0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU

Ліки від цукрового діабету

Цукровий діабет

Захворювання належить до групи ендокринних патологій, які пов'язані з порушенням засвоєння глюкози і розвиваються через абсолютну або відносну недостатності гормону інсуліну, що сприяє розвитку стійкого збільшення вмісту цукру в крові - гіперглікемії. Патологічний стан має хронічний перебіг, супроводжується порушенням метаболічних процесів в організмі. Симптомами хвороби є спрага, аномальна сухість у роті, часте сечовипускання, втрата ваги, відчуття голоду, втоми і т.д.

Ліки від цукрового діабету

Ліки, таблетки, протидіабетичний препарат допомагає знизити показники глікозильованого гемоглобіну, сприяють нормалізації рівня цукру в крові, сьогодні одним з основних завдань в лікуванні діабетиків є відстрочка розвитку важких ускладнень, продовження життя пацієнта. Гіперглікемія призводить до розвитку багатьох важких захворювань, ураження кровоносних судин, нервової системи, патологій серця.

При діабеті першого типу регулярно вводиться інсулін, так як поступово гинуть клітини підшлункової залози, які беруть участь в синтезі цього гормону. При цукровому діабеті 2 (другого) типу можуть використовуватися діабетичні ліки, препарати, лікарський засіб проти гіперглікемії, таблетки для зменшення високих показників глюкози, зниження підвищеного рівня цукру в крові і різні форми інсуліну для зниження токсичного ефекту від гіперглікемії.

Види лікарських препаратів

Метою прийому ліків є стримування показника глюкози в певному діапазоні значень, які визначає ендокринолог. Після початку терапії підбирається оптимальне лікування, так як результати терапії можна оцінити лише через три місяці, досліджуючи глікірованний гемоглобін. Різновиди ліків:

- засоби, що впливають на порушення метаболічної відповіді на ендогенний або екзогенний інсулін. Група препаратів підвищує сприйнятливість клітин до інсуліну. Клітини організму починають активніше поглинати паливо з крові (бігуаніди, глітазони);

- препарати, які посилюють виділення інсуліну (похідні сульфонілсечовини). Ліки стимулюють вихід інсуліну з панкреатичної залози;

- засоби з інкретиновим ефектом. Глюкозозалежний інсулінотропний пептид і глюкагоноподобний пептид-1 є гормонами травного тракту, синтезовані у відповідь на прийом їжі, викликають стимуляцію вироблення інсуліну. Включають інгібітори діпептіділпептідази-4 (ДПП-4), готові комбіновані препарати з метформіном, ліганди рецепторів глюкагоноподібного пептиду-1 (арГПП-1). Дані лікарські препарати вводяться ін'єкційно в підшкірно-жирову клітковину в області живота, зоні стегон або плечей раз в день, в певний час;

- ліки, що пригнічують всмоктування цукру в шлунково-кишковому тракті. Інгібітори альфа-глюкозидази;

- медпрепарати, що знижують, що затримують зворотне поглинання цукру в нирках. Інгібітор натрій-глюкозного котранспортера 2 типу допомагає знизити ниркову реабсорбцію glucose.

Прийом таких ліків сприяє виведенню glucose з сечею, що знижує рівень цукру, сприяє втраті калорій, зменшує масу тіла.

Успіх в терапії важкого захворювання також залежить і від самого хворого. Лікар підбирає правильну схему терапії, оптимальний перелік препаратів, що знижує показник глікемії, враховує можливі ризики з боку органів-мішеней, супутні хвороби. Від пацієнта потрібне суворе дотримання призначень, які включають список ліків від діабету, зміну способу життя, культури харчування, поведінкових звичок, щоденний глікемічний контроль, ведення щоденника і т.д.

Купити ліки від цукрового діабету в мережі аптек «3i» (Україна)

Цукрознижувальних препаратів, лікарських засобів для зниження показника глікемії в крові досить багато - від недорогих таблеток до інноваційних інсулінів в спеціальних, зручних для використання пристроях.

Мережа аптек «3i» пропонує високоякісні ліки, інсуліни, протидіабетичні препарати за прийнятними цінами. Ми гарантуємо безпеку лікарських засобів, медичних виробів. На сайті аптеки ви можете забронювати ліки проти цукрового діабету, препарати, що знижують цукор крові. Отримати ліки, знижуючі показник глікемії, можна в найближчій аптеці «3i» або скористатися послугою доставки за допомогою кур'єра.

Велика мережа аптек «3i» має в своєму розпорядженні більше трьохсот аптечних закладів в десяти областях України, власний автопарк і магазин медичної техніки. Тривалий час ми успішно співпрацюємо з надійними виробниками, постачальниками лікарських препаратів і супутніх медичних виробів, пропонуємо клієнтам лікарські препарати за доступними цінами.

Умови утримання ліків відповідають всім стандартам, відповідають необхідним вимогам до зберігання, перевезення медичних препаратів згідно з чинним законодавством.