0 800 50 95 95

ОТРИВІН Екстра спрей назальний дозований по 10 мл

Консьюмер Хелскер С.А ГСК
ОТРИВІН Екстра спрей назальний дозований по 10 мл-0
Кількість
Ціна від: 98.11 грн.
Доставка
Самовивіз
В наявності у 3 аптеках
Наявність в аптеках
Основна інформація
Відгуки
Інструкція
Наявність в аптеках
Місто
Кількість
Основна інформація
Діючи речовини ксилометазоліну гідрохлорид
Кількість в упаковці 10
Форма випуску спрей
Кому можна
Дітям не можна
Дорослим можна
Водіям з обережністю
Алергіки з обережністю
Вагітним не можна
Діабетики з обережністю
Годуючі мами за рішенням лікаря

Фармакотерапевтична група. Симпатоміметики в комбінації з іншими засобами (за винятком кортикостероїдів). Ксилометазолін

Показання для застосування. Симптоматичне лікування при гострих респіраторних захворюваннях з явищами риніту (нежить) і ринореї.

Спосіб застосування та дози. Інтраназально. Не відрізати наконечник насоса спрея. Спрей назальний, дозований відразу готовий до використання. Рекомендована доза для дорослих становить по 1 впорскуванню 3 рази на добу у кожен носовий хід. Інтервал між застосуванням препарату Отривін Екстра має бути не менше 6 годин. Тривалість лікування становить 7 днів. Тривале лікування ксилометазоліном може спричинити набряк слизової оболонки носа і підвищення секреції, що зумовлено підвищеною чутливістю клітин – «зворотний ефект». Після зникнення симптомів захворювання рекомендується припинити лікування препаратом для мінімізації ризику розвитку побічних реакцій. Досвід застосування препарату пацієнтам літнього віку (понад 70 років) обмежений. Одне впорскування препарату Отривін Екстра містить приблизно 70 мкг ксилометазоліну та 84 мкг іпратропію броміду.

Побічна дія. Найчастішими побічними реакціями є носова кровотеча (14,8 %) і сухість у носі (11,3 %). Небажані ефекти за частотою виникнення класифікують за такими категоріями: дуже часто       (>10 %), часто (>1 % – <10 %), нечасто (>0,1 % – <1 %), рідко (>0,01 % – <0,1 %), дуже рідко (< 1/10000), невідомо (частота не визначена за даними, включає також поодинокі випадки).

  • Психічні розлади. Нечасто: безсоння, неспокій, втома.
  • З боку нервової системи. Часто: дисгевзія, головний біль. Нечасто: паросмія, парестезії, запаморочення, тремор.
  • З боку органів зору. Нечасто: порушення зору, сухість очей. Невідомо: розлади акомодації, загострення закритокутової глаукоми, фотопсія, подразнення та біль в очах.
  • З боку серцево-судинної системи. Нечасто: відчуття серцебиття, аритмія, тахікардія.
  • З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння. Дуже часто: носова кровотеча, сухість у носі. Часто: дискомфорт, сухість, відчуття печіння/болю у носі або горлі, гіперсекреція, закладеність носа. Нечасто: подразнення слизової оболонки носа, виразки слизової оболонки носа, ларингоспазм, назофарингіт, чхання, кашель, дисфонія. Рідко: ринорея. Дуже рідко: дискомфорт у придаткових пазухах носа.
  • З боку травного тракту. Часто: сухість у роті. Нечасто: диспепсія, нудота. Невідомо: дисфагія.
  • З боку шкіри та підшкірної клітковини. Невідомо: свербіж.
  • З боку нирок та сечовидільної системи. Невідомо: затримка сечовипускання.
  • Загальні розлади і реакції у місці введення. Нечасто: відчуття дискомфорту, підвищеної втомлюваності. Невідомо: дискомфорт з боку грудної клітки, відчуття спраги, алергічні реакції, у тому числі висипи на шкірі, ангіоневротичний набряк язика, губ, обличчя, анафілактичні реакції, кропив’янка.

Протипоказання. Гіперчутливість до компонентів препарату; підвищена чутливість до атропіну або до подібних засобів, наприклад гіосціаміну, скополаміну; період після хірургічних втручань на твердій оболонці мозку, наприклад після трансфеноїдальної гіпофізектомії або інших трансназальних операцій; гострі коронарні захворювання, коронарна астма, гіпертиреоз; глаукома, сухий риніт.

Відгуки

ВІДГУКИ ОТРИВІН Екстра спрей назальний дозований по 10 мл

Відгуків ще немає

Інструкція