0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU

СІНДЖАРДІ таблетки по 12,5мг/1000мг №60

За рецептом БЕРІНГЕР ІНГЕЛЬХАЙМ ФАРМА ГМБХ І КО
СІНДЖАРДІ таблетки по 12,5мг/1000мг №60-0
Код товару: 3398821
Ціна від:
1239.02 грн.
Ціни дійсні тільки при замовленні на сайті!
Доставка
Самовивіз
Наявність в аптеках
Основна інформація
Відгуки
Інструкція
Наявність в аптеках
Місто
Аптека
Основна інформація
ВиробникБЕРІНГЕР ІНГЕЛЬХАЙМ ФАРМА ГМБХ І КО
Ознака виробникаІмпортний
Країна виробникаНімеччина
БрендСІНДЖАРДІ
Первинна упаковкаблістер
Форма випускутаблетки
Кількість в упаковці60
Діюча речовинаЕмпагліфлозин
Можна дорослимМожна
Можна дітямні
Можна вагітнимНі
Можна годуючимНі
Можна алергікамЗ обережністю
Можна діабетикамМожна
Можна водіямЗ обережністю
Спосіб застосуваннявнутрішньо
Взаємодія з їжеюПід час прийому їжі
Умови відпускуЗа рецептом
Температура зберіганняне вище 25 С
Чутливість до світлаНі

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовують при цукровому діабеті. Комбінація пероральних гіпоглікемічних препаратів.

Код ATХ A10B D20.

Спосіб застосування та дози

Дози

Дорослі з нормальною функцією нирок (ШКФ ≥ 90 мл/хв)

Рекомендована доза становить 1 таблетку двічі на добу. Дозу препарату підбирають індивідуально на основі поточного режиму пацієнта, ефективності та переносимості рекомендованої добової дози 10 мг або 25 мг емпагліфлозину при цьому не перевищуючи максимальну рекомендовану добову дозу метформіну.

Для пацієнтів, у яких не забезпечується достатній контроль при застосуванні одного лише метформіну або метформіну у комбінації з іншими лікарськими засобами для лікування діабету

Для пацієнтів, у яких не забезпечується достатній контроль при застосуванні одного лише метформіну або метформіну в комбінації з іншими лікарськими засобами для лікування діабету рекомендована початкова доза препарату СІНДЖАРДІ становить 5 мг емпагліфлозину двічі на добу (добова доза 10 мг) з поточною дозою метформіну. Для пацієнтів, які добре переносять загальну добову дозу емпагліфлозину 10 мг та які потребують більш суворого глікемічного контролю, дозу можна збільшити до 25 мг емпагліфлозину на добу (максимальна добова доза емпагліфлозину 25 мг).

Якщо препарат СІНДЖАРДІ застосовують в комбінації з сульфонілсечовиною та/або інсуліном, слід розглянути можливість застосування сульфонілсечовини та/або інсуліну в низьких дозах, для того щоб зменшити ризик гіпоглікемії (див. розділи «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій», «Побічні реакції»).

Для пацієнтів, що переходять з комбінованої терапії емпагліфлозином і метформіном як окремими препаратами

Для пацієнтів, що переходять з окремих препаратів емпагліфлозину (загальна добова доза 10 мг або 25 мг) та метформіну на препарат СІНДЖАРДІ, рекомендовано починати з поточної добової дози емпагліфлозину та метформіну, яку вони наразі приймають або розпочати з найнижчої відповідної терапевтичної дози метформіну (див. розділ «Склад» щодо наявності дозування лікарського засобу).

Пропущена доза

У разі пропуску прийому дози її слід прийняти якомога скоріше. Не слід приймати подвійну дозу препарату в один і той же день.

Особливі групи пацієнтів

Ниркова недостатність

Корекція дози не потрібна пацієнтам із легким порушенням функції нирок.

Потрібно оцінити ШКФ перед початком лікування препаратами, що містять метформін. Надалі оцінку слід проводити щонайменше щорічно. У пацієнтів з підвищеним ризиком подальшого прогресування ниркової недостатності та у літніх пацієнтів функцію нирок слід оцінювати частіше, наприклад кожні 3−6 місяців.

Якщо адекватне дозування препарату СІНДЖАРДІ відсутнє, слід використовувати окремо монокомпоненти замість фіксованої комбінації.

Таблиця 2

Дозування для хворих з порушеною функцією нирок

ШКФ, мл/хв
Метформін
Емпагліфлозин
60−89
Максимальна добова доза − 3000 мг.
Зменшення дози можна розглянути у зв’язку зі зниженням ниркової функції.
Максимальна добова доза – 25 мг
45−59
Максимальна добова доза − 2000 мг. Початкова доза становить не більше половини максимальної дози.
Лікування емпагліфлозином не слід розпочинати.
Максимальну добову дозу потрібно відкоригувати або підтримувати на рівні 10 мг.
 
30−44
Максимальна добова доза − 1000 мг. Початкова доза становить не більше половини максимальної дози.
 
Емпагліфлозин не рекомендується
< 30
 
Метформін протипоказаний
Емпагліфлозин не рекомендується

Печінкова недостатність

Цей лікарський засіб не слід застосовувати пацієнтам з печінковою недостатністю (див. розділи «Протипоказання», «Особливості застосування», «Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка»).

