0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU

НЕЛАДЕКС краплі очні/вушні суспензія по 5мл

За рецептом Е.І.П.І.КО.
НЕЛАДЕКС краплі очні/вушні суспензія по 5мл-0
Код товару: 881751
Ціна від:
180.87 грн.
Ціни дійсні тільки при замовленні на сайті!
Доставка
Самовивіз
Наявність в аптеках
Основна інформація
Відгуки
Інструкція
Наявність в аптеках
Основна інформація
Виробник Е.І.П.І.КО.
Ознака виробникаІмпортний
Країна виробникаЄгипет
Бренд НЕЛАДЕКС
Первинна упаковкафлакон
Форма випускукраплі
Кількість в упаковці5
Діюча речовина Дексаметазон
Можна дорослимМожна
Можна дітямНі
Можна вагітнимНі
Можна годуючимНі
Можна алергікамЗ обережністю
Можна діабетикамМожна
Можна водіямНі
Спосіб застосуваннядля очей
Взаємодія з їжеюНе має значення
Умови відпускуЗа рецептом
Температура зберіганняне вище 25 С
Чутливість до світлаНі

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються в офтальмології. Кортикостероїди у комбінації з протимікробними препаратами. Код АТХ S01C A01.

Спосіб застосування та дози

Застосування в офтальмології.

Перед закапуванням флакон слід добре струсити.

При легких формах захворювання лікарський засіб застосувати у дозі 1–2 краплі в кон’юнктивальний мішок 4–6 разів на добу.

При тяжких формах інфекцій краплі можна застосовувати щогодини, але не більше 2 діб. Частоту застосування слід поступово зменшувати до 2–3 разів на добу при поліпшенні стану хворого. Тривалість лікування визначає лікар індивідуально у кожному окремому випадку.

Після інстиляції рекомендується щільне закриття повік або нососльозова оклюзія. Це знижує системну абсорбцію ліків, застосованих в око, що зменшує вірогідність системних побічних реакцій.

Тривалість лікування і проведення повторних курсів залежать від характеру захворювання та ефективності лікування. Зазвичай курс триває 6–10 днів.

Після першого відкриття флакона слід зняти захисне кільце, що призначене для контролю першого відкриття.

Під час лікування очними краплями, щоб запобігти їх мікробному забрудненню, не слід торкатися крапельницею ока і повік, прилеглих ділянок або інших поверхонь.

Якщо місцево застосовується більше ніж один офтальмологічний засіб, інтервал між їх застосуванням повинен становити не менше 5 хвилин. Очні мазі слід застосовувати в останню чергу.

Застосування в отології.

Лікарський засіб застосувати у дозі 1–5 крапель у кожне вухо 2 рази на добу.

Тривалість лікування залежить від характеру та тяжкості захворювання і визначається лікарем. Середня тривалість лікування становить 7 днів.

Після першого відкриття флакона слід зняти захисне кільце, що призначене для контролю першого відкриття.

Перед застосуванням крапель слід зігріти флакон, потримавши його у руці, щоб уникнути неприємного відчуття, пов’язаного з потраплянням холодної рідини до вуха.

Не вводити під тиском. Нахилити голову, закапати потрібну кількість крапель у вухо і тримати голову нахиленою декілька хвилин. Таким чином закапати кожне вухо.

Пацієнти з порушеннями функції печінки та нирок.

Для цієї категорії пацієнтів дослідження не проводили. Однак через низьку системну абсорбцію активних речовин після місцевого застосування лікарського засобу необхідності в коригуванні дози немає.

Діти.

Лікарський засіб не застосовувати дітям, оскільки безпека та ефективність застосування не встановлені.

Передозування

Симптоми передозування лікарського засобу, що спостерігалися у деяких пацієнтів, включають точковий кератит, еритему, підвищене сльозовиділення, набряк та свербіж повік. Прояви передозування можуть бути до подібними до побічних дій, які спостерігаються у деяких пацієнтів. Тривале інтенсивне застосування лікарського засобу може призвести до системних побічних реакцій.

У разі передозування при місцевому застосуванні вимити надлишок лікарського засобу з ока (очей) теплою водою. При необхідності провести симптоматичне лікування.

Побічні ефекти

Найчастішими побічними реакціями, які спостерігалися протягом клінічних досліджень комбінації дексаметазону/ неоміцину/ поліміксину В сульфату у 0,7–0,9 % пацієнтів, були відчуття дискомфорту в оці, кератит та подразнення очей.

Побічні реакції за частотою були класифіковані таким чином: дуже часто (≥ 1/10), часто (≥ 1/100 до < 1/10), нечасто (≥ 1/1000 до <1/100), рідко (≥ 1/10000 до <1/1000), дуже рідко (< 1/10000). У межах кожної групи побічні реакції представлені у порядку зменшення їх ступеня тяжкості. Дані щодо побічних реакцій були отримані під час клінічних досліджень.

З боку органів зору:

нечасто – кератит, підвищення внутрішньоочного тиску, свербіж очей, дискомфорт в оці, подразнення очей.

З боку шкіри та підшкірних тканин:

рідко – локальний ексфоліативний дерматит, атрофія шкіри, телеангіектазії, стрії, загострення першопричини патологічного стану шкіри, включаючи екзему.

З боку організму в цілому та реакції у місці введення:

рідко – реакції в місці застосування, включаючи біль, подразнення, набряк, відчуття печіння, висипання.

Додаткові побічні реакції, виявлені під час постмаркетингового спостереження, включають нижчезазначені реакції. Частоту не можна оцінити на підставі наявних даних. У межах кожного класу систем органів побічні реакції представлено в порядку зменшення серйозності.

З боку імунної системи:

підвищена чутливість.

З боку нервової системи:

головний біль.

З боку органів зору:

виразковий кератит, затуманення зору, фотофобія, мідріаз, птоз повік, біль в очах, припухлість очей, відчуття стороннього тіла в очах, гіперемія очей, підвищена сльозотеча, забарвлення рогівки.

З боку органів слуху та рівноваги:

вестибулярна чи кохелярна ототоксичність у разі порушення цілісності барабанної перетинки (див. розділ «Особливості застосування»).

З боку шкіри та підшкірних тканин:

реакції гіперчутливості, включаючи висипання, свербіж, подразнення, набряк, почервоніння, контактний дерматит, синдром Стівенса — Джонсона.

З боку ендокринної системи:

синдром Кушинга, пригнічення функції надниркових залоз.

Додаткові побічні реакції, які спостерігались при застосуванні дексаметазону та потенційно можуть виникати при застосуванні цього лікарського засобу: дисгевзія, запаморочення, кон’юнктивіт, синдром сухого ока, утворення лусочок по краях повік, зниження гостроти зору, ерозія рогівки.

При інтенсивному застосуванні лікарського засобу можливий розвиток системних побічних реакцій.

У деяких пацієнтів можлива чутливість до аміноглікозидів, що застосовуються місцево. Окрім цього, неоміцин для місцевого застосування в око може спричинити чутливість шкіри (див. розділ «Особливості застосування»).

Тривале застосування кортикостероїдів місцево в око може призвести до підвищення очного тиску з наступним розвитком глаукоми, ушкодженням зорового нерва, погіршенням гостроти зору і порушенням поля зору, а також до утворення задньої субкапсулярної катаракти (див. розділ «Особливості застосування»).

Розвиток вторинних інфекцій може бути спричинений застосуванням комбінацій, що містять кортикостероїди та антимікробні речовини (див. розділ «Особливості застосування»).

Оскільки лікарський засіб містить кортикостероїди, то при наявності захворювань, що призводять до потоншання рогівки або склери, підвищується ризик перфорації після довготривалого застосування (див. розділ «Особливості застосування»).

 

Відгуки

ВІДГУКИ НЕЛАДЕКС краплі очні/вушні суспензія по 5мл

Відгуків ще немає

Інструкція