0 800 50 95 95

КЛАРИТИН таблетки по 10 мг №10

Байєр Біттерфельд ГмбХ
КЛАРИТИН таблетки по 10 мг №10-0
Кількість
Ціна від: 79.09 грн.
Доставка
Самовивіз
В наявності у 186 аптеках
Наявність в аптеках
Основна інформація
Відгуки
Інструкція
Наявність в аптеках
Місто
Кількість
Основна інформація
Діючи речовини лоратадин
Кількість в упаковці 10
Форма випуску таблетки
Кому можна
Дітям з 2 років
Дорослим можна
Водіям з обережністю
Алергіки можна
Вагітним не можна
Діабетики можна
Годуючі мами не можна

Фармакотерапевтична група. Антигістамінний засіб для системного застосування.

Показання для застосування. Сезонний (поліноз) та цілорічний алергічний риніт й алергічний кон’юнктивіт – усунення симптомів, пов’язаних з цими захворюваннями – чхання, свербіж слизової оболонки носа, ринореї, відчуття печіння та свербежу в очах, сльозотечі. Хронічна ідиопатична кропив’янка. Шкірні захворювання алергічного походження.

Спосіб застосування та дози. Дорослі та діти з 12 років і старше: 10 мг (1 таблетка) 1 раз на добу. Діти з 2 до 12 років: з масою тіла > 30 кг – 10мг (1 таблетка) 1 раз на добу, з масою тіла ≤ 30 кг - 5 мг (½ таблетки)1 раз на добу. Діти з 1 до 2 років: 2,5 мг (¼ таблетки) кларитину 1 раз на добу.

Побічна дія. Частота появи небажаних явищ при застосуванні Кларитину приблизно така ж, як і при застосуванні плацебо. Відзначались такі небажані явища, як утома, головний біль, сонливість, сухість у роті, гастроінтестинальні розлади (нудота, гастрит), алергічний висип. Підчас досліджень спостерігались поодинокі випадки алопеції, анафілаксії, порушення печінкових функцій, тахікардії та відчуття серцебиття.

Протипоказання. Кларитин протипоказаний пацієнтам, які мають підвищену чутливість або ідіосинкразію до будь-яких з його компонентів.

Відгуки

ВІДГУКИ КЛАРИТИН таблетки по 10 мг №10

Відгуків ще немає

Інструкція