0 800 50 95 95

НАЗОФАН спрей назальний суспензія 50 мкг/дозу по 120 доз

Тева Чех Індастріз с.р.о
НАЗОФАН спрей назальний суспензія 50 мкг/дозу по 120 доз-0
Кількість
Ціна від: 573.77 грн.
Доставка
Самовивіз
В наявності у 3 аптеках
Наявність в аптеках
Основна інформація
Відгуки
Інструкція
Наявність в аптеках
Місто
Кількість
Основна інформація
Діючи речовини флутиказону пропіонат
Кількість в упаковці 120
Форма випуску спрей
Кому можна
Дітям з 4 років
Дорослим можна
Водіям можна
Алергіки можна
Вагітним По призначенню лікаря
Діабетики можна
Годуючі мами По призначенню лікаря

Фармакотерапевтична група. Проти набрякові засоби для місцевого застосування при захворюваннях порожнини носа. Кортикостероїди.

Показання для застосування. Профілактика та лікування сезонних алергічних ринітів (включаючи сінну гарячку) і цілорічних алергічних ринітів.

Спосіб застосування та дози. Назофан призначений лише для назального застосування. Перед першим застосуванням Назофан необхідно привести до готовності, натискаючи та відпускаючи насос 6 разів. Якщо спрей не застосовувався протягом 7 днів, його приводять до готовності, натискаючи та відпускаючи насос достатню кількість разів до появи рясного розпилювання.

Дорослі та діти старше 12 років. Рекомендована доза – два зрошення у кожну ніздрю один раз на добу (200 мкг), бажано вранці. В окремих випадках доза може становити два зрошення у кожну ніздрю два рази на добу (400 мкг). Після досягнення терапевтичного ефекту можливе застосування підтримуючої дози - одне зрошення у кожну ніздрю один раз на добу (100 мкг). Якщо симптоми захворювання з’являться знову, доза може бути відповідно збільшена. Максимальна добова доза не повинна перевищувати чотирьох зрошень у кожну ніздрю (400 мкг). Слід використовувати мінімальну дозу, достатню для отримання терапевтичного ефекту.

Літні пацієнти. Застосовується звичайне дозування для дорослих.

Діти віком від 4 до 12 років. Рекомендована доза - одне зрошення у кожну ніздрю один раз на добу (100 мкг), бажано вранці. В окремих випадках доза може становити одне зрошення у кожну ніздрю два рази на добу (200 мкг). Максимальна добова доза не повинна перевищувати двох зрошень у кожну ніздрю (200 мкг). Слід застосовувати мінімальну дозу, достатню для ефективного контролю над симптомами.

Для досягнення найкращого терапевтичного ефекту слід застосовувати препарат регулярно. Відсутність негайного ефекту пояснюється тим, що максимальне полегшення може бути досягнуто не раніше, ніж через 3 – 4 дні від початку лікування. Препарат можна застосовувати протягом 6 тижнів і більше.

Побічна дія. Можливі побічні реакції та їхня частотність:

  • Розлади імунної системи. Реакції підвищеної чутливості з проявами: бронхоспазм (рідко), анафілактичні реакції (рідко), анафілактоїдні реакції (рідко), підвищена чутливість шкіри (дуже рідко), набряки (переважно обличчя і ротоглотки, дуже рідко);
  • Розлади нервової системи. Головний біль, неприємний присмак, неприємний запах (часто);
  • Порушення зору. Глаукома, підвищений внутрішньо очний тиск, катаракта (дуже рідко). Дані явища спостерігалися в окремих випадках після тривалого лікування;
  • Дихальні, грудні та медіастинальні розлади. Носові кровотечі (дуже часто), сухість і подразнення у носі, сухість і подразнення в горлі (часто), перфорація носової перегородки, слизово-шкірні виразки (зазвичай у пацієнтів, які раніше мали операцію на носі, дуже рідко).

Протипоказання. Підвищена чутливість до флютиказону пропіонату або інших компонентів препарату, хронічний атрофічний риніт, дитячий вік до 4 років.

Відгуки

ВІДГУКИ НАЗОФАН спрей назальний суспензія 50 мкг/дозу по 120 доз

Відгуків ще немає

Інструкція