Пацієнти літнього віку

Зважаючи на механізм дії, знижена ефективність емпагліфлозину є наслідком порушення функції нирок. Оскільки метформін виводиться нирками, а пацієнти літнього віку більш схильні мати порушення функції нирок, цій категорії пацієнтів слід з обережністю застосовувати препарат СІНДЖАРДІ. Для профілактики лактоацидозу, викликаного метформіном, необхідний контроль функції нирок, зокрема у пацієнтів літнього віку (див. розділи «Протипоказання», «Особливості застосування»). У пацієнтів віком від 75 років слід враховувати підвищений ризик зменшення об’єму міжклітинної рідини (див. розділи «Особливості застосування», «Побічні реакції»). Пацієнтам віком від 85 років застосовувати цей препарат не рекомендується через обмежений досвід застосування емпагліфлозину (див. розділ «Особливості застосування»).

Спосіб застосування

Препарат СІНДЖАРДІ застосовують двічі на добу під час прийому їжі для зменшення побічних реакцій з боку шлунково-кишкового тракту, пов’язаних із застосуванням метформіну. Таблетки слід ковтати цілими, запиваючи водою. Всі пацієнти повинні продовжувати дотримуватись дієти з належним розподілом вживання вуглеводів протягом дня. Пацієнтам з надлишковою масою тіла слід продовжувати дотримуватись низькокалорійної дієти.

Діти.

Безпека та ефективність препарату СІНДЖАРДІ для дітей (віком до 18 років) не встановлені, тому лікарський засіб не застосовують цій категорії пацієнтів.

Передозування

Симптоми

Емпагліфлозин

В ході контрольованих клінічних досліджень разові дози до 800 мг емпагліфлозину (еквівалентно 32-кратній найвищій рекомендованій добовій дозі) у здорових добровольців і декілька щоденних доз до 100 мг емпагліфлозину (еквівалентно 4-кратній найвищій рекомендованій добовій дозі) у пацієнтів з цукровим діабетом 2-го типу не спричинили жодної токсичності. Емпагліфлозин збільшував виведення глюкози з сечею, що призводило до збільшення об’єму сечі. Виявлене збільшення об’єму сечі не залежало від дози і не було клінічно значущим. Досвіду застосування доз вище 800 мг людям немає.

Метформін

При прийомі доз метформіну до 85 г гіпоглікемія не спостерігалась, хоча за таких обставин спостерігались випадки лактоацидозу. Значне передозування метформіну або супутні ризики можуть спричинити лактоацидоз. Лактоацидоз − це стан, що вимагає термінової медичної допомоги та лікування у стаціонарі (див. розділи «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій» та «Особливості застосування»).

Лікування

У разі передозування лікування слід розпочинати відповідно до клінічного стану пацієнта. Найефективнішим методом виведення лактату та метформіну є гемодіаліз. Виведення емпагліфлозину шляхом гемодіалізу не вивчалось.

Побічні ефекти

Найчастішими побічними реакціями у клінічних дослідженнях були гіпоглікемія (у разі застосування з інсуліном та/або сульфонілсечовиною) та шлунково-кишкові симптоми (нудота, блювання, діарея, біль у животі та втрата апетиту). В ході клінічних досліджень не виявлено жодних додаткових побічних реакцій у разі застосування емпагліфлозину як доповнення до метформіну порівняно з побічними реакціями у разі застосування кожного компонента окремо.

Побічні реакції подано за системами органів та частотою виникнення: дуже часто (≥ 1/10), часто (≥ 1/100 – <1/10), нечасто (≥ 1/1000 – < 1/100), рідко (≥1/10000 – < 1/1000), дуже рідко (< 1/10 000), частота невідома (частоту не можна оцінити за наявними даними).

Таблиця 3

Побічні реакції, що виникали в ході плацебо-контрольованих досліджень та постмаркетингового застосування

Системи органів
Дуже часто
Часто
Нечасто
Рідко
Дуже рідко
Частота невідома
Інфекції та інвазії
 
Вагінальний кандидоз, вульвовагі- ніт, баланіт та інші інфекції статевих органів1,2,
інфекції сечовивідних шляхів (вклю-
чаючи пієлонеф-рити та уросепсис)1,2
 
 
 
Некротизу-ючий фасціїт промежини
(гангрена Фурньє)а
 
З боку метаболізму та системи травлення
Гіпоглікемія (при застосуван-ні одночасно з сульфоніл-сечовиною або інсуліном)1
Спрага2
 
Діабетичний кетоацидозa
Лактоаци-доз3, дефіцит вітаміну В123,4
 
З боку нервової системи
 
Порушення смаку3
 
 
 
 
З боку судинної системи
 
 
Зменшення об’єму міжклітинної рідини1,2
 
 
 
З боку шлунково-кишкового тракту
Шлунково-кишкові симптоми3,5
 
 
 
 
 
З боку гепатобіліар- ної системи
 
 
 
 
Відхиле-ння у функціона-льних печінкових пробах3,
гепатит3
 
З боку шкіри та підшкірної клітковини
 
Свербіж (генералізо-ваний)2,3,
висип
 
Кропив’янка
 
Еритема3
Ангіоне-вротичний набряк
З боку нирок та сечовивідних шляхів
 
Підвищене виділення сечі1,2
Дизурія2
 
 
 
Дослідження
 
Підвищення рівня ліпідів сироватки крові2,b
Підвищення рівня креатиніну в крові/ зниження швидкості клубочкової фільтрації, збільшення гематокри-
ту2, c
 
Відгуки

ВІДГУКИ СІНДЖАРДІ таблетки по 12,5мг/1000мг №60

Відгуків ще немає

Інструкція