях почне вироблятися гістамін, який є причиною безлічі алергій.

Алергія - це неправильна реакція імунітету на якийсь із подразників. Найбільш частими факторами, що провокують вироблення гістаміну, є контакти з пилком рослин, вовною тварин, цитрусовими фруктами, горіхами, компонентами миючих і косметичних засобів. Реакція завжди індивідуальна і залежить від особливостей імунної системи конкретної людини.

Симптоми також сильно відрізняються в залежності від провокуючого фактора. До найпоширеніших симптомів алергії відносяться підвищена сльозотеча, набряк слизових носа, почервоніння очей, висипи на шкірі. Приємного мало, а в особливо важких випадках може наступати задуха і поява шкірних пухирів. Щоб прибрати ці симптоми, вам знадобляться спеціальні лікарські протиалергічні антигістамінні медикаменти.

Класифікація препаратів

Препарат від алергії може бути представлений в форматі:

  • сорбенту для поглинання алергенів;
  • таблеток або капсул для прийому всередину;
  • уколів для внутрішньом'язового введення;
  • назальних спреїв.

На сайті аптечної мережі «Зi» ви знайдете список недорогих і простих протиалергічних медичних препаратів, потужних лікарських таблеток при алергії для дорослих і дітей, а також зможете недорого замовити протиалергічні ліки з доставкою в найближчу аптеку і купити антигістамінний засіб після того, як провізори порадять вам найбільш ефективний по тривалості курс прийому медикаментів проти конкретних алергічних симптомів. Якщо вам потрібна таблетка або будь-який інший протиалергічний засіб для дитини, уточніть це, так як навіть найпростіші препарати для дорослих можуть надавати занадто потужний вплив на дітей.

Що таке покоління препаратів?

Ціна препаратів від вироблення гістаміну залежить від їх покоління. Найдорожчі відносяться до першого покоління, але вони показують низьку ефективність і мають багато побічних симптомів. До недорогої, але дієвої категорії відносяться препарати другого і третього покоління. Друге покоління не викликає звикання і має тривалий ефект. Третє покоління коштує трохи дорожче, але підходить для прийому в будь-якому віці, не викликає сонливості і швидко прибирає неприємний алергічний стан. Найдорожчі препарати відносяться до четвертого покоління. Вони мають максимально виражений антигістамінний ефект і практично не надають негативних побічних дій.

У мережі аптек «Зi» ви зможете придбати засоби від алергії по будь-якій ціні, включаючи дорогі таблетки останнього покоління і бюджетні дієві антиалергенні ліки другого або третього покоління. Зверніться до наших консультантів з проханням: «Порадьте ефективні медичні препарати проти вироблення гістаміну» і назвіть ціни, які вас найбільше влаштують, щоб провізори підібрали відповідні недорогі ліки дорослим або дітям